Jump to content

Recommended Posts

I tak najlepsze jest fantasy na wyborczej :rofl2: Najpierw nie zdążyli z konkursem na 1 kolejkę, potem przed drugą uruchomili betę, po czym tuż przed kolejką ogłosili, że to tylko test i można sobie pooglądać obrazki, bo punkty nie będą się liczyć :ph34r: Ch.. że miałem w drużynie Popka, Kosowskiego, Voskampa na kapitanie i Frankowskiego, ale chociaż fajny beta test był :verymad: Ale i tak najlepsze, że na wyborczej trzeba podać pesel żeby się zarejestrować :rofl2: Za 20 razem wszedł jakiś lewy... Na wp się dodałem, na razie bieda, ale zobaczymy ;)

Edited by Bartg
Link to comment

Ta gra w ogóle zaczyna wyglądać nie jak "fantasy football" tylko jak "kto wziął Rudniewa do składu". Ja się spodziewałem, że on będzie wśród najlepszych strzelców, no ale bez przesady...

Link to comment

FPL

 

Mam zero trenerskiego nosa. Kogo nie posadzę na ławce, to punktuje. W zeszłej kolejce rezerwowy bramkarz Vorm zdobył 11 pkt., a podstawowy Joe Hart - 1 pkt. Kontuzjowany Ivanović wszedł na końcówkę (zmienił Alexa, który zawalił jedynego gola Chelsea), akurat tak, żeby Jose Enrique (wygrana do zera) został w moim składzie na ławie.

 

W tej kolejce posadziłem Granta Holta, no to wreszcie strzelił. Mam nadzieję, że dobrze chociaż zrobiłem, wpuszczając obronę z Fulham zamiast tej z City...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.