Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


SzczurekPB

Trofea w U3  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w najnowszych przygodach Drake'a ?



Rekomendowane odpowiedzi

no ja już też jestem platynowy.

 

jutro idę sprzedać grę. crushing, mimo że pod koniec pokazał ciekawszy poziom trudności, już mnie znudził na tyle, że nie chciało mi się wracać i szukac czterech skarbów które ominalem i złapałem za poradnik. niemniej 96 znalazłem sam w dwóch przejściach, wiec jest z nimi o wiele prościej niż w poprzednich częściach.

 

kiedyś może jeszcze wrócę do atlantydy pustyni, ale nie jest to pewne po tych dwóch przejściach, jak jest pewne że po raz szósty wrócę do typetu skopac ciało lazareviczowi

Odnośnik do komentarza

Czy ktos ma namiar na liste skarbow ? Mam 99/100 i nie wiem ktorego mi brakuje, jakbym mial liste z nazwami (i najlepiej z fotka)j to bym mogl latwo dojsc co gdzie i jak.

 

EDIT:

 

Niewazne juz. Nie wiedzialem, ze relikwia zalicza sie do podstawowej setki :)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

jutro idę sprzedać grę

 

Wow bedziesz pierwszym graczem swiata, ktory to zrobi. Naprawde podziwiam Cie. Samochod tez zmieniasz tak co pol roku? :)

 

Pewnie beda jeszcze jakies trofea w nastepnych DLC do multi, generalnie w poprzedniczce olalem ten tryb, ale tu sprobuje swoich sil z nołlajfami :music:

Powinni dać pucharek za 5tys. kili i już tak szybko by nie sprzedawali...

Odnośnik do komentarza

gdyby dali puchar za 5k killi nie podchodzilbym do platyny. wbijam je tylko tam, gdzie mam frajde z grania. mnóstwo łatwych platyna odpuszczalem, bo gra mierziła (ostatnio np shadows of the damned).

fajnie, że ND daje odznaczenia Dla onlineowców, a innych nie zmusza do kucia wyników. zdrowe podejście. uważam że wszyscy tak powinni robić: trofiki dla singlowcow, online odznaczenia dla sieciowcow.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy trofeum Mistrz przeladowania (zabic 50 wrogow z rzedu nie korzystajac z automatycznego przeladowania) nie jest przypadkiem zabugowane? Dzis probowalem to zrobic- wlaczylem rozdzial ze statkami i lupalem po kolei, naliczylem chyba nawet z 70 wrogow po zabiciu kazdego przeladowywalem magazynek (oczywiscie unikalem walki wrecz skoro "pod rzad"), nawet nie zginalem. Potem wlaczylem sale balowa na statku i po zabiciu ok 10 restartowalem checkpointy i to tez nie pomoglo. O co chodzi jakby?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...