Skocz do zawartości

Guild Wars 2 - Premiera 28.08.12


Raptor

Serwer w Guild Wars 2  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ktorym serwerze grasz?

    • Blacktide (nieoficialny PL serwer)
    • Fissure of Woe
      0
    • Searer's Rest
    • Ruins of Surnia
      0
    • Vabbi
      0
    • Piken Square
    • Underworld
    • Aurora Glade
    • Gunnar's Hold
    • Whiteside Ridge
    • Ring of Fire
      0
    • Gandara
    • Desolation
    • Far Shiverpeaks
    • SERWER US (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER FR (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER DE (podaj nazwe w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś się orientuję, gdzie można sprawdzić co jest planowane do dodania w najbliższym czasie? Gdzieś tam czytałem, że ma być jakiś większy update w październiku, ale nie mogę teraz nic znaleźć.

 

Swoją drogą nie wiem jakie jest odczucie innych, ale mnie osobiście brakuje w grze jakiegoś trybu, który by jakoś związał ze sobą większą liczbę osób w gildii i dał możliwość wykazania się / bezpośredniej rywalizacji z innymi. Wiadomo, ktoś może napisać WvWvW, ale ciężko jest wejść tam wspólnie większą ilością osób a najbardziej irytujące jest to, że nie widać ludzi z gildii na mapie jako osobny kolor i żeby założyć rajd, trzeba kupić książkę za 100 golda ... No i biega się niby fajnie, ale tryb się nieco nudzi, bo nie ma żadnego większego celu, który by tej idei przyświecał.

 

Jak na razie pve jest niezłe (dungeony są nawet w miarę ok., dla jednego gracza też jest co robić), team pvp też może być, chociaż po ograniu kilkudziesięciu meczy trochę zaczyna się nudzić (przydałoby się dodać jakieś inne tryby lub mapy), ale widzę wyraźne znudzenie grą przez osoby z mojej gildii i otoczenia:), związane właśnie z brakiem jakiegoś celu (ok. niby można farmić dungeony, tworzyć legendarne bronie, tylko po co, skoro statystki wszystkich itemków są takie same, tylko wygląd się zmienia, a team pvp nudzi się po 2h klepania).

 

Mam nadzieję, że szybko dodadzą jakąś głębszą formę rywalizacji (marzy mi się jakieś 20 vs 20, lub 40 vs 40 GvG), gdzie będzie można rywalizować bezpośrednio z innymi gildiami, plus jakiś ranking może czy coś.

Odnośnik do komentarza

pvp sie nudzi po 2h klepania? i ze to niby wina gry? bo to troche tak jakby napisac ze counterstrike czy bf3 sie nudzi po 2h i nie ma jakiegos celu.

w gw2 pvp czy wvw zabawa z gry ma byc celem samym w sobie.

 

w pve mi sie tam gra nie nudzi bo ciagle mam w niej cos do roboty. a to jumping puzzle czekaja, a to explorer na 100% (nie mylic z map completion 100% ktore juz mam), a to dungeony na wszystkie drogi w explorer. a ze end game bronie to tylko skiny to bardzo dobrze, tak bylo w gw1 i tak wole niz jakis wyscig zbrojen.

Odnośnik do komentarza

Nawet nie o to, chodzi, że nudzi, ale o brak czegoś co można robić większą ilością osób. GvG większe niz 5v5 i byłoby super. WvW jest dla mnie słabe, bo nic z niego nie wynika (brakuje mi jakiejś głębi).

Wieksza to znaczy ile? Tak przynajmniej 40-50 potrzeba do raidowania Orr Cathedral.

Odnośnik do komentarza

Mi chodzi o PvP:) Mam nadzieję, że docelowo Guild Wars będzie właśnie wojną gildii i rozwiną spvp w tym własnie kierunku. 20 osób lub więcej na stronę plus ranking gildii i będzie mega:)

 

Pve w tej grze traktuję jako miły dodatek, WvW niestety mnie nie przekonało, za to PvP jest bardzo fajne i czekam na jakieś rozwinięcie tego temat (plus guild hall / castle / cokolwiek).

Edytowane przez gork
Odnośnik do komentarza

darmowe jest ale dali cooldown 1 dzien miedzy zmianami wiec juz nie mozna skakac tak jak niektorzy to robili by zbierac ori czy w nadzieji ze gdzies tam jest server gdzie wszystko dziala

 

co do zbugowanych skill challange to trafilem na pare, a to npc sie zapadl pod ziemie i byl pod teksturami, a to npc byl przyjazny i nie chcial rozmawiac, a to npc byl przyjazny i nie chcial sie dac nawet stargetowac, a to npc nie bylo tam gdzie mapa pokazywala. co ciekawe zdecydowana wiekszosc ich spotkalem niedawno na drugiej postaci a na pierwszej wszystko dzialalo gdy robilem te 100%. czyli popsuli cos bo wczesniej dzialalo

Odnośnik do komentarza

co do zbugowanych skill challange to trafilem na pare, a to npc sie zapadl pod ziemie i byl pod teksturami, a to npc byl przyjazny i nie chcial rozmawiac, a to npc byl przyjazny i nie chcial sie dac nawet stargetowac, a to npc nie bylo tam gdzie mapa pokazywala. co ciekawe zdecydowana wiekszosc ich spotkalem niedawno na drugiej postaci a na pierwszej wszystko dzialalo gdy robilem te 100%. czyli popsuli cos bo wczesniej dzialalo

 

Mi rowniez zdarzylo znalezc kilka zbugowanych NPCow od SC, ale wystarczylo po prostu wejsc na overflow lub main'a (zalezy gdzie ci sie w danym momencie zbugowal) i wszystko powinno byc ok. To nie jest tak ze oni sa zabugowani na amen.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...