Skocz do zawartości

Dlaczego Ja \ Trudne sprawy


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądaliście? Oglądacie? Producentem jest człowiek odpowiedzialny za Świat Według Kiepskich, co dużo mówi o serialu. Osobiście, za każdym razem jak to oglądam nie mogę uniknac uczucia, ze jest to dzieło wybitnie debilne, ale jednocześnie niesamowicie przykuwajace do ekranu telewizora. No i poziom beki w niektorych odcinkach jest dodatni! Moje ulubione to oczywiście odcinek o zakochanym Dariuszu, mężu gosposi albo adopotowanym Norbercie. Szczerze polecam (wszystkie odcinki są dostępne na JUTUBE! A wy, lubicie trudne sprawy? Jakie są wasze ulubione, jaki macie pomysł na scenariusz? Macie w domu telewizor/ komputer ? PISZCIE :*

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak lece po programach i akurat trafię na "trudne sprawy", to oczywiście oglądam i czasem z beki nie mogę ;D Ciekaw jestem, czy Ci producenci na serio do tego wszystkiego podchodzą... Ludzie, co grają w tym porgramie (nie Aktorzy ;D) są tacy stuczni, że słychać jak mówią przecinki hehe. Powoli przeradza się to w serial komediowy. :P

Odnośnik do komentarza

Mój faworyt to odcinek ze starą społeczniarą co mieszka z synem. Zamknęła sąsiada w piwnicy, wbiła na imprezę, zakosiła pranie i takie tam xD

 

Ogólnie poziom ch,ujowizny w jednym odcinku przekracza wszystkie dopuszczalne normy ale w przeciwieństwie do w11 i tego typu dzieł.

To wciąga hah, no i fajne dupy czasami grają, występują.

 

Trudnee sprawyy

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Tam grają ludzie, którzy byli za słabi do W11

Chyba za dobrzy :D W żadnym innym filmie nie widziałem tak przekonującej alkoholiczki jak w tym odcinku Trudnych Spraw

http://www.youtube.com/watch?v=zmamnJBxkWg

 

Ja pamiętam jeden odcinek Trudnych spraw. Jak gimbus z piczowąsem został u(pipi)ony przez bogatą koleżankę (córkę adwokata i lekarki) z klasy, która wmówiła wszystkim, ze ją molestuje.

Ten sam gimbus w innym odcinku prowadził się z 20-kilku latką, która miała z nim dziecko i w związku z tym chcieli wziąć ślub.

Edytowane przez Soq
Odnośnik do komentarza

Polsat sumiennie stara się, żeby nikt nie mógł zaprzeczyć znanemu od prawie dwóch dekad stereotypowi, że jest 'Telewizją Polski B'...

 

Wdziałem niewiele odcinków, ale mój absolutny faworyt to ten z marnotrawnym synem górnika na rencie i szwaczki- nicpoń wziął matce wygrany kupon lotto, sam odebrał kasę w kwocie bodaj 500 kafli i zaczął żyć jak młody królewicz- kupił limuzynę, skórzaną kurtkę, mieszkał najpierw w drogim hotelu, a potem w apartamencie, a na koniec sprawił sobie sobie prywatny klub go- go .

Długo pozostawał niewzruszony prośbami rodziców o pieniądze (nie chciał nawet dać ojcu drobnych na dentystę), ale w końcu, w przypływie łaskawości zatrudnił matkę jako sprzątaczkę w apartamencie, a ojca jako ciecia w night clubie.

Chciałbym być takim zimnym skoorwysynem ^_^

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Widziałem jeden odcinek, jak leciał w knajpie. Faktycznie, okolice znane, a i grają znajomi. Wiadomo, seriale o pięknych młodych prawnikach kręci się w Wawce, a te o patologii u nas.

 

Odcinek był o jakiejś lasce, która uskarżała się na silny ból głowy po imprezie. Ktoś jej dorzucił pigułkę gwałtu i napisał na czole "dziwka". Laska podejrzewała swojego chłopaka, którego rzuciła, bo kiedy się jej oświadczył, zdała sobie sprawę, że nie chce być w tym związku. Ale to raczej nie był on. Później ktoś jej wrzucił do mieszkania cegłę z przyklejoną taśmą karteczką "wypiii dziwko". Ogólnie beka, niestety strasznie długie te odcinki są i nie dociągnąłem do końca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...