Skocz do zawartości

Guild Wars 2 - Premiera 28.08.12


Raptor

Serwer w Guild Wars 2  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ktorym serwerze grasz?

    • Blacktide (nieoficialny PL serwer)
    • Fissure of Woe
      0
    • Searer's Rest
    • Ruins of Surnia
      0
    • Vabbi
      0
    • Piken Square
    • Underworld
    • Aurora Glade
    • Gunnar's Hold
    • Whiteside Ridge
    • Ring of Fire
      0
    • Gandara
    • Desolation
    • Far Shiverpeaks
    • SERWER US (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER FR (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER DE (podaj nazwe w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=OMTmBrwmjf0

Część z was pewnie kojarzy Kripp'a, gra w D3 i GW2 i streamuje. Dostał najpierw locka na konto, który potem przekształcił się w perma. A za co? Za to że sprzedawał przedmioty (za golda)które zrobił z materiałów kupionych za karme (czy coś w tym stylu). Śmiech na sali. Polecam obejrzeć filmik.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zdrowo przesadzili z tymi banami. Nie zeby puscic to plazem, ale perma bany to jest troche za duzo.

Sam mam dwa konta... Take a wild guess why :P.

3000 ludzi perma banned, 1000 na 72h. Pozniej skapneli sie, ze zdrowo przesadzili i robi sie ticket i teraz "Waiting Approval" (CH ich wie ile na zlosc beda czekac z tym aprovalem - smiechu warte).

Nie mozna dyskutowac, to abuse pelna geba i nalezy sie jakas kara (chociaz powinni byli BARDZO szybko to zalatac).

Bardzo sie chwalili, ze moga robic poprawki a tu nic nie zrobili. To bylo dostepne przez caly dzien. Caly czas ludzie trabili o tym od rana.

Co bardziej zabawne jest to Kripp ma racje - masowy pozew by sponiewieral Anet (przegraliby go).

Anet musi nauczyc jeszcze sporo jak sie takie sprawy zalatwia.

Ogolnie to zgadzam sie ze swoim banem, ale nie aby byl perma czy musze czekac, skoro powiedzieli ze zdejma jak sie ticket zrobi.

Boty na 72h tylko - tez smiechu warte :P.

Tak przy okazji... znalazlem pare kolejnych "exploitow"... *whistles*.

 

Co do publicznego info: Tutaj naprawde przesadzili. Nie maja prawa PRYWATNYCH rzeczy puszczac. Zeby bylo weselej - na upartego moze ich podac do sadu i wygrac.

 

Jedna akcja niezle sobie opinie spierdzielili w oczach graczy i community.

Odnośnik do komentarza

Ogladales fimlik? Publicznie Anet powiedzial, ze Kripp nie ma suspension tylko mu w ogole zamkneli konto.

Dowiedzial sie tego z forum publicznego reddita zanim sie jeszcze zalogowal (mial wtedy tylko susp na 72h).

Czyli bez jego zgody ujawniaja informacje o jego (PRYWATNYM) koncie.

Nigdzie nie pisal ani nie prosil aby powiedzieli jaki jest jego status.

Oni sami puscili to info ot tak.

Badz, co badz ale informacje tego typu sa caly czas danymi prywatnymi (stan konta) i firmy maja absolutny zakaz udzielania takich informacji.

Wiem swietnie o tym, bo sam na codzien pracuje z kontami i danymi prywantymi.

Nie wolno ujawniac informacji takich ludziom. To co Anet robi nawet teraz - podajac informacje jaki user ile zrobil jest w sumie zle. Byle random moze zapytac sie o stan konta podajac nicka z gry - cos co jest powszechnie dostepne.

Ogolnie caly ich support jest biednie zrobiony od tej strony.

Odnośnik do komentarza

Ogladales fimlik? Publicznie Anet powiedzial, ze Kripp nie ma suspension tylko mu w ogole zamkneli konto.

Dowiedzial sie tego z forum publicznego reddita zanim sie jeszcze zalogowal (mial wtedy tylko susp na 72h).

Czyli bez jego zgody ujawniaja informacje o jego (PRYWATNYM) koncie.

Nigdzie nie pisal ani nie prosil aby powiedzieli jaki jest jego status.

Oni sami puscili to info ot tak.

Badz, co badz ale informacje tego typu sa caly czas danymi prywatnymi (stan konta) i firmy maja absolutny zakaz udzielania takich informacji.

Wiem swietnie o tym, bo sam na codzien pracuje z kontami i danymi prywantymi.

Nie wolno ujawniac informacji takich ludziom. To co Anet robi nawet teraz - podajac informacje jaki user ile zrobil jest w sumie zle. Byle random moze zapytac sie o stan konta podajac nicka z gry - cos co jest powszechnie dostepne.

Ogolnie caly ich support jest biednie zrobiony od tej strony.

 

Owszem nie mozna udostepniac danych takich jak imie,nazwisko,adres zamieszkania. Konto jest WLASNOSCIA anet,i mysle ze moga spokojnie wypisywac nazwy SWOICH kont ktore dokonaly przewinien. Konto nigdy nie bylo,nie jest i nie bedzie tak naprawde "wlasnoscia" gracza/

 

A co do exploitow,smiech na sali,kto by exploitowal w takiej full fest casual gierce gdzie prawdziwe pvp jest structured,dla mnie powinni dostac perma bany.

 

Nie wiem kim jest ten koles ale wyglada mi na jakiegos czopa,ubawilem sie sluchajac tych bzdur :D

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, mam dwa ultra zielone pytania dla ogarow odnosnie GW2, w ktore z kumplem sie zagrywamy do tego wlasnie typu godzin...

 

1. Czy najlepsze bronie/zbroje (naj naj) mozna kupic lub nabyc na nie recepte rowniez za zloto lub karma pointsy ? Czy moze sa jakies rzeczy ktore specyficznie z questow leca (np recepta na buty armagedonu :D jak w innych mmo) ?

 

2. O co chodzi z "Dungeon'ami" ? Widzialem kilka shoutow ze pan X i Y szukaja ludzi do dungeon'a, jest to cos na wzor misji fabularnej, podchodzimy, przenosi nas i voila, mamy dungeon czy moze bardziej w stylu odnog na mapie ktore ciezko zauwazyc ? Poki co zwiedzilismy cala poczatkowa kraine Nornow (100%) i oprocz 2 world eventow nic innego wartego uwagi nie widzielismy, bylby ktos tak mily i przyblizyl mi to ?

Odnośnik do komentarza

1. Z tego co mi wiadomo to glownie karma/zloto. Czasem chyba moze cos dropnac, ale raczej odpowiednik/kopia tego co mozesz kupic normalnie.

2. Dungeon... to tak jak sama nazwa wskazuje... tak jak w wowie Instance. Podchodzisz, wchodzisz, przenosisz sie do prywatnego instance i czyscicie.

Dungeony sa 5 osobowe. Zaczynaja sie od 30go levelu (AC).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zalezy co rozumiec przez najlepsze

dropi napewno klasa exotic ale czy legendarne itemy maja jakies inne zrodlo niz mystic forge to sie nie zaloze

 

przy okazji;

jak ktos jest na gandarze to chetnie crafce medium armory lvl 80 klasy masterwork. skore i jedwab zapewniam z wlasnej kieszeni do odwolania, potrzebujecie wiec tylko wyslac mi 8 sztuk ktoregos z ponizszych itemow:

Large Bone - condition dmg, power, vitality

Vial of Potent Blood - power, critical dmg, precision

Intricate Totem - healing power, power, toughness

Large Claw - magic find, power, precision

Large Scale - toughness, power, precision

Potent Venom Sac - precision, condition dmg, power

Large Fang - power, critical dmg, vitality

 

8 sztuk = 1 czesc armoru z bonusami ktore wymienilem.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Wywala komuś komunikat przy logowaniu : The email address you entered was not found bla bla bla.. ?? -.- dzisiaj wszedłem na maila i odczytałem wiadomość która przyszło o 9 rano.. (byłem w pracy), że mój adres email do gry został zmieniony i mają nadzieje ze to ja go zmieniłem xD ogolnie smiech na sali.. z tego co czytałem wiele osób ma ten "problem" .. hacked?

Odnośnik do komentarza

Wywala komuś komunikat przy logowaniu : The email address you entered was not found bla bla bla.. ?? -.- dzisiaj wszedłem na maila i odczytałem wiadomość która przyszło o 9 rano.. (byłem w pracy), że mój adres email do gry został zmieniony i mają nadzieje ze to ja go zmieniłem xD ogolnie smiech na sali.. z tego co czytałem wiele osób ma ten "problem" .. hacked?

 

Coz, przed chwila wylaczylem gre i sprawdzilem po przeczytaniu tego posta, u mnie taki blad nie wystepuje.

Odnośnik do komentarza

Shackowane konta maja pierwszenstwo w kolejce. Jak napisales juz raz, to nie edytuj go wiecej poniewaz to sprawi, ze spadniesz na koniec kolejki.

 

Customer Support

Our customer support team is prioritizing hacked accounts and other blocking login issues over other types of support requests.

Hacked accounts - If you submit a support ticket for a hacked account, ensure it is properly prioritized by following these instructions. We're resolving prioritized hacked account tickets within 72 hours. If you have an older hacked account ticket that has not been resolved, it may not be properly prioritized, or the ticket may not contain enough information for us to address it quickly. Please update your existing ticket, clearly state that this is a hacked account ticket, and provide as much information as possible, including your account email address, your account display name or character names, and your 25-digit Guild Wars 2 serial code.

Email authentication - We will soon provide a secure method on our web site for customers who are having trouble with email authentication to disable it for their accounts. We ask that you use this new self-help system, and only submit a support ticket if that doesn't work for you.

Password resets - We will soon provide a secure method on our web site for customers who have lost their passwords or whose passwords aren't working to reset their passwords. We ask that you use this new self-help system, and only submit a support ticket if that doesn't work for you.

Support forums - The official support forums are now online, and we have a new forum for players helping other players.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że naraże się na warna, ale warto spróbować :D na razie nie mam kasiory na grę, a bardzo mnie ciągnie, bo praktycznie wszyscy znajomi już grają. Ktoś kto nie zużył swojego headstarta, a nie jest mu potrzebny mógłby mi go podesłać ? Chętnie bym sprawdził grę, oraz to jak chodzi na moim lapku, bo wiem, że wymagania ma spore, a nie wydam 200 zł za grę, w której będę miał 20 klatek na low. z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...