Skocz do zawartości

Alien Cinematic Universe


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

 

kolejny zwiastun, o połowę krótszy od tego co mieliśmy zobaczyć więc istnieje podejrzenie, że pojawi się dzisiaj coś więcej. jest space jockey w kostiumie. jeśli dokładnie się przyjrzymy to widać, że w otwiera mu się klatka piersiowa więc:

 

1. zapewniania o braku obecności xenomorphów to kampania dezinformacyjna ;)

2. po prostu w ten sposób wydostaje się z kostiumu

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

raczej na 100% to otwierający się kostium w którym przebywa "prawdziwa" forma SJ. A kampania dezinformacyjna trwa w najlepsze, szczególnie śmieszy mnie tak częste podkreślanie,że to nie jest prequel Obcego. Może nie będzie Aliensów w formie jakiej znamy z wcześniejszych filmów ale niech na miłość boską nie gadają,że oba fimy się nie zazębią jak po raz kolejny w kolejnym trailerze pokazują tą samą komorę z działem i SJ jaka była pokazana w 8 Pasażerze Nostromo

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Jest cos na kształt xenomorpha na suficie, jest cos weżowatego wyciąganego z tej laski, jest sluz, wiec niech nie (pipi)ą że nie ma nawiązań.

 

W sumie to chyba nie ma obaw co do tego filmu. Znakomite trailery.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Sam juz nie wiem, przeklatkowałem całość i ten SJ to prawdopodobnie Fassbender pod działaniem jakiegos swinstwa, uruchamia ten fotel i zakłada jakis kombinezon.

Niby są poszlaki obcych, ale dlaczego rzujcaja ochłpay zamiast przyznac, "tak beda alieny". Z drugiej strony bardziej od alienów chciałbym końcówke nawiązującą do obcego 1, cos na wzór koncowki "cos" z tamtego roku.

 

dzieki psyko, to ide spac.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

pozostaje jeszcze kwestia ratingu, bo nadal nie wiadomo jaka wersja trafi do kin

 

Zanim Prometeusz stał się Prometeuszem, Scott zrezygnował z poprzedniego Obcego właśnie. Ze względu na niski rating jaki mu narzucali i za mały budżet.

Więc w ogóle nie wyobrażam sobie, żeby Prometeusz nie miał 18. Maksymalna ch,ujnia byłaby zwalić taki film przez rating. Na szczęście nie ma Chucka Norrisa :sorcerer:

 

 

A trailer soczysty jak diabli, wcale nie widać face'ów lub coś na ich prawie wzór :rolleyes:

Prometeusz i nowy Batman, ja pierdziele ale rok filmowy.

Odnośnik do komentarza

nowy zwiastun genialny...też mi się wydaje, że Fassbender może ewoluować w tego stwora.

 

a z ratingiem niestety dalej nic nie wiadomo :( wiadomo, jedynie, że Scott na wszelki wypadek kręci dwie wersje filmu więc nie daj boże w najgorszym scenariuszu wersja +18 trafi na bluray :(

Odnośnik do komentarza

20268728.jpg

 

Chyba nikt nie ma wątpliwości jakoby ten film dział się w uniwersum Obcego, ale przeczuwam, że nie zobaczy ani jednego ksenomorfa w akcji, a ten okręt SJ nie jest tym, który był w dwóch pierwszych częściach.

 

Trailer robi klimatem i nie czepiam się by mi coś zdradził, ale scenę jak "Stringer Bell parkuje" mogli sobie darować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...