Jump to content

Dlaczego Ja \ Trudne sprawy


ShtaS

Recommended Posts

Oglądaliście? Oglądacie? Producentem jest człowiek odpowiedzialny za Świat Według Kiepskich, co dużo mówi o serialu. Osobiście, za każdym razem jak to oglądam nie mogę uniknac uczucia, ze jest to dzieło wybitnie debilne, ale jednocześnie niesamowicie przykuwajace do ekranu telewizora. No i poziom beki w niektorych odcinkach jest dodatni! Moje ulubione to oczywiście odcinek o zakochanym Dariuszu, mężu gosposi albo adopotowanym Norbercie. Szczerze polecam (wszystkie odcinki są dostępne na JUTUBE! A wy, lubicie trudne sprawy? Jakie są wasze ulubione, jaki macie pomysł na scenariusz? Macie w domu telewizor/ komputer ? PISZCIE :*

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment

lubię omawiany serial ze względu na to, że kręcą go często w mojej dzielnicy i odnajduje duże pokłady przyjemności w rozpoznawaniu zawartych w nim miejscówek jak i dlatego, że często role epizodyczne grają w nim znajomi mojego młodszego brata z których potem mogę toczyć przysłowiową bekę.

Link to comment

Jak lece po programach i akurat trafię na "trudne sprawy", to oczywiście oglądam i czasem z beki nie mogę ;D Ciekaw jestem, czy Ci producenci na serio do tego wszystkiego podchodzą... Ludzie, co grają w tym porgramie (nie Aktorzy ;D) są tacy stuczni, że słychać jak mówią przecinki hehe. Powoli przeradza się to w serial komediowy. :P

Link to comment

Haha, widzialem kilka odcinkow tego szajsu - po prostu tragedia. To juz W11 jest od tego lepsze.

 

Zreszta ogolnie poziom programow produkowanych przez polska telewizje jest zalosny - leca jakies same (pipi) (maria wesolowska, trudne sprawy, must be the music itd.).

Edited by Yabollek007
Link to comment

Mój faworyt to odcinek ze starą społeczniarą co mieszka z synem. Zamknęła sąsiada w piwnicy, wbiła na imprezę, zakosiła pranie i takie tam xD

 

Ogólnie poziom ch,ujowizny w jednym odcinku przekracza wszystkie dopuszczalne normy ale w przeciwieństwie do w11 i tego typu dzieł.

To wciąga hah, no i fajne dupy czasami grają, występują.

 

Trudnee sprawyy

Edited by SłupekPL
Link to comment

Tam grają ludzie, którzy byli za słabi do W11

Chyba za dobrzy :D W żadnym innym filmie nie widziałem tak przekonującej alkoholiczki jak w tym odcinku Trudnych Spraw

http://www.youtube.com/watch?v=zmamnJBxkWg

 

Ja pamiętam jeden odcinek Trudnych spraw. Jak gimbus z piczowąsem został u(pipi)ony przez bogatą koleżankę (córkę adwokata i lekarki) z klasy, która wmówiła wszystkim, ze ją molestuje.

Ten sam gimbus w innym odcinku prowadził się z 20-kilku latką, która miała z nim dziecko i w związku z tym chcieli wziąć ślub.

Edited by Soq
Link to comment

Polsat sumiennie stara się, żeby nikt nie mógł zaprzeczyć znanemu od prawie dwóch dekad stereotypowi, że jest 'Telewizją Polski B'...

 

Wdziałem niewiele odcinków, ale mój absolutny faworyt to ten z marnotrawnym synem górnika na rencie i szwaczki- nicpoń wziął matce wygrany kupon lotto, sam odebrał kasę w kwocie bodaj 500 kafli i zaczął żyć jak młody królewicz- kupił limuzynę, skórzaną kurtkę, mieszkał najpierw w drogim hotelu, a potem w apartamencie, a na koniec sprawił sobie sobie prywatny klub go- go .

Długo pozostawał niewzruszony prośbami rodziców o pieniądze (nie chciał nawet dać ojcu drobnych na dentystę), ale w końcu, w przypływie łaskawości zatrudnił matkę jako sprzątaczkę w apartamencie, a ojca jako ciecia w night clubie.

Chciałbym być takim zimnym skoorwysynem ^_^

  • Upvote 2
Link to comment

Widziałem jeden odcinek, jak leciał w knajpie. Faktycznie, okolice znane, a i grają znajomi. Wiadomo, seriale o pięknych młodych prawnikach kręci się w Wawce, a te o patologii u nas.

 

Odcinek był o jakiejś lasce, która uskarżała się na silny ból głowy po imprezie. Ktoś jej dorzucił pigułkę gwałtu i napisał na czole "dziwka". Laska podejrzewała swojego chłopaka, którego rzuciła, bo kiedy się jej oświadczył, zdała sobie sprawę, że nie chce być w tym związku. Ale to raczej nie był on. Później ktoś jej wrzucił do mieszkania cegłę z przyklejoną taśmą karteczką "wypiii dziwko". Ogólnie beka, niestety strasznie długie te odcinki są i nie dociągnąłem do końca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.