Skocz do zawartości

Guild Wars 2 - Premiera 28.08.12


Raptor

Serwer w Guild Wars 2  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na ktorym serwerze grasz?

    • Blacktide (nieoficialny PL serwer)
    • Fissure of Woe
      0
    • Searer's Rest
    • Ruins of Surnia
      0
    • Vabbi
      0
    • Piken Square
    • Underworld
    • Aurora Glade
    • Gunnar's Hold
    • Whiteside Ridge
    • Ring of Fire
      0
    • Gandara
    • Desolation
    • Far Shiverpeaks
    • SERWER US (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER FR (podaj nazwe w poscie)
      0
    • SERWER DE (podaj nazwe w poscie)


Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko mi dungeony wydają się straszną kapą ? Brak jakiegoś konkretnego trzymania aggro i heala(trójpodział władzy musi być i to co na papierku wyglądało innowacyjnie moim zdaniem nie sprawdziło się nic a nic),wariująca kamera,popsute hitboxy(giniesz od rzeczy,ktore nie mialy prawa cie trafic),brak castin bara u wrogów(z animacji to rzeczywiście dużo da się wyczytać szczególnie jak wszystko świeci się jak psu jajca wiosną).IMO najbardziej rozczarowywujący element gry jak na razie.

 

Co do serwera Blacktide to jestem w gildii Among Mortals i jest bardzo spoko,wszyscy uczynni,zawsze jest ktoś na dungeona po inv uderzaj Kano Crywolf

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

@Mordechay: Z zakupem bym poczekal jeszcze tydzien-dwa na twoim miejscu. Jak na razie WvW dziala, sPvP ("arenki") nie do konca. Tzw. Hot Join (8v8) dziala ok, ale turniejowe (5v5) maja jeszcze problemy. Dlatego aby nie psuc sobie obrazu dobrej gry, poczekaj jeszcze. PvP daje rade - jest naprawde ciekawe i fajnie sie je oglada (i gra oczywiscie). Pozniej moge pofrapsowac cos. Ewentualnie zapraszam na youtube.

 

@Soban: Bez obrazy, wracaj do WoWa. GW2 nie jest gra dla Ciebie jesli Ci tego strasznie brakuje i przeszkadza. Animacje, brak cast barow - to jest specjalnie tak zrobione i nigdy tego co wymieniles nie uswiadczysz w tej grze. Tak samo z brakiem troj podzialu. Ta gra wymaga myslenia, odrobiny skilla i nie spania przed monitorem. Z hitboxami nie ma problemow w ogole, czesc rzeczy masz brac na klate, a czesc masz zablokowac/dodgeowac. Z kamera - od czasu do czasu potrafi cos sie zwalic (mega zoom out nigdy miec nie bedziesz - kolejny zamierzony efekt) i jest to jeszcze problem (jeden z patchy ja akurat troche pogorszyl nawet - czasem wariuje).

Odnośnik do komentarza

Nietrzymanie aggro i brak healerów najbardziej mi się podoba. Gdybym miał w kolejnej grze wciskać na zmianę 5 przycisków (ale nie za szybko, co by nie zgarnąć aggro) żeby wyleczyć tanka to nawet nie kupowałbym gw2. A tu impreza na całego, zwłaszcza na pierwszym AC jak idzie się bez rekonesansu :sorcerer:

 

btw. order of whisper to jedyna słuszna droga dla Charra, jest chlanie, xdress, piraci i chlanie!

Odnośnik do komentarza

Tez gram na Blacktide i jak na razie tylko kilka razy doswiadczylem dzieci mowiace cos w stylu "to polski serwer, jak chcecie mowic po angielsku to idzcie na amerykanski xDD', ale jak na razie dominujacym jezykiem na czacie jest angielski. Plusem gry jest na pewno to, ze level wbija sie bardzo szybko - exp dostajemy za wszystko co robimy i jeszcze nie musialem grindowac, a mam chyba 32lvl.

Odnośnik do komentarza

PACZE na godzine i nie wierze ze do tej pory w tym dungeon'ie siedzielismy, matko boska osoba ktora wymyslila epxlo w Ascalonian Cata powinna splonac -.-, pierwsza sciezka to katorga jakas jest. Nie maja oni w planach jakiegos nerfa tych miejscowek ?

 

Mialem party:

 

Warrior - 44 (ja)

Engi - 80

Guardian - 40

Ranger - 56

Necrommancer -60

 

I za cholere nie udalo sie tego badziewia skonczyc, po prostu taki rape w pomieszczeniu z robalami byl ze nikt nie wyrabial. Macie moze jakies rady na to :D ? Jak (pipi)a czytam na wejsciu "explorer mode lvl 35" to mam ochote (pipi)nąc z krzesla na ziemie :ph34r:.

 

PS. Moglby mi ktos przyblizyc jak dziala ta kuznia w LA ? Wkladam 4 itemy i wyciagam random, tyle wiem, co z reszta "lepszych" itemow ? Czego potrzeba na ich wykucie ?

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

A po ile chodza Ecto? Drogo/tanio?

Ja tam biede gryze na razie i dobijam do 11g :/. Z drugiej strony nie mialem czasu w ogole grac przez ostatni tydzien.

Ja jeszcze exploration modes nie robilem. Ba, dopiero 4 zwykle dungeony zrobilem.

Jak porozgryzam troche wiecej rzeczy to bede wrzucal na youtube (visty ciesza sie duzym powodzeniem z tego co zauwazylem jak wrzucilem jedna :P).

Odnośnik do komentarza

ja zrobilem jak narazie tylko arah w explo na 2 sciezkach i imo jest trudniej ale do ogarniecia

 

Jest jakas obrona NPC bez mozliwosci wksrzeszenia lub inaczej fail, czy moze trudniej jako, ciezej sie przebic przez hordy ? Bo od biedy wole dostac lomot i zergowac spowrotem ekipa z WP nizli bronic jakich glupich NPC co jest, a raczej BYLO bo wreszcie sie powiodlo, koszmarem, niemniej jednak satysfakcja potezna z ukonczenia tego.

Odnośnik do komentarza

nie bylo czegos takiego. sa za to inne interesujace mechaniki ktory wymagaja wspolpracy calego teamu a 2 ostatnie bossy maja wprowadzone ze nie mozna do nich wrocic poki ktos jeszcze z nim walczy (czyli mozna wrocic do niego dopiero po wipie)

 

 

skoro jednak o dungeonach mowa to mam pytanie: spotkaliscie sie juz z jakas kombinacja w ktora bylo niemozliwe go zrobic?

bo widzialem dzisiaj jak szukaja do ac story guardiana i ele 2go i sie strasznie obrazili i spierali jak nazwalem ich noobami ze szukaja konkretnych klas a nie tak jak tworcy chcieli jedynie ludzi do grania.

 

osobiscie jestem zdania ze tank i tak nie potrafi utrzymac agro nawet jesli pojdzie w obrone zamiast ataku wiec skoro cale party musi umiec sobie radzic pod agroo to po co marnowac slot dpsa.

tak samo ele pod support i tak nie wyleczy dpsow jesli sobie nie radza z unikaniem a ze kazda klasa moze byc supportem to po co go specjalnie szukac

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

@Gattz

 

Ja tam zawsze biore kogo popadnie do AC (jeszcze z 80 tears i wreszcie koniec) i zawsze daje rade, raz mialem party full melee, przed chwila wyszedlem z lochu gdzie bylem jedynym wojownikiem w zwarciu. Jak juz sie poznalo wszystkie triki to idzie jak z platka, jedyny minus to pisac to ponownie do kazdego jesli jest swiezy w duengonie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...