Skocz do zawartości

Guild Wars 2 - Premiera 28.08.12


Raptor

Serwer w Guild Wars 2  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ktorym serwerze grasz?

    • Blacktide (nieoficialny PL serwer)
    • Fissure of Woe
      0
    • Searer's Rest
    • Ruins of Surnia
      0
    • Vabbi
      0
    • Piken Square
    • Underworld
    • Aurora Glade
    • Gunnar's Hold
    • Whiteside Ridge
    • Ring of Fire
      0
    • Gandara
    • Desolation
    • Far Shiverpeaks
    • SERWER US (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER FR (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER DE (podaj nazwe w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wpierw nie mogłem się zalogować więc wysłałem ticket o przypomnienie imienia postaci (najwidoczniej została skasowana bo jestem pewny że pamiętam jej nazwę a i tak nie mogłem odzyskać hasła) a w tickecie dostałem to co wam wysłałem .Drążę sprawę jeszcze ale wydaje mi się że nici z tego . Dla porównania ukradziono mi kiedyś konto w wowie i dostało bana za bota.Ale blizzard oddał konto z postaciami i całym sprzętem.

Odnośnik do komentarza

Dlatego cisnij i nie odpuszczaj. Nie jestes jedyna osoba, ktora robi sobie dluzsza przerwe od gry, a po powrocie okazuje sie, ze ktos zaopiekowal sie jej kontem.

Ja na swojego bana wtedy zapracowalem, ale sprawe rozwiazali w sumie i bylem zadowolony, ze tylko 3dni.

Kumpel kiedy odzyskal konto mial max lvl i 100g... (wczesniej lvl42 i 1g).

Odnośnik do komentarza

Wróciłem do złodzieja, którego miałem od jakiegoś czasu na 80-tym po chwilowym ograniu woja i inżyniera. DPS na inżynierze mi się zupełnie nie podobał, a na woju nie podszedł mi wygląd pancerzy. Ogólnie to kiedyś powinni dodać możliwość transmogowania z np. heavy na leather, bo to troche idiotyczne jest. 

 

Jak ten złodziej się sprawdza w PvE? Bo mój problem zawsze był z survi, questy fabularne to dla mnie była męka, cały czas trzeba fikać, skikać a do tego AoE tej klasy jest jak dla mnie słabe. W PvP coś tam mi się udało zdziałać, burst ta klasa ma niezły ale słyszałem, że już nerfy się zaczynają, głównie na kombo d/d.

Odnośnik do komentarza

moj main to wlasnie thief i z survivalem moze byc problem jak grasz na pale. to jest raczej klasa ktora w melee musi duzo kombinowac z wchodzeniem w stealth (twoj skill nr 1 zawsze sie zmienia w stealth) i unikami. cios za cios to juz od lvl 10 bedziesz umieral.

do przezycia najlepszy jest shortbow (i jest to najlepsze aoe tej klasy). koniecznie wez sobie caltrops i biegaj dookola niego tak ze przeciwnicy ciagle po tym depcza. uzywaj komba 4+2 to nie dosc ze dostana aoe poison i wybuch to jeszcze weaknes. do przezycia polecam tez shadow refuge ktorego nie da sie przecenic. no i oczywiscie shadow sygnet.

 

inny bardzo bezpieczny zestaw to pistol+noz gdzie 4 i 3 zapewnia ze nic cie nie uderzy.

 

w dungeonach raczej nie wychylaj sie z melee za pierwszym razem.

na lvl 80 z dobrym buildem i itemami nawet mozna a czasem trzeba ale shortbow+2x pistol o wiele bardziej ulatwiaja. jak jeszcze rozwiniesz shadow arts to masz jeszcze latwiej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem ktory, ten ktory mi ciagle znika jak mam go wlasnie rozpierdzielic... :P

 

Tak przy okazji: http://massively.joystiq.com/2013/08/16/guild-wars-2-claims-the-fastest-selling-mmo-of-all-time-title/ - moze smieszne sie te '3mln' wydaja, ale w sumie to okazuje sie byc prawda lol.

Odnośnik do komentarza

COS DLA LUDZI ZAINTERESOWANYCH TRIALAMI: https://register.guildwars2.com/trial

Teraz macie mozliwosc wyprobowac GW2 za free (oczywiscie z ograniczeniami) miedzy 23cim a 25tym sierpnia.

Maly FAQ pod trial: https://en.support.guildwars2.com/app/answers/detail/a_id/9291/session/L3RpbWUvMTM3NzAzODgyMC9zaWQvZVI1V09neWw%3D

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Mam pare pytan odnosnie tej gry, gdyz ostatnio troche mnie naszlo na jakies mmo. Z tego gatunku gralem  kilka lat temu troszke w WoWa i dosc duzo w L2.

 

1. Czy jest sens na dzien dzisiejszy w ogole zaczynac? Duzo ludzi gra, ilu jest poczatkujacych?

2. Czy mozna pograc w GW2 na zasadzie kilku godzin tygodniowo, czy tak jak w innych mmo czyli druga praca?

3. Czy da sie pograc cala gre solo czy jest sie skazanym w pewnym momencie na innych?

4. Czy po wyborze serwera da sie go potem zmienic?

Odnośnik do komentarza

1. Jest, poniewaz ta gra jest very alt friendly, wszystko teraz praktycznie jest account wide. Zawsze sporo ludzi jest (nawet jak rollniesz na mniej popularnym serwerze) poniewaz wprowadzili tzw. Mega Server czy cos.

Community jest calkiem spoko i pomocne, griefing nie istnieje.

2. Jak najbardziej - ja tak wlasnie gram. Nic nie tracisz na tym, ze mniej grasz. Wszystko mozesz robic w swoim tempie.

3. Tak jak Gattz wspomnial - wszystko bez dungeonow da rade solo, ale ta gra automatycznie podswiadamie namawia i naklania do grupowania sie (nie musisz byc w party) i zawsze jest tak, ze ktos sie trafi do danego eventu, ktory scaluje sie do ilosci osob (wliczajac grupowe). Tag mobow jest shareowany, wiec nawet jakby ktos na zlosc cos chcial to ci najwyzej ci pomoze, a nic na tym nie stracisz (dostaniesz full xp tak czy siak).

4. Jesli migrujesz na pusy serwer to kosztuje to grosze lub nic. Jesli na wieksze i bardziej popularne kosztuje to. Jednak mozesz gold, ktory zarobisz w grze wymienic na gemy (waluta w sklepie) i kupowac rzeczy ze sklepu lub migrowac serwery. Czyli -Tak, mozna.

 

W praktyce nie musisz wydac ani grosza wiecej niz to co za box'a.

 

@Mordechay: To moze podrzucisz mi swoje crafting matsy itp.? :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1. Po ostatnich darmowych przenosinach an serwery Polaczki trochę sie rozpierzchli po innych serwerach. Nie polecam blacktide, grę na tym serwerze skutecznie obrzydzają takei monstra jak fanatyczka Cień Akaszy, która ma bardzo nie po kolei w głowie, Gofcia, która zaraz sie przy(pipi)i jak zaczniesz rekrutować ludzi, bo tylko ona ma do tego mandat na tym serwerze i wielu innych. W zasadzie wybór serwera odkąd wprowadzili feature Megaserver eni ma już znaczenia, serwer wybiera się tylko pod kątem WvW, w czym BT ssie. Od siebie mogę polecić Gandarę, Seafarers Rest i Desolation. 

 

2.Musicie mieć te same rasy postaci i te same wybory, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pomagać sobie na wzajem i poznawać dosyć ciekawe historie. Wasze losy złączą się dopiero po 20 lvlu, kiedy wybieracie Vigil, Durmand Priory albo Whispersow.

 

2. Ta, ale jesli uwielbiales PvP w 1, to tutaj się mocno zawiedziesz. Jest tylko 1 tryb Conquest 5vs5 albo 8 vs 8.

Odnośnik do komentarza

Zagralem trzy mecze i faktycznie slabo. Tak czytam sobie teraz forum gw.pl i w wiekszosci ludzie, ktorych kojarze z jedynki narzekaja na dwojke. Sam gw2 kupilem na premiere i przez pierwsze dwa tygodnie gralem jak glupi, ale pozniej cos sie wypalilo i rzucilem gre, na ktora tak bardzo czekalem na prawie dwa lata (jak to zlecialo o_O). Teraz chyba dobije 80lvl thiefem i zobacze czy grac dalej, bo moja gildia, w ktorej mialem kilku znajomych z jedynki - umarla, a granie samemu jest nudne.

 

btw. 

gw.jpg

 

2068h ;/ 

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Nawet sie wciagnalem i raczej bez problemu powinienem dobic 80lvl thiefem. Tylko dosc slabo mi idzie podczas main questow i czesto gine. Moze powinienem je odpuscic i wrocic do nich majac troche lepsze ciuszki? Zajmowac sie craftingiem na 49lvlu, czy zbierac materialy i pobawic sie to na 80lvlu? 

W ogole jak powinien teraz chodzic ubrany thief? Bo na swoim mam jeden set z daggerami na pojedynczych przeciwnikow, a drugi z short bowem do aoe. Skille pod 7, 8, 9, 0 to odpowiednio: assassin's signet, skale venom, spider venom i thieves guild. Jest ok?

 

Ta wyszukiwarka party pod Y wyswietla mi lfg tylko z mojego serwera, czy z calej gry? Jak guestowac postacia na innym serwerze?

 

Sorry za lamerskie pytania, ale sporo juz zapomialem i ucze sie gry od nowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...