Skocz do zawartości

Guild Wars 2 - Premiera 28.08.12


Raptor

Serwer w Guild Wars 2  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ktorym serwerze grasz?

    • Blacktide (nieoficialny PL serwer)
    • Fissure of Woe
      0
    • Searer's Rest
    • Ruins of Surnia
      0
    • Vabbi
      0
    • Piken Square
    • Underworld
    • Aurora Glade
    • Gunnar's Hold
    • Whiteside Ridge
    • Ring of Fire
      0
    • Gandara
    • Desolation
    • Far Shiverpeaks
    • SERWER US (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER FR (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER DE (podaj nazwe w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nowy pacz wszedł wczoraj, w skrócie, co przyniósł:

-balans mesmera (nerf fantasmali i kilku innych op (pff) skilli, buff dla daze'ow )

-buff rangera (shortbow zmniejszony zasieg, zwiekszony dmg, znaczacy buff dla longbowa i spiritow, zmniejszono hp niektorym petom)

-buff necro (nie gram tą klasą, ale słyszałem, że jest op na pvp i kosi na pve)

-buff warka na pvp, raczej i tak nie wejdzie do mety

-AoE looting

-NOWY, TRUDNY DUNG, nad 1szym bossem męczyłem się godzinę w party bez guarda ;/

-nowa kondycja- TORMENT (postac dostaje dmg warty kilkunastu stackom bleeda, ponadto dmg jest zwiekszony kiedy sie rusza)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wszedlem wczoraj do gry jakos kolo 19 i w mojej gildii, ktora byla swego czasu calkiem znana w jedynce, byla tylko jedna osoba online (i w ogole cud, ze mnie po kilku miesiacach nieaktywnosci nie wyrzucili). Tak slabo to wyglada tylko na Blacktide (albo w mojej gildii), czy ludzie przestaja powoli grac?

Odnośnik do komentarza

Blacktide jest medium populated z tego co pamietam. Nigdy nie bylo naszprycowane. Nie wspominajac juz, ze serwer posysa w WvW.

Pod uwage nalezy rowniez wziac okres wakacyjny: W kazdym MMO "pustki".

U mnie na Desolation zawsze masa wiary. Od premiery tak z 1/3 przestala grac, ale caly czas sie gra sprzedaje. W sumie w EU/US sprzedalo sie przeszlo 3M pudelek (dane ze stycznia).

Swoja droga nowe achieves pod nowy event: http://dulfy.net/2013/07/07/bazaar-of-the-four-winds-achievement-guide/

Odnośnik do komentarza

@Gattz: Usprawnili achievement system. Na poczatku malo poreczny sie wydaje, ale szybko czlowiek sie przyzwyczaja i okazuje sie byc to z sensem zrobione.

Dodatkowo za ilosc achievementow dostaje sie skrzynki z nagrodami i troche golda. Jest z 5 skrzynek, ostatnia jest za 3k i daje 5g + bonusy (wczesniejsze 1g + bonusy).

Tak swoja droga, chetnie przyjme do siebie pare osob, ktore lubi robic WvW do snipe teamu. Serwer Desolation.

Odnośnik do komentarza

Jak serwer z dupki i posysa w WvW, tak samo Commanderzy sie nie znaja... to tak jest ;).

 

Ja ostatnio glownie WvW robie :P.

 

Tryb, w którym wygrywa ten, kto ma większego zerga - podziękuję :P

 

Owszem, spec opy na tyłach wroga i przejmowanie campów w małych składach jest spoko, ale to i tak bieganie od A do B, nudzi się po godzinie.

Odnośnik do komentarza

 

Jak serwer z dupki i posysa w WvW, tak samo Commanderzy sie nie znaja... to tak jest ;).

 

Ja ostatnio glownie WvW robie :P.

 

Tryb, w którym wygrywa ten, kto ma większego zerga - podziękuję :P

 

Owszem, spec opy na tyłach wroga i przejmowanie campów w małych składach jest spoko, ale to i tak bieganie od A do B, nudzi się po godzinie.

 

I widzisz... tu sie mylisz. VS ma najwieksze ZOMBIE zergi, a my o polowe mniejszym ich rozpierdzielamy na drobny mak.

Wygrywaja tylko dlatego, ze ich serwer nie spi (kandyjczycy pomagaja) i masa francuzow nie ma roboty. Nonstop biegaja i flipuja wszystko na wszystkich BG. My tylko dominujemy wlasny realm i EB.

Na wiecej po prostu ludzi nie mamy.

Mi tam frajde sprawia, bo nie biegamy od punktu A do B, tylko na bierzaco zmienia sie objective i cel. Mamy dobrych commanderow i tyle.

 

No wlasnie Gattz! Przeniesli by sie na Desolation... mieli by wiecej ludzi do gry (jest tu tez troche polakow), a i WvW dobre by mieli.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość ragus

Miałem odnowić sobie abonament do wowa, ale przypomniałem sobie w ostatniej chwili, że istnieje GW2. Klient już sciągniety i wieczorem zaczynam. Strasznie jestem ciekawy. Przy jedynce bardzo dobrze się bawiłem. 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do znawców.Długi czas nie grałem w GW2.Miałem zamiar sprzedać konto ale nie udało mi się i przez długi czas je nie odwiedzałem.Teraz okazuje się że ktoś nie dość że ukradł mi konto to jeszcze zbanowano mi je.Idzie jakoś to naprawić?

Otrzymałem takiego email-a.

Hello, 

This account has been closed for using an illegal third-party program. I want you to know that we take great care when analyzing accounts prior to termination. We are both diligent and conservative in determining which accounts are using these programs, and we only terminate an account after we are certain that such use has occurred. 

For additional information, please visit the following links for the Rules of Conduct, the User Agreement, and the Conduct Breaches & Outcomes: 
https://www.guildwars2.com/en/legal/guild-wars-2-rules-of-conduct/
https://www.guildwars2.com/en/legal/guild-wars-2-user-agreement/
https://www.guildwars2.com/en/legal/guild-wars-2-conduct-breaches-outcomes/

Regards, 

GM Baphomet Engine
The Guild Wars 2 Support Team
https://support.guildwars2.com

Odnośnik do komentarza

Hello Patryk,

The decision to terminate the account is final. This decision has been thoroughly reviewed by our team, and we maintain absolute confidence in our conclusion. The account will remain permanently closed and is not eligible for reactivation under any circumstances.

Sincerely,

GM Josh
Guild Wars 2 Support Team
http://support.guildwars2.com

 

Świetnie czyli dobrze zrobiłem wywalając tę grę .Jakby mnie to spotkało gdy gra mnie wciągnęła pewnie bym się wkurzył.

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

Aż mi się na myśl ciśnie argument powtarzany wiele razy przez wielu ludzi.

 

GW2 - zapłaciłeś raz i developer na więcej nie liczy. Likwidacja konta może skłoni Cię do zakupu gry ponownie. Płacenie miesięcznego abonamentu poniekąd gwarantuje Ci, ze Twoje konto odzyskasz, bo w innym przypadku tracą klienta.

Odnośnik do komentarza

@szarku123: Staraj dalej drazyc sprawe, niech sprawdza sobie IPki (zwlaszcza, ze widze ze uzywasz UPC) itp., mow kiedy grales po raz ostatni. Ja niby raz dostalem perma bana, ktory zostal zmieniony na 3dni.

Jednak zastanawia mnie to, ze nie musiales odzyskiwac hasla itp. Tak sobie ktos pozyczyl twoje konto i nic nie zmienial?

 

@Kazuun: Jakby takich jajec nie bylo z grami z abonamentem. Nic ci placenie abonamentu nie gwarantuje. W dodatku jak masz pudelko to wieksza szansa, ze dev zarobi na gemach, ktore mozesz ewentualnie kupic.

Odnośnik do komentarza

Gwarantuje - nie. Ale jednak wiele osób uważa, że jeżeli mamy taką sytuację w przypadku dwóch gier, to tam gdzie płacimy co miesiąc mamy jako tako większe szanse na pozytywne załatwienie sprawy. Ja nigdy nie miałem problemów z hackami na nieopłacane konta, więc się nie wypowiem o własnych doświadczeniach, aczkolwiek jestem w stanie dostrzec co może przemawiać na rzecz takich opinii. Trooooochę się z tym zgadzam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...