Skocz do zawartości

Nowy Dashboard - jesień 2011


Rekomendowane odpowiedzi

jednak jest w HD :sorcerer:

 

Może coś poprawili albo jak wieczorem odpaliłem na szybko to net mulił, YT w x360 chyba działa jak zune video, nie wybierzemy rozdzielczości bo player sam dopasowuje jakość video odpowiednią do naszego neta w danej chwili, nie wiem czy jest możliwość zrobienia pauzy i dogranie lepszej jakości. U mnie teraz wszystko ładnie leci w HD.

 

najlepiej wyszukajcie ''1080p'' lub ''Dr. Seuss The Lorax''

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

No właśnie tak czytam co wy (pipi)icie bo mi HD działa od samego początku, tylko pytanie czy można samemu ustawić rozdziałkę czy filmiki odpalają się automatycznie w najwyższej możliwej ?

 

Sam youtube zrobiony kapitalnie.

Odnośnik do komentarza

No to ja jestem ciekaw i sprawdzę jak to działa dzisiaj bo wczoraj żadnego HD nie było. Były tylko materiały, które w podpisie miały 1080p. Nie wiem od czego to zależy i chciałbym wiedzieć bo mimo, że i konsola ma sztywno ustawione 1080p, TV to samo, net mam w teorii 200/100Mb (w praktyce przez wifirifi idzie jakieś 40/40) a filmiki wyglądały koszmarnie.

Odnośnik do komentarza

Heh, a mnie skolei te wszystkie facebooki, YT, Twitery na tej konsoli nie interesuja. W dobie laptopow, netbookow, tabletow dla mnie to jest zbedny bajer. Co do chmury, to widze, ze bedzie sluzyc jedynie jako kopia, raz, ze bez Golda nie jest dostepna, dwa, ze jak nagle Xbox Live przestanie na moment dzialac, badz sami bedziecie mieli problem z siecia zobaczycie napis NEW Game :)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

na amerykanskim marcetplace

 

No jest, ale tam trzeba mieć założone konto, a przy zakładaniu (przynajmniej przez przeglądarkę) wyskakuje komunikat o niedostępności usługi w danym kraju (prawdopodobnie sprawdza po adresie IP). Czyli pewnie trzeba będzie i tak kombinować jakoś (proxy itd)?

nie, zakładasz konto na US z poziomu konsoli, ściągasz aplikacje z radiem i wracasz na swoje główne

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dziwne, jak przeskakuję na konto US to mam wszystko poblokowane, wchodzę w social aps i dopiero wtedy wszystko się wyświetla.

 

PS. Daddy jutro dostajesz plusa za te IheartRadio :D

 

PS2. Żeby tylko nie dali blokady na IP na te apsy.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

na amerykanskim marcetplace

 

No jest, ale tam trzeba mieć założone konto, a przy zakładaniu (przynajmniej przez przeglądarkę) wyskakuje komunikat o niedostępności usługi w danym kraju (prawdopodobnie sprawdza po adresie IP). Czyli pewnie trzeba będzie i tak kombinować jakoś (proxy itd)?

nie, zakładasz konto na US z poziomu konsoli, ściągasz aplikacje z radiem i wracasz na swoje główne

 

No tak, tylko mi chodziło o konto w serwisie iHeartRadio, a nie konto na XBL. Aplikację już dawno pobrałem z konta US (XBL), natomiast do większości aplikacji na innym koncie na XBL nie miałem dostępu, bo prosiło o zalogowanie na swoje konto na stronie radia. A takowego konta nie byłem w stanie założyć, bo sam Xbox prosi o rejestrację przez stronę, a tam jest blokada regionalna.

 

Ale rzeczywiście aplikacja działa i nie wymaga konta na stronie iHeartRadio, jakoś przegapiałem ten jeden kafelek (Stations --> Browse Live), gdzie się o nic nie czepia i można słuchać stacji radiowych :).

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Napiszę w skrócie jakie aplikację są dla nas dostępne.

 

Na polskich konach z goldem działają następujące aplikacje z Marketplace US:

 

- iHeartRadio

- SyFy (jakieś internetowe seriale SF)

- TMZ (taki wideo pudelek)

- Today (jakieś wideo newsy ze świata)

 

 

 

Polacy na kontach US bez golda mogą korzystać z:

 

- Zune (jak ma się golda to dostaje się darmowy dostęp do muzyki i teledysków)

 

 

 

Polacy na kontach US z goldem mogą korzystać z:

 

- last.fm (bez golda jest darmowy trial 170 minut)

 

 

 

PS. Na chmurę można kopiować savey tylko pojedynczo ??

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
easye - chyba nie bardzo wiesz jak działa chmura. Wszystko jest na dysku tylko jest synchronizowane z serwerem. Jak live padnie save'y będą nadal.

No niestety nie. Przyklad: odpalilem raymana, konsola zapytala mnie gdzie chce przechowywac save. Kliknalem ze w chmurze. Save na dysku nie zrobil sie z automatu, odlaczylem siec zrestartowalem konsole, wlaczam raymana i co? Tylko opcja new game.

Podlaczylem siec save byl widoczny.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
easye - chyba nie bardzo wiesz jak działa chmura. Wszystko jest na dysku tylko jest synchronizowane z serwerem. Jak live padnie save'y będą nadal.

No niestety nie. Przyklad: odpalilem raymana, konsola zapytala mnie gdzie chce przechowywac save. Kliknalem ze w chmurze. Save na dysku nie zrobil sie z automatu, odlaczylem siec zrestartowalem konsole, wlaczam raymana i co? Tylko opcja new game.

Podlaczylem siec save byl widoczny.

 

hmm...A nie lepiej mieć save'y i na dysku i w chmurze ? wystarczy zrobic sejwa na dysku a potem skopiowac do chmury i wsio z glowy :) ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...