Skocz do zawartości

Guild Wars 2 - Premiera 28.08.12


Raptor

Serwer w Guild Wars 2  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ktorym serwerze grasz?

    • Blacktide (nieoficialny PL serwer)
    • Fissure of Woe
      0
    • Searer's Rest
    • Ruins of Surnia
      0
    • Vabbi
      0
    • Piken Square
    • Underworld
    • Aurora Glade
    • Gunnar's Hold
    • Whiteside Ridge
    • Ring of Fire
      0
    • Gandara
    • Desolation
    • Far Shiverpeaks
    • SERWER US (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER FR (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER DE (podaj nazwe w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

Dungeony w explore mode wg mnie, sa niegrywalne. Jakosc lootu niewspolmierna z kasa jaka trzeba wydac na naprawe sprzetu, bo zwykly trash tak daje popalic, ze nonstop trzeba latac do kowadla. Instancje wymagaja poprawek, sprzet tez imo zbyt szybko sie psuje ( naprawilem wszystko - dwa padniecia i juz cos jest kurna pomaranczowe, jeszcze jeden lub dwa pady=broken ). Brakuje mi tez znanego z wowa dungeon findera. Gra jest swieza, wiec mysle ze to dodadza. Ale instancje odpuszczam dopuki ich nie naprawia :confused:

 

Gram w gildii Surinen na serwie Far Shiverpeaks, zrzeszamy ludzi tylko pelnoletnich ( a najlepiej po 20stce i dalej) jakby ktos chcial sie dolaczyc, to odzywac sie do Cetung'a - szef gildii

 

Moj nekros nazywa sie Zhiig

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Jeszcze czego... Dungeon Findery... jedna z rzeczy, ktorych nie lubilem w WoWie - zabila exploration pelna geba. NIGDY W ZYCIU! Zbyt duzy koszt. Zreszta ja nie mam w ogole problemow ze znalezieniem grupy.

Dungeon farminsz nie dla dropow tylko tokenow (5/boss).

Ja tam farmie golda na swoj cultural tier3. Ma ktos przepis na wiecej niz 1-1.5g / h?

Odnośnik do komentarza

Nie mam jak narazie problemow z dungeonami,niektorzy bossowie sa ciezcy,ale zeby narzekac na trash? No prosze was,moze raz czy dwa sie zdarzylo umrzec na trashu jak pierwszy raz sie odkrywalo dungeon ale potem to ciezko by bylo. Aha i nie gram z randomami,tylko wlasna gildia,moze dlatego uwazam ze dungeony sa ok?

 

Thief na pvp najlepszy to venom share condition,ale super nudny bo tylko nawalasz w 1. Pozatym kazdy build jest grywalny na spvp,na tpvp juz troche gorzej,glownie tylko venom share sie uzywa,chyba ze nie gramy na powaznie to wtedy cokolwiek.

 

@Raptor ja mam przepis na 10 silver/h...kasa sie mnie nie trzyma w tej grze i za cholere nie wiem jak to ufarmic.

Odnośnik do komentarza

@Velius: Spota swojego jeszcze teraz nie sprzedam ;). Ogolnie zobacz co sie dobrze sprzedaje i farm to (moby).

Zauwazylem, ze CoF run (route2 - ezmode) jest robiony w niecale 20min a daje z 26s za run + masa dropow. Czesc blue mozna poforgowac na greeny i sprzedac za parenascie silverow.

Odnośnik do komentarza

ja dzisiaj sie bawilem w cof speed clear i ladnie kasa tam idzie plus 20 tokenow a jak sie ma szczescie to jakis rare ktory sie zje na ecto

 

co do pvp thiefem to sam korzystam z tego pistol/dager venom support ktory ktos mi polecil od tej gildi: http://www.teamparadigm.net/guides/Thief i gralo mi sie duzo lepiej niz sword/pistol ktorego nie polecam bo pistol whip jest tragicznie statyczny a w tej grze to grzech

Odnośnik do komentarza

jesli dobrze pamietam ze tier 3 cultural to tylko rare to faktycznie maly upgrade :P

Tak, tylko rare. Mam na to wy(pipi)ane za przeproszeniem. Wszystko i tak juz wycinam w pien (nie majac dobrego gearu jeszcze). W ostatecznosci zrobie sobie jakies crafty/karmy pozniej i przetransmutuje wyglad - no problem.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=iq9vsa2_-s4&feature=g-u-u

Dodalem kolejny filmik, ktory ma na celu "pomoc" w zdobyciu kolejnej Visty.

Niedlugo porobie dodatkowe filmiki na Splendid chesty itp.

Mam prosbe... jesli ktos ma jakas problematyczna Viste czy strasznie sie nameczyl, aby ja zdobyc niech da znac - chetnie zrobie filmik o niej.

Odnośnik do komentarza

Jak wy tam sięgacie po 7 8 9? Chyba że macie magiczne klawiatury...

1. Zwinne palce

2. Razer Hex Naga

3. 2ndary Binding sie nie wyswietla

:)

 

Update:

http://www.youtube.com/watch?v=7pytq8mETiM&feature=g-u-u

Dla tych, ktorzy chca zbierac sobie dodatkowe achieve pts oraz lubia splendid chesty (daja troche wiecej oraz lepszy loot).

 

Tutaj lekkie przyciecie w trakcie - nie lubie frapsowac na zywca takich rzeczy :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...