Skocz do zawartości

Final Fantasy X HD


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że zabrakło klawisza na pominięcie tych durnych minigierek pokroju zbierania motyli czy baloników chocobosem dla bardzo przydatnych nagród. Z cutscenkami się zgodzę mogli nam to darować ale i tak uwielbiam tego finala <3

 

Hela - Niestety nie.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Minigierki mozna juz chyba calkowicie olac jesli chodzi o Celestial weapons bo mozna kupic 4 slotowa bron i wsadzic na nia praktycznie kazde ability jakie chcemy dzieki maksowaniu itemow x99.

Niezupełnie. Break Damage Limit w Celestialach a w custom broni różni się tym, że w tej pierwszej ignoruje wszelki def przeciwników i zawsze daje 99999 ale dmg jest zależny od hp postaci (tak samo jak jest ranna tym mniejszy dmg) Z kolei w zrobionej broni nawet w max napakowanej postaci nie każdemu zasadzimy te 99999. Tym niemniej podziwiam ludzi którzy mieli szczęście/cierpliwość zrobić Celestiale na max pewnym postaciom.

Odnośnik do komentarza

bizon, jak chce się robic post game, to bez celestiali bedzie o wiele trudniej, bo nawet wymaxowane staty nie dadzą ci takiego dmg przy najsilniejszych potworach, jak celestiale
255 str vs 255 def (zwykła broń) a 255 str vs 0 def(celestial) robią jednak sporą różnice.

nie da sie stworzyć broni na poziomie celestiali, nad czym mocno właśnie ubolewam grając w bliztballa w celu zdobycia itemu potrzebnego dla celestiala wakki :(

Odnośnik do komentarza

No ok, ja rozumiem o czym mówisz ale mając opcje zrobić staty całej drużynie na 255, zrobić 4 slotowa bron dla wszystkich z ability jakie chcesz, mieć stały overdrive i regeneracje hp i mp na full w tej wersji gry i dalej narzekac lub sonie nie radzic z powodu braku celestiali to chyba trzeba byc niezlym lolem.

Odnośnik do komentarza

Ja się czuję niezłym lolem, że po tylu latach dopiero przechodzę tego cholernego Finala  :taknieco: . Nie sądziłem że dotrwam został mi już tylko Penance. W drużynie tylko Auron ma Celestiala ale mi to wystarczy, Tidus i Wakka mają Auto life i udało się poskładać dark aeony.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość ragus

Początek gry:

 

Hmm, Tidus

przeniósł się o 1000 lat w czasie, rozj,ebało mu jego miasto, a on pierwsze co robi to zgadza się na łowienie skarbów z Rikku i granie w blitzballa z Wakką i pływanie po świecie z Yuną jak jakiś ambasador.

 

A jakiś tęsknota za domem, cokolwiek xd? Rozkręci się to jakoś? System walki mi się podoba, kolorowe to, ładne, muzyka śliczna, jest ok. Tylko no trochę zabawny i nieprzekonywujący jest ten początek. Pojawia się ten Auron, daje mu miecz od starego i po minucie znika, jakieś teleporty cuda na kiju. Ciężko się w to wczuć.

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No to fajna gierka przed Tobą, zazdroszczę trochę. Fabuła miejscami głupawa, ale miejscówki fajne, podróż ogólnie jest spoko i system walki bardzo zjadliwy.

 

Remastery na konsoli tez chyba nie mialy wbudowanych cheatow w menu? Poprawcie jesli sie myle.

czyli tym swoim FFX HD na PS3 to du,pę mogę co najwyżej wytrzeć a nie grać ;/

jak zwykle na PC najlepiej ehh

Odnośnik do komentarza

Początek gry:

 

Hmm, Tidus

przeniósł się o 1000 lat w czasie, rozj,ebało mu jego miasto, a on pierwsze co robi to zgadza się na łowienie skarbów z Rikku i granie w blitzballa z Wakką i pływanie po świecie z Yuną jak jakiś ambasador.

 

A jakiś tęsknota za domem, cokolwiek xd? Rozkręci się to jakoś? System walki mi się podoba, kolorowe to, ładne, muzyka śliczna, jest ok. Tylko no trochę zabawny i nieprzekonywujący jest ten początek. Pojawia się ten Auron, daje mu miecz od starego i po minucie znika, jakieś teleporty cuda na kiju. Ciężko się w to wczuć.

 

 

jak masz szanse na ruchanko to takie pierdoły cie nie interesują.

Odnośnik do komentarza

ogralem finale od 4 do 9 wiec z checia zakupilem ten remaster na ps4

 

odpuscilem po 10 godzinach. cut scenki, voice acting i tidus tak mnie zenowaly, ze nie bylem w stanie grac dalej.

ogólnie zadziwia mnie że po latach dużo osób się zachwyca tym finalem, przecież po premierze ludzie często stwierdzali ze te kolorki,  tidusy, zakki, zetty  i inne dziwolągi, wraz ze zyebanym masteringiem, nie czynią dobrego finala.

A pozniej jeszcze ta kontynuacja.

 

Poza Auronem, i cyckami tej czarnej to chyba tylko  system walki był fajny, i  te kamienne wersje  stworków do ubicia.

najlepszy jest bizon, który  po  graniu 4000 h  w mgs v zyechał jak burą sukę, a teraz łupie chyba 3 miesiąc w ffx.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...