Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

W tym roku gram w trzech ligach i muszę uznać UEFA za najgorszą (najfajniejsza Premier League). System punktów fajny, ale mecze to totalny random, tutaj admini gry nic nie poradzą. Masz sześć spotkań i wszystkie silne ekipy mogą eksperymentować. Właśnie dlatego piszę o Messim jako oczywistości, koleś zawsze gra i prawie zawsze strzela, absolutnie nie ma porównania do kogokolwiek innego. W tym roku znowu będzie najlepiej punktującym graczem... czwarty rok z rzędu. Nigdy go nie mam, bo chcę być undergroundowy, ale chyba pora sobie odpuścić hipsterzenie i wysupłać 15 milionów.

 

Akurat Real ma masę stronek w sieci, taka "Marca" śledzi ich każdy oddech, to można łatwo wybadać, kiedy się szykuje gra rezerwami, ale nie zawsze jest to tak oczywiste. Po pierwszej kolejce sprzedałem Benzemę, bo byłem pewien, że nie zagra, a tutaj proszę, 4 gole i 3 asysty, no świetnie to wyszło. Jedyny na razie lepiej punktujący gracz to oczywiście Sergio Ramos, który w zeszłym sezonie odpoczywał w trzech spotkaniach fazy grupowej.

 

Dlatego opłaca się inwestować w te ekipy, które grają zawsze podobnym składem. Że APOEL zacznie lać Porto, trudno przewidzieć, ale już skuteczność Doumbii, Cavaniego czy Gomeza była do przewidzenia. Tak więc wypada powtórzyć tradycyjne motto graczy fantasy - "Jedno jest pewne: za rok nie powtórzę tych samych błędów".

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Mistrzowskie to by było wstawienie, nie wiem, może Caniego, o którym nie wiadomo było, czy w ogóle wejdzie z ławy. Nakoulma był w świetnej formie (gol lub asysta w 4 z ostatnich 5 meczów), no i grał z Zagłębiem - oczywisty wybór. No ale tak czy siak skuteczne.

 

 

Gorzej w Anglii. Rozważałem kilku napastników, którzy nieźle zapunktowali, a ostatecznie wybrany Yakubu nie zrobił nic. No cóż, pech. Jak zwykle muszę liczyć na to, że Van Persie zdobędzie większość punktów całej ekipy. Jestem niezadowolony z coraz większej ilości graczy, ale 4 pkt. za transfer odstraszają - możliwość jednej, a nie dwóch zmian co tydzień naprawdę zmienia oblicze gry...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No ja jestem w niezłym szoku bo miejsce jakieś takie wysokie hehe . Będzie z czego spadać :) Pykam już 4 sezon i najlepsze miejsce to 400 koła .

 

Zastanawiam się nad napadziorem i coś mi mówi że dam do van Persiego i Sturrige'a Adebayora . Wogóle to bardzo mało ludzi ma moich Matę , Sturrige'a , Larssona i Agbonlahora . Lubię stawiać na takich typków . Zrezygnowałem z Silvy bo ma go już chyba każdy :)

Odnośnik do komentarza

Wogóle to bardzo mało ludzi ma moich Matę , Sturrige'a , Larssona i Agbonlahora . Lubię stawiać na takich typków . Zrezygnowałem z Silvy bo ma go już chyba każdy :)

 

 

Mówisz o piłkarzach, którzy są w czołówce najczęściej wybieranych. Może poza Sturridge'em, ale i jego 7% to naprawdę nie jest jakaś nisza.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ja wiem? Jeśli koleś jest piąty pod względem ilości posiadaczy, a siódmy pod względem zdobytych punktów, no to nie stwierdziłbym, że mało ludzi go ma. Mata faktycznie ostatnio spadł, sam go sprzedałem, ale nie da się ukryć, że aż do ostatniego meczu dającego 17 pkt., jego dorobek raczej nie uzasadniał bardzo wysokiej ceny. Teraz go nie odkupię, bo są inne bardziej pilne zmiany, na które łatwiej wysupłać kasę.

 

 

 

Yakubu 1% posiadania - 21 pkt, Vermaelen 2,5% posiadania - 17-18 pkt. Ustawiłem Van Persie'ego na kapitanie, gdy miało go 7% ludzi, a teraz ma go ponad 30%. Czuję się jak ojciec, dumny z rozwoju swoich dzieci.

 

Ogółem dobra kolejka, choć byłaby lepsza, gdyby nie zmory wpuszczania graczy na końcówki i tracenia goli odbierających czyste konto przy ustalonym wyniku... Jeden z moich graczy został zdjęty w 59. minucie - tak bardzo niektórym menadżerom zależy, żebym tracił punkty. No ale tak to jest w tej grze.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No tak, fart, bo przecież te punkty się zdobywa w wyniku rzutu monetą. Swansea jest słabiutkie na wyjazdach, Yakubu w dobrej formie, nikt nie bronił go kupować.

 

Nie miałem go na kapitanie, bo ciągle zapominam, że czas na zmiany jest do 11.30, a nie do początku meczu. Ale szkoda mi tylko, że Enrique został na końcu kolejki rezerwowych, bo czyste konto z Fulham wydaje się prawdopodobne.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...