Skocz do zawartości

Guild Wars 2 - Premiera 28.08.12


Raptor

Serwer w Guild Wars 2  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ktorym serwerze grasz?

    • Blacktide (nieoficialny PL serwer)
    • Fissure of Woe
      0
    • Searer's Rest
    • Ruins of Surnia
      0
    • Vabbi
      0
    • Piken Square
    • Underworld
    • Aurora Glade
    • Gunnar's Hold
    • Whiteside Ridge
    • Ring of Fire
      0
    • Gandara
    • Desolation
    • Far Shiverpeaks
    • SERWER US (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER FR (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER DE (podaj nazwe w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

Eeeee.... a czemu by to "wszyscy przestali grać"? Bo nie piszą już tyle na forum? Może właśnie temu, że grają, a nie czekają na premierę gry ;p

 

Myslałem, ze skoro temat stoi od kilku tygodni, to juz kazdemu sie znudzilo.

 

Klient już się ściąga. Jaki serwer polecacie? Jakaś gildia forumowa już jest?

 

edit: dobra, wybrałem Gandarę, Zaklinaczka Fallusa

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

...oraz

We want you to experience Guild Wars 2 and Lost Shores with your friends, so on Monday November 12, we will turn on Refer a Friend Free Trial. You will be able to invite up to 3 Friends to play Guild Wars 2 with you for free from November 15-18

Watpie czy moje konto ma good standing haha ;D.

Odnośnik do komentarza

nie takie glupie pytanie

niestety nie znam odpowiedzi bo jeszcze nie bylo takiej sytuacji

moze byc tak jak w grach na ps3 gdzie mialo sie platyne choc dodali nowe trophy i pokazywalo ci ze nie masz juz 100 a 63%

moze tez byc ze sie nie bedzie wliczac do world completion (ala poi w dungeonach)

moze tez byc ze zabiora achiev i to by bylo najlogiczniejsze dla mnie

Odnośnik do komentarza

btw co sadzicie o nowym sprzecie ktory dodaja ktory ma byc klase wyzej od exoticow?

 

z jednej strony fajnie bo daje motywacje by grac dalej osobom takim jak ja ktore juz maja wszystko poza legendary a z drugiej strony szkoda bo chyba crafting bedzie bezuzyteczny teraz i wpadamy w wyscig zbrojen ktorego nie bylo w gw1.

 

osobiscie mi sie to nie podoba ze dodaja cos lepszego niz exotic tak szybko. a co wy uwazacie?

Odnośnik do komentarza

mnie najbardziej boli ze crafting ktory do tej pory dawal best in slot itemy teraz bedzie sluzyl tylko do robienia skladnikow dla pre legendary exotic :(

na cene matsow tez napewno sie to odbije :/

 

btw orientuje sie ktos czy ten ich mobile authenticator wyszedl juz z bety? skorzystalbym z niego ale "use at own risk" mi sie nie usmiecha

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

btw co sadzicie o nowym sprzecie ktory dodaja ktory ma byc klase wyzej od exoticow?

 

z jednej strony fajnie bo daje motywacje by grac dalej osobom takim jak ja ktore juz maja wszystko poza legendary a z drugiej strony szkoda bo chyba crafting bedzie bezuzyteczny teraz i wpadamy w wyscig zbrojen ktorego nie bylo w gw1.

 

osobiscie mi sie to nie podoba ze dodaja cos lepszego niz exotic tak szybko. a co wy uwazacie?

odgrzebe temat :)

 

ascended co dodali jak wiesz wiele nie wnosi, jak na razie, bo to tylko plecy i pierscionki ktore znaczenie maja tylko na fractalach, chociaz ja juz wyfarmilem takie co moge nie zdjemowac

 

dobrze ze dodaja lepsze rzeczy bo exotic to po miesiacu grania masz, a jak juz masz postac na 80 lvl to wyfarmienie seta z cof czy ac itp to i w tydzien

 

dla mnie to za malo jest nawet tych rzeczy, zrobisz set exotic i co dalej? legendara tylko zostala, tylko ze do legendarnej to jest przepasc w zrobieniu. czyli exotic robisz tydzien a legendara ile? pol roku przy dzisiejszych poronionych cenach ze prekursory?

ja legendarnej nie robie na ta chwile, ma byc chyba w lutym nowy update, najwiekszy jaki byl i podobno ma byc jakas nowa mozliowsc wyfarmienia prekursorow, tego mi brakuje bo teraz jest tylko mozliwosc losowa badz za golda, a przydaloby sie np. ze za 5tys tokenow z kadego dunga i masz prekursor pewny, czyli jakis sposob pewnej farmy na zdobycie prekursora innego niz za gold od innych gdzie ceny rosna i rosna w nieskonczonosc (ustala sie ze sie bedzie zbierac, np dzis 200 G prekursor, a jak sie uzbiera jzu 200 G to ceny juz sa po 300 G i mozna zbierac w nieskonczonosc...)

 

Odnośnik do komentarza

Nie mam nic przeciwko obecnej trudności w zdobyciu legendarek, to jeden z nielicznych trudnych celów do osiągnięcia w GW2 i niech tak pozostanie. Posiadanie takiej powinno być rzadkością.

 

Gra jest łatwa, chyba najlatwiejsze MMO w jakie grałem. Pamiętam ile musiałem godzin natrzepać w GW1 żeby zrobic sobie full set elite Luxon albo chaos itemy z NF'a, ile trzeba bylo sie mordować z dungami w GWEN żeby znaleźć takiego frog sceptera albo BDSa. W GW2 AC, wszystkie 3 ścieżki da się zrobić w godzinę, CoFa i TA podobnież. Jedyny trudny dungeon, na ktory potrzeba poświęcić więcej czasu to CoE (40 min 1 path i to przy dobrym dpsie) i Arah.

 

Poza tym nie wiem czy wiesz, ale prekursora można wykrafcić w Mystic Forge'u. Wciepujesz 4 egzotyki i modlisz się do boga.

 

Jakbys chcial popykać tugeza - Konyyy, Blacktide.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem co myslisz, przez latwa. Ktore MMO nie jest teraz latwe, ktore jest popularne na rynku zachodnim?

 

Tak przy okazji male info odnosnie updateow dla GW2: https://www.guildwars2.com/en/news/colin-johanson-on-guild-wars-2-in-the-months-ahead/

 

To czego mozna sie spodziewac w pierwszej polowie 2013:

General

New and improved world events, based off of the things learned from the previous ones.

Tokens for achievements that you can turn in to select from a list of rewards, such as Ascended gear and Infusions.

Completion of a subgroup of daily achievements to get credit.

No new tier between Ascended and Legendary in 2013.

New guild rewards, missions, and tools.

 

WvW

Paid server transfers, with time limitations and WvW restrictions, and guesting ability, which allows players to visit friends on other servers in every part of the game except for WvW.

A system of prestige and advancement for WvW, giving players a progression path where they earn new WvW-only abilities and bonuses, and with them gain prestige and visible titles/recognition.

More short term reasons to be winning in WvW.

Fixes for culling.

 

PvP

Better PvP matching, allowing players to be matched against people with a similar skill level.

Observer mode for PvP, custom arenas, leaderboards, and more tournaments and prizes.

Improved LFG, new player experience, and other fixes.

(podprowadzone z MMOC).

Zapowiada sie wysmienicie :)

Oby nie skonczylo sie na hypowaniu :P. Chociaz z drugiej strony i tak nie ma tu subskrypcji i czlowiek gra kiedy ma tylko ochote :D.

Odnośnik do komentarza

mi sie nie podoba pomysl dodawania czegos ponad exotic bo gralem duzo w gw1 gdzie wszyscy biegali z "rownymi" itemami a jak chcieli to dokladali wysilku by zdobyc lepszy skin czyli dokladnie to samo czym sa legendary w gw2

dzieki temu nie bylo jakiegos sita "szukam do party gear score minimum tyle i tyle" a w gw2 dochodzi do tego ze nie szukasz konkretnych klas tylko ludzi do party (no chyba ze jestes noobem)

 

a ze narazie to tylko ringi i back co maja znaczenie w fraktalach to nie szkodzi bo sa zapowiedzia tego co nadejdzie zeby zadowolic ludzi ktorzy "nie maja co robic na 80" choc nie maja jeszcze 100% world ani dungeon mastera.

osobiscie gram juz tylko z kumplem co dopiero zaczyna zabawe bo sam czekam na nowy content jako ze stary juz przeszedlem a luk strzelajacy tecza mnie nie jara :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Z friend listy to widze, ze tylko Mordechay gra aktywnie..., ktos jeszcze gra czy porzuciliscie te gre?

Jak wywaliscie do kosza... odstawie chamskie zebranie: Chetnie przyjme wasze crafting mats i golda/silver/copper ;). Nazwa postaci w sigu :D.

 

Testowal juz ktos custom areny i spectator mode? Ja nie mialem czasu na to za bardzo jeszcze - wciagnelem sie ponownie w personal story mode na drugiej postaci, tym razem dolaczylem do Order of Whispers - Tybalt to najlepszy NPC ever! :D

 

Tutaj pare nowosci z GW2 (patche):

https://www.guildwars2.com/en/news/a-guide-to-flame-frost-retribution/

https://www.guildwars2.com/en/news/introducing-custom-pvp-arenas-and-spectator-mode-beta/

Mysle, ze czegos takiego jak spectator mode tej grze bardzo brakowalo. Pamietam z czasow Quake3 jak uwielbialem spectowac lepszych graczy.

Jak na razie dotrzymuja obietnicy co do zapowiedzi wydanej w styczniu - miodzio! :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Spec Mode już poprawnie działa na serwerach z tą opcją, custom arenas są jeszcze w beta testach, głównie dla partnerów Anet, ale będą prawdopodobnie dostępne dla wszystkich z końcem maja. Gra choć nadal nie ma end-game contentu z prawdziwego zdarzenia, to co miesiąc pojawiają się nowe rzeczy np. guild missions (genialne, nie wiem jak wygladaly rajdy w  wowie, ale podobnie je sobie wyobrazalem), Super Adventure Box na prima aprilis, Flame & Frost z nowym dungiem i itemami, teraz doszedł bardzo fajny dodatek Secret of Southsun, cala wyspa przemodelowana na waikiki beach, mnostwo graczy jak na poczatku gry. Ogolnie polecam wchodzic raz na miesiac, zeby sprawdzic co fajnego dodano. I co raz częściej zaczyna się mówic o dodatku, głównie przez zyski z mikrotransakcji.

 

No i oczywiście kolejne pacze dają co raz lepszy balans w grze, ostatnio ranger i necro dostali dużego buffa. Nie rozumiem tylko dlaczego ciągle warek jest op w pve i nic nie zamierza się z tym robić.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...