Skocz do zawartości

Alien Cinematic Universe


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

NOS SIĘ NIE ZRASTA Z TUŁOWIEM - NIE IDĘ DO KINA NI CHVJA!!!

Niezwykle inteligenty komentarz , no ale przecież wystarczy poszukać chwilę i oto trafiamy na taką oto wypowiedź użytkownika powyżej odnośnie The Thing

"No no idzie jeśli się (pipi)a nie jest fanem oryginału. Wytłumaczy mi ktoś, dlaczego ten durny reżyser, który rzekomo stworzył prequel nie dał zupełnie żadnej wzmianki odnoszącej się do oryginału?(a bardziej jego początku). Gdzie jest - ja się pytam - zainfekowany pies i ścigający go Norwegowie? Przy napisach końcowych miałem ochotę napluć na monitor. Na "PLUS" śmieszne efekty specjalne, zerowy klimat, nawet nie wykorzystali jak trzeba za(pipi).istego, głównego motywu muzycznego Morricone. Brawa na stojąco! Wiedziałem, że będzie słabo, ale ocena na IMDB dawała jakąś nadzieje na niezły film, który nie skopie po jajach Johna Carpentera. Na jego miejscu wyszedłbym z premiery. 3+/10

...

Czyli co , dręczy cię zakończenie w The Thing a nie potrafisz zrozumieć zawodu ludzi którzy daaaawno temu oglądali Alien i mieli inne wyobrażenie o SJ ????

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Coś w tym stylu Sherlocku. Po prostu śmieszmy mnie twój dramatyzm - jak by przynajmniej Ridley miał zrobić film o konikach ponny w kosmosie, a nie o stworach BEZ ZROŚNIĘTYCH NOSÓW Z TUŁOWIEM.

Wykazujesz się nieznajomością uniwersum , do czego oczywiście masz prawo , jeżeli chcesz mogę dać ci kilka linków gdzie ludzie dyskutują w tym temacie http://www.prometheu...orums/topic/980 bo brzmisz jakbym ja jedyny na całym świecie "dramatyzował" ... Watsonie . P.S Co to są koniki ponny ??

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem waszych obaw. Dwie statuy ze screena, to tylko skafandry? W takim razie SJ z pierwszego aliena, który siedzial w dziale, też mial na sobie identyczny skafander, w dodatku organiczny?

 

Co do wzrostu SJ, w tej samej scenie z pierwszego aliena ktos wypowiada słowa "looks like its grown off the chair", czyli jeśli brać te słowa za mające jakiekolwiek znaczenie, to wychodzi, że faktyczine SJ byli mniejsi, ale ciągle więksi niż ludzie, wystarczy spojrzeć ile Rapace brakuje do sufitu tego korytarza (jakieś 1.5 m?)

 

Jedynym, co może świadczyć o podobieństwie SJ do ludzi, jest voldemort z trailera, który przechodzi obok wznoszącego się działa, być może to ten SJ, o którym mówię.

Odnośnik do komentarza

To faktycznie będzie trgedia jak SJ nie będzie wciągał nosem swojego jelita grubego. Czy Ridley obiecywał kiedyś, że SJ z pierwszego obcego nie jest ubrany w kombinezon? Wiem, że są jakieś tam komiksy, gdzie są oni przedstawieni w taki sposób, ale czy to jest oficjalnie zaaprobowane przez Scotta?

Odnośnik do komentarza

Części fanów chyba umyka też jedna kwestia. To uniwersum Ridleya Scotta. Jego wizja, jego pomysł, jego film. My możemy mieć tylko pewne wyobrażenia, jakieś nadzieje. Co nie zmienia faktu, że Scott może sobie przedstawić SJ, tak jak mu się żywnie podoba. Bo to należy do niego, nie od fanów, którzy ubzdurali sobie, że to ma wyglądać tak, czy siak. I to się tyczy większości serii i filmów (ostatni przykład to utyskiwania na wygląd krasnoludów w Hobbicie).

Można wyrażać opinię, ale idiotycznym jest zarzut, że "nie tak to sobie wyobrażałem". A może oni od początku tak mieli wyglądać? A może wyglądał tylko tak, "bo fajnie", ale jako oś fabuły się już nie nadawał?

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Można wyrażać opinię, ale idiotycznym jest zarzut, że "nie tak to sobie wyobrażałem". A może oni od początku tak mieli wyglądać? A może wyglądał tylko tak, "bo fajnie", ale jako oś fabuły się już nie nadawał?

A może niebo jest zielone? Nie bój się "fani" poradzą sobie bez krytyków-suflerów , i mojej opinii na pewno się dowiesz gdy już wyjdę z kina heh .

Edit; Kolego ty jesteś 94 rocznik ? Byłeś ty w ogóle na jakimś Alienie w kinie ?? Bo zdeczka mnie teraz zatkało że ktoś tak młody (w tym roku będziesz mógł na dobrą sprawę legalnie oglądnąć je pierwszy raz lol) zarzuca komuś że "coś sobie wyobraża" heh.

Edytowane przez dc1982
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Serio, nie za bardzo wiem o co Tobie tak na prawdę chodzi. Co do tego ma mój wiek?

 

Chodzi mi po prostu, że można krytykować poszczególne, konkretne elementy wyglądu, ale wyobrażenia, czy chęci, nie mają tu nic do rzeczy. Film jest przecież tylko i wyłącznie wizją artysty bądź artystów.

Edytowane przez Cahir aep Callah
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...