Skocz do zawartości

Guild Wars 2 - Premiera 28.08.12


Raptor

Serwer w Guild Wars 2  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ktorym serwerze grasz?

    • Blacktide (nieoficialny PL serwer)
    • Fissure of Woe
      0
    • Searer's Rest
    • Ruins of Surnia
      0
    • Vabbi
      0
    • Piken Square
    • Underworld
    • Aurora Glade
    • Gunnar's Hold
    • Whiteside Ridge
    • Ring of Fire
      0
    • Gandara
    • Desolation
    • Far Shiverpeaks
    • SERWER US (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER FR (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER DE (podaj nazwe w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też hype nieco opadł i mam parę przemyśleń.

 

Co moim zdaniem jest takie sobie, to fakt, że większość skill (z broni) odkrywamy na samym początku i później właściwie nic nas nie zaskoczy i nie ma na co czekać jak w innych MMO, no i trochę to nudzi. Dlatego jeśli chodzi o pve to system rozwoju postaci jest ubogi (wcześniej grałem w Rifta, gdzie był bardzo fajny system souli i można było miksować 3 soule z 9 i sporo rozkminiać).

 

Szkoda, że dungeony są od lvlu 30 ale jakoś tam to można przeboleć, krainy za to są epickie i system questów też spoko (plus puzzle też bardzo fajne). No i szkoda, że raczej na żadne rajdy pve nie będzie co liczyć, no ale gra od początku była nastawiona na pvp.

 

Jeśli chodzi o WvWvW to nigdy nie podobała mi się idea grania w takie tryby, gdy są odpalane 24/7, ponieważ nie ma żadnego sensu trzymać i bronić, bo i tak jakieś randomy odbiją wszystko o 4 rano:) i nie wiem czy ten tryb wytrzyma próbę czasu (nie wiem czy zamki coś dają gildii, która je trzyma, jakieś składniki czy coś?).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o WvWvW to nigdy nie podobała mi się idea grania w takie tryby, gdy są odpalane 24/7, ponieważ nie ma żadnego sensu trzymać i bronić, bo i tak jakieś randomy odbiją wszystko o 4 rano:) i nie wiem czy ten tryb wytrzyma próbę czasu (nie wiem czy zamki coś dają gildii, która je trzyma, jakieś składniki czy coś?).

A czy nie jest wręcz przeciwnie? Czy to właśnie nie ma sensu? Przecież to dobrze pokazuje, ze świat gry żyje non stop, a nie np od 16 do 20 etc.

Odnośnik do komentarza

Może i tak, ale dla mnie zabija to sens gry na WvWvW. Nie można pokazać np. że ma się za(pipi)istą gildię, która nie traci zamku np. przez 20 dni z rzędu, bo się świetnie bronią. Nie ma korzyści z jego trzymania (np. jakieś inwestowanie, skarby gildyjne, jakieś unikalne rzeczy dla tych co trzymają zamek). Nie ma jakiegoś wyzwania, bo i tak wiesz, że jak pójdziesz offline, to zaraz ktoś przejmie wszystko.

 

Wiadomo, kwestia gustu, ale to również przeszkadzało mi w Warhammerze, ponieważ wszystko na końcu sprowadzało się do biegania z zergiem i bezsensownym przejmowaniem obiektów.

Odnośnik do komentarza

Hmm, a to nie jest tak, że gildia = zrzeszeni ludzie z całego świata = różne strefy czasowe = jeżeli gildia jest odpowiednio liczna i potężna to zawsze ktoś będzie online i będzie mógł dbać o to, żeby zamek nie został odbity?

 

Może moje myślenie jest głupie, bo nie mam wielkiego doświadczenia w grach mmo, ale czy to właśnie nie jest esencja tego gatunku - nieprzewidywalność?

Odnośnik do komentarza

Co moim zdaniem jest takie sobie, to fakt, że większość skill (z broni) odkrywamy na samym początku i później właściwie nic nas nie zaskoczy i nie ma na co czekać jak w innych MMO, no i trochę to nudzi. Dlatego jeśli chodzi o pve to system rozwoju postaci jest ubogi

tylko ze tutaj build postaci to glownie traitsy a nie skille a je rozwijasz do 80 lvlu.

Odnośnik do komentarza

@up

Dzieki, ale juz wczesniej znalazlem :)

 

 

Zaczyna mnie juz ten error 42 dosc mocno w(pipi)iac. Robie sobie teraz event i zostaje wyrzucony z gry z komunikatem 'incorrect password', teraz chce sie zalogowac i oczywiscie error 42. Wczoraj calej mojej gildii nie dzialal guild chat, przed wczoraj tez. Kurcze szkoda, bo gra jest naprawde zaje.bista, a bicie Shadow Behemotha w poczatkowej lokacji ludzi naprawde daje rade.

Odnośnik do komentarza

Bam!

http://www.reddit.co...sday_august_29/

https://twitter.com/guildwars2

http://www.facebook.com/GuildWars2

 

Tak, nie mozecie grac z powodu maintenance.

Warto zagladac na facebooka lub twittera u nich, rowniez warto zagladac na reddit - zazwyczaj postuja tam na bierzaco co sie dzieje.

@Gattz: TP dzialal po 30-90min dla losowych 15% ludzi :D.

 

Swoja droga... juz zaczyna sie odkladanie golda u mnie - wszystko co potrzebowalem dla rozwoju postaci - mam.

Teraz tylko kupowac sobie cultural armor (zbieram na Tier3 :P).

No i ze znajomymi zmienilismy serwer (na Far Shiverpeaks), bo u mnie niestety przy medium pop bylo za malo ludzi, a WvW tez tragiczny.

Gildie, ktore mialy rollowac ostatecznie albo w ogole nie zrollowaly, albo od razu sie przeniosly :confused:.

 

Jesli chodzi o ten Monthly Achievement, to bez wodotryskow:

p9VNS.jpg

Chociaz jeszcze nie obadalem co dokladnie i za ile mozna kupic w Lion's Arch za te coinsy.

 

 

Jak na razie moje monstrum wyglada tak:

7yzef.jpg

 

 

Guild Wars 2 @GuildWars2

 

We don't have an ETA on when the servers will be back up. Our teams are working hard to bring Tyria back online! Thnks for your patience ^SL

Odnośnik do komentarza

Guild Wars 2 @GuildWars2

 

Maintenance is over, thanks for your patience! We've started activating e-mail authentication, see here for more: http://ow.ly/dkZIJ ^SL

I juz mozna grac :D.

 

Tak przy okazji jak ktos chce pogadac ingame czy cos, to Rapti Bloodspill.5302

Z gory ostrzegam, ze moge byc afk (stare nawyki z wowa :P).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...