Skocz do zawartości

Escape Plan


Square

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...

Pojawily sie pierwsze recenzje Escape Plan. Wada jaka wyszczegolniaja, jak juz mozna bylo zauwazyc w czasie pierwszych prezentacji gry to nie zawsze dokladne odczytywanie naszych "dotykow". W sumie to jest jak widze powod rozbieznosci ocen EP. Gra z kategorii "Hate it or Love it"? Nadal jestem rownie zainteresowany gra jak i przed przeczytaniem recenzji :) Po prostu ta gra mnie ma :P

Odnośnik do komentarza

Dziś grałem w Escape Plan w MM, jak dla mnie to narazie nr. 1 do zakupu z wirtualnego sklepu, oby tylko nie skończyła się po 3 godzinach.

 

W recenzji napisali, ze w 5 godzin mozna ja ukonczyc. Jak na gierke "bez pudelka" nie jest zle, ale wciaz czekam na ujawnienie cen gier, ktore pojawia sie bez pudeleczka...u nas.

 

Wlasnie testuje EP. Bohaterowie w naszej wersji nazywaja sie Mal i Duuz XD Glowny zly zas Ponurr :P W sumie to mnie to troche rozsmieszylo, eh te nasze "tlumaczenia".

Edytowane przez Sanryu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niestety zawiodłem się na grze.Liczyłem na grę logiczną a dostałem grę w której pokonanie plansz polega na timingu w smyraniu między ekranem a tylnym panelem.Na całą rozgrywkę(licznik w grze pokazał 3.24 a nie 5-6 godzin jak chwala się twórcy) były chyba 3 momenty w których trzeba było chwilkę pomysleć.Owszem, zdarzało mi się niektóre plansze przechodzić po kilka razy, ale spowodowane było to przypadkowymi dotknięciami w miejsca aktywujace kładki, czy inne przeszkadzajki.

Mimo fajnego designu i muzyki raczej nie polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fajna gra, jestem już za połową gry i grało by się wyśmienicie gdyby nie ekwilibrystyka jaką trzeba uprawiać na niektórych lvlach... Ktoś to w ogóle testował? Ja niektóre lvle przechodziłem ze smyczą na szyki przyczepioną do psv bo się bałem, że ją upuszczę :S

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Oj, ja również nie posiadając Vity, napalałem się na grę, ale czar prysł w momencie odpalenia.

Mozolna platformówka, która co prawda jest klimatyczna i wykorzystuje potencjał konsolki, ale nudzi się szybko.

 

Podejrzewam że będzie to pierwsza gra w "plusie" dla Vity. Ot, taki średniak, mocno przereklamowany.

Odnośnik do komentarza

Oj, ja również nie posiadając Vity, napalałem się na grę, ale czar prysł w momencie odpalenia.

Mozolna platformówka, która co prawda jest klimatyczna i wykorzystuje potencjał konsolki, ale nudzi się szybko.

 

Podejrzewam że będzie to pierwsza gra w "plusie" dla Vity. Ot, taki średniak, mocno przereklamowany.

 

Sorry ale gdzie ty masz tam platformówkę?

 

Jak ktoś się wacha i ma vitę to brać w ciemno. Ograłem ze wszystkimi dodatkami, klimatyczna i oryginalna pozycja, która jest idealna na krótkie sesje.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Mnie to nie cieszy, a raczej denerwuje, tak jak obecne remastery z PS2, na PS3: podbijmy grafę, dodajmy acziki, opcjonalnie 3D i zaróbmy na nowo. Teraz zaczną się odnowienia w HD gierek z PS3, czy Vity. 
Chciałbym jakieś remejki z pierwszego PSXa, ale to za dużo roboty dla developera. Czujecie, takiego Crasha odpalić w 1080p i 60fps? Nie tylko dopieszczonego graficznie (bo to mam na emu epsxe), ale dostosowany do naszych czasów - np. checkpoint na skrzynce = quick save, porównywanie czasów w levelu z motorem z listą friendów, bonusowe levele, filmy making of z tamtych czasów, trofea...:)
Na 128 bitowego GameCube'a wyszedł i pierwszy Metal Gear Solid i odnowiony MGS z 32 bitowego PlayStation. Czyli dla chcącego nic trudnego, ale lepiej iść na łatwiznę.
A jakby tak zagrać w takiego właśnie remejka Soul Reavera?, albo ShadowMana? :)
Dobra, zapędziłem się. Wracając do tematu Escape Plan - ja tego nie chcę. To jest zbyt mozolna, frustrująca platformówka, polecam raz ukończyć i skasować. No i ciekawi mnie jak zostaną rozwiązane ficzery z Vity, w sumie DS4 powinien sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...