Skocz do zawartości

Alien Cinematic Universe


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Narysuje sobie coś i ktoś będzie miał pretensje, że inaczej sobie to wyobrażał. xD Ludzie to mają poczucie swojej wartości.

Słuchajcie dajcie mi już "spokój" ok bo nawet mi się nie odpisywać, wyraziłem swoją opinię , czekam też na film a tematyką i uniwersum Aliena interesuję się od jakiś 18 lat . Nie mam żadnej obsesji na punkcie Prometeusza i nie wklejam sobie w profil obrazków z nim związanych . Peace

Odnośnik do komentarza

Po prostu nie chce mi się już dyskutować , co mam się powtarzać że w latach 90` dorwałem w Berlinie ten (pipi)ony komiks z SJ i przez tyle lat inaczej to sobie "wyobrażałem" ? Już wam dawałem linki na oficjalny topic gdzie też znajdują się takie osobniki jak ja , o czym tu dyskutować ?? Mam inne zdanie niż większość i (pipi) , nawet dobrze mi z tym heh . Wrócę do tematu po premierze i z radością wszystko odszczekam "gościu' , oki?

Edytowane przez dc1982
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja nie liczę, że w połowie filmu wyskoczy stado Alienów i zacznie wszystkich zarzynać, ale kurna, wkurza mnie to odcinanie się Ridleya od Alienów i chiałbym, żeby chociaż jakiś się tam powjawił, nie mówiąc już o wyjaśnieniu skąd one się w ogóle wzięły. Do tego jak okaże się się, że SJ to człowiek tylko trochę większy to trochę lipa jak dla mnie. Design SJ w pierwszym Alienie to było mistrzostwo świata.

Odnośnik do komentarza

6EQUJ5.jpg

 

Twórcy "Prometeusza" wyraźnie przemyśleli swój marketing wirusowy - po znakomitej przemowie Petera Weylanda, fani odkryli zdjęcie spektakularnej mapy gwiezdnej z filmu.

Okazuje się, że znajdowała się ona na stronie Weyland Industries, lecz trzeba było głębiej poszukać, by się do niej dostać. Ściślej mówiąc, na stronie znajdował się szyfr napisany w kodzie Morse'a, który po rozszyfrowaniu doprowadzał do znaleziska. Wiadomo też, że na stronie znajduje się o wiele więcej ukrytych smaczków, więc fani nie spoczną, póki ich nie odnajdą. Zdjęcie przedstawia pomieszczenie z mapą gwiezdną, które widzieliśmy w zwiastunie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...