Skocz do zawartości

Alien Cinematic Universe


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

To na pewno będzie najlepszy film tego roku,oczywiście dla fanów Obcego, to już w ogolę do których sie zaliczam. Dobrze bo w nowych trailerach dużo nie pokazują mam nadzieje że tak zostanie do końca. Martwi mnie tylko data polskiej premiery mam nadzieje że ją zmienią bo ponad miesiąc czekać to lekka przesada

 

raczej wieloma, widać węgorza wchodzącego pod kombinezon, i ujecie Fassbendera wskazujące rzeczywiscie że jest androidem.

W sumie to zaraz bedziemy wiedziec wszystko ;]

 

To że David jest androidem to pokazali specjalnie, a węgorza nigdzie nie widzialem a oglądałem pare razy nowe trailery. Poczekajmy na film to zobaczymy. Oglądałem Live Chat Ridleya z Damon Lindelof, w trakcie premiery własnie nowego trailera można, się troche ciekawych rzeczy dowiedzieć, a w sumie nie ma spoilerów raczej jeszcze bardziej nakręca na film.

 

http://www.livestream.com/prometheus

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

To na pewno będzie najlepszy film tego roku,oczywiście dla fanów Obcego, to już w ogolę do których sie zaliczam.

 

Nie będzie mimo, że jestem fanem Obcego.

 

Pożyjemy zobaczymy,moim zdaniem będzie.Dla Ciebie może inny film będzie filmem roku,dla mnie jak razie nie ma takiego na horyzoncie

Odnośnik do komentarza
"Right now I don't know where we are. The question is, do you go for the PG-13, or do you go for what it should be, which is R? Financially it makes quite a difference, or the risk makes quite a difference, and yet you also have to apply the question -- if you soften it, will you financially suffer? As opposed to just going for the throat and gambling. Essentially,it's kinda R. The little bastards will still get in anyway, so what's the difference? It's not just about blood, it's about ideas that are very stressful. I'm not an idiot, but I'll do everything I can to get the most aggressive film I can."
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...