Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1st day report:. Uf, dobrze że dałem Piszczka, szkoda że zainwestowałem w Błaszczykowskiego kierując się podstępnymi słowami oqa :P Świetnym wyborem okazał się także Toure, który od czasów Barcelony był "murzynem od *ekhm* czarnej roboty* (i sprzedając go Barca zrobiła sobie krzywdę). Poza tym dwóch obrońców Milanu, który nie stracił gola. Nie trafiłem z napastnikiem Fc Porto, bo ostatnio Martinez dobrze grał, ale cóż może strzeli w następnej kolejce. Cazorla (kapitan) średnio. 36 punktów i zostało 4 zawodników, w tym napastnik i bramkarz. Forza Borussia Myslowitz! :D

 

2nd day report: Ambiwalentne wyniki. Z jednej strony Valdes traci dwie bramki i tylko jeden punkt. Na dodatek Ferdinand nie zagrał w meczu, więc zgarnął zero punktów i nie wiem jak to liczy, ale chyba nie liczy, bo nikogo mi z ławki nie podmieniło za nieobecnego :confused: Z drugiej strony fenomenalnie zagrał Schweinsteiger w ataku, pokonując punktowo nawet Toure (wszak zdobył bramkę). I oczywiście Messi z dwoma bramkami stał się liderem w stawce. Tym samym 54 punkty i ex-equo drugie miejsce w lidze Psx Extreme. Gdyby nie skromne błędy przy wyborze kapitana, oraz nieobecność obrońcy, pewnie bym prowadził. Cóż, postaram się odbić to miejsce z tych robaczywych rąk, to tylko 2 punkty :D

 

 

My squad:

1-4-4-2 :

 

 

 

 

 

Valdes



 

Antonini, De Sciglio, Ferdinand, Piszczek

 

Błaszczykowski, Schweinsteiger, Santi Cazorla, Toure

 

Messi, Martinez.

Odnośnik do komentarza

1164886-433591

 

Ale wpisz ręcznie, bo też miałem jakiś problem z tym.

 

Cóż, postaram się odbić to miejsce z tych robaczywych rąk, to tylko 2 punkty :D

Przynajmniej kompletne :sorcerer:

 

Jest dobrze. Ale mogło być jeszcze lepiej, bo rezerwowy Rakitskiy zdobył 6 punktów, a Taiwo w pierwszym składzie wyszedł na zero. Messi jak zwykle nie zawiódł, za to niestety Hulk się nie popisał. Chyba trzeba będzie go zmienić.

Odnośnik do komentarza

Mimo fatalnego wyniku, nadal uważam, że jestem dobry w tej grze. Bayern, Barca, PSG i Braga grały jednostronne mecze i to jest zupełnie losowe, że ich rywale wykorzystali wszystkie okazje, które mieli, albo i więcej. Tylko fuks, że to nie były czyste konta.

 

 

Gdyby nie Mchitarjan, miałbym wynik gorszy niż waląca w klawiaturę małpa, nieprawdopodobne 2 punkty na piłkarza (dobrze, że tutaj nie ma ujemnych punktów za samobója...). No ale Ormianin to był pewniak na tę kolejkę, zobaczymy jak z Chelsea i Juve.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Uf, widzę że koledzy się dozbroili i poświęcili dodatkowy punkt, a ja poświęciłem dziką kartę :) Tym razem zbudowałem zespół bardziej pod kątem również przyszłości. Oby Milan awansował, nie chciałbym dwóch obrońców się pozbywać. Wierzę, że Pepe nie zabije nikogo, a jak już to zrobi, to niech choć ma tą jedną asystę albo bramkę. I że Rafael zagra, bo w MU to nic pewnego :confused:

Pozbyłem się Borussi, bo sądzę że na tym kończy się jej dobry udział w LM, podobnie Arsenal poszedł w odstawkę - Santi Cazorla mimo dobrego meczu z Chelsea, to jednak wolę znowu nie ryzykować, zwłaszcza że Olympiakos potrafi zaskoczyć. Dlatego też w bramce Cech, a w ataku naczelny golobijca z MU czyli Kagawa. W ataku znalazło się też miejsce dla Di Marii, bo jednak trzyma formę, a Real widać się rozkręca. Reszta bez zmian, czyli Messi, Toure i Schweinsteiger, i wspomniani obrońcy. Na ławce Szczesny, Javi Martinez, Kucher i Mkhitaryan (w sumie kusi trochę by go dziś wystawić).

 

 

My squad:

1-4-4-2 :

 

 

 

 

 

Cech



 

Antonini, De Sciglio, Pepe, Rafael

 

Xavi Hernandez, Schweinsteiger, Di Maria, Toure

 

Messi (k), Kagawa.

Odnośnik do komentarza

No cóż, to nudne tak grać nie wiedząc, kto za co dostaje punkty. Zamieszczam swój startowy (i obecny) skład na forumingu.

 

 

B: Valdes, Carroll

 

O: Dani Alves, Jallet, Dante, Gibbs, Ismaily

 

P: Błaszczykowski, Asamoah, Jarmolenko, Portillo, Ruben Micael

 

N: Muller, Mchitarjan, Kierżakow

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Myślę, że to dziwne wywalać Hulka po tym, jak dopiero zaczął, miał najtrudniejszy mecz w grupie, a i tak parę razy prawie strzelił. Saviola może trochę nastrzelać, Lewandowski będzie miał ciężko w takiej grupie.

 

Pomocnicy w formie raczej, z wyjątkiem Barnetty, raczej jest rezerwowym i niespecjalnie w tym sezonie punktuje, dziwny wybór.

 

 

 

Messi powinien pociągnąć, no ale Messiego każdy ma. Dzisiaj, jak zawsze, modlę się o cud i o 2 punkty Messiego. Albo najwyżej 5. Pliz.

Odnośnik do komentarza

Uch, nie wygląda to dobrze. Kagawa nie zagrał, MU stracił gola, Xaviego wyręczył Fabregas, Bayern dał dupy, jedynie Cech nie puścił bramki, i Messi chyba miał asystę. Oby jutro Real coś zmasakrował, Milan może nawet bezbramkowo zremisować, i a nuż pracuś Toure też coś zmajstruje.

Odnośnik do komentarza

Messi miał dwie asysty, od razu widać to w tabeli ;]. Dobra, za rok go jednak biorę do składu, inaczej po prostu nie ma zabawy.

 

 

Fascynują mnie etapy patchowania tej gry schodek po schodku, raz się ma zero punktów, raz jakąś dziwną ilość, pewnie jutro koło 20 wszystko zacznie jako tako działać. A za parę tygodni może i będzie widać składy innych ekip.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hm, trochę drogie te transfery - 2 punkty poszły do kosza. Jeden darmowy transfer wykorzystałem na wymianę Kagawy (niepotrzebnie go kupowałem) na będącego na fali Juana Matę. Do tego musiałem wyje.bać De Sciglio, bo ostatnio grzeję ławę (za niego kupiłem Evansa, niby żadna rewelacja, ale MU nie powinien tak łatwo stracić bramki). Zresztą Antonini może polecieć też, bo Milan ogólnie ostatnio ch.uj :confused:

 

Cóż, dużo ryzykowałem używając dzikiej karty przed przerwą zimową, i paradoksalnie niewiele dzięki niej zyskałem. Niemniej wierzę, że zawodnicy będący filarami dziś, nie wpadną w jakiś letarg i nie przestaną umieć grać w piłkę :)

Odnośnik do komentarza

Pierwszy dzień wypadł dobrze, ale mógł wypaść lepiej. W zasadzie du.pę ocalili Xavi i niespodziewanie Evans. Ogólnie mam problem z drugim napastnikiem zawsze. Sprzedałem Kagawę, to akurat zagrał i zaliczył asystę (i gdyby nie błąd sędziego, to nawet dwie). Juan Mata jakoś nie zabłysnął, i nie wiem czy przetrwa do następnej kolejki w moim składzie. Szkoda, że MU stracił bramki, chyba jednak wywalę przy okazji Rafaela. Szkoda, że Messi się trochę zablokował, jak żelka napuka Borussi, to się wku.rwię bo znowu ten dziennikarzyna prostym sposobem (Messi i Ronaldo w składzie) będzie na prowadzeniu. No cóż, póki co na pierwszym miejscu. Dziś oby Real nie stracił bramki i jak zwykle Pepe by nikogo nie zabił, oraz żeby Di Maria dołożył asystę - i będzie gites. W to, że Milan bramki nie straci nawet jakbym był Obsem, to bym nie za bardzo wierzył. MC gra przeciwko Ajaxowi, to może Toure się wykaże i sprawi mi niespodziankę.

 

EDIT: Można już podglądać cudze składy. Widzę, że największym zagrożeniem będzie Lorack, którego linia ataku i napadu jest jeszcze nierozegrana, a tam całkiem silnie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Trzeba przyznać, że czołówka ostro odskoczyła. Trudno będzie odrobić prawie 30 punktową stratę. Robak, Lorack jak zwykle mieli dobrą intuicję, a niespodziewanie na pozycję lidera wskoczył Bezel, który w tej kolejce zownedował wszystkich. Ja wypadłem punkt ponad kolejkową średnią i awansowałem na szóstą pozycję. Mogło być lepiej gdybym nie sprzedawał tak szybko Toure za Meneza. Menez też strzelił, ale np. mogłem zamiast Toure sprzedać Di Marię. Xavi zagrał słabo, zapunktował Schweinsteiger (co było do przewidzenia po ostatnim jego świetnym występie w lidze). Ciała dała obrona MU, z Evansem na czele, a Rafael nie zagrał. Dobrze, że Pepe uratował honor, bo miałbym normalnie obronę jak Barca. Mata jak sądziłem zagrał, ale nic nie ugrał, Messi strzelił odrobił swoje, Mkhitaryan gra dobrze ale tylko w lidze, a nie tutaj :confused:

Ja teraz mocno się upadlam, robiąc trzy transfery, ale myślę że będą celne. Pozbyłem się Cecha, bo Chelsea traci te gole, i na jego miejsce Caballero z Malagi, która goli nie traci (oby na wschodzie się to nie zmieniło), wyleciał Di Maria i Mkhitaryan, w ich miejsce Ibrahamovic i Olekhnovic (na ławkę), przez co dam szansę pograć Kucherowi. W następnej kolejce pewnie wymienię Javi Martineza na Oscara, o ile Chelsea nie odpadnie już w Turynie.



70012ee769.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...