Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


SzczurekPB

Trofea w U3  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w najnowszych przygodach Drake'a ?



Rekomendowane odpowiedzi

jednak poyebało mnie i robię 100% - na szczęście wcześniej (po premierze) nie grałem prawie wcale więc w sumie miła odskocznia od FPSów , tylko te lagi ...

 

Czy ktoś wie DOKŁADNIE za co zaliczy mi to :

 

Hold the Line

Get 50 None Shall Pass Medals

None Shall Pass: Get 5 kills during a King of the Hill objective while inside the Hill.

 

tzn wiem że trzeba grać cel drużynowy i wiem że zlicza kill nie tylko w "król wzgórza" ale też podczas "utrzymania terytorium" (tam gdzie są 3 pola jednoczaśnie) ; nie jestem pewien czy w "ciągu" też ...

 

Tylko które fragi liczy do medalu ? na pewno trzeba stać w obszarze ale czy musi to być już nasz zajęty obszar (zielony) czy może to być podczas przejmowania ? czy przeciwnik musi być poza czy w strefie ; czy bez różnicy ?

pytam bo miałem już kilka meczy gdzie miałem po 7-8 fragów będąc w obszarze i medal nie wpadał ?

 

Jak ktoś by się pisał na coopa pod pucharki, wieczorami pograć (po 21ej), to jestem chętny.

Odnośnik do komentarza

Podczas KOTH musisz zabić 5 kolesi będą w kręgu. Nie jest sprecyzowane, czy musi byc to nasz okręg czy przejety, chodzi o KOTH i tylko to jest pewne. IMO pucharek dość łatwy.

 

no właśnie gdyby nie sytuacja taka że miałem ponad 5 zabić będąc w obszarze i medal nie wpadł to bym nie pytał.

i na 100% nie chodzi tylko o KOTH (na szczęście) bo jeden medal wpadł mi podczas "zajmowania terytorium" (czy jak to się tam zwie): tzn wcześniej miałem kilka fragów w KOTH, później był inny tryb i potem "terytorium" i stojąc na zajętym (zielonym) terenie zdjąłem gościa który był poza i wpadł medal. (więc ten warunek przyjmuję jako pewnik odnośnie liczonego fraga, nie wiem jak reszta)

 

z vs to tylko ten pucharek jest dla mnie problematyczny: mało czasu na zdobycie, dużo ludzi w jednym miejscu (asysty zamiast fragów) , lub brak ludzi (atakują nie ten obszar gdzie jestem aktualnie) ; do zdobycia ale czasochłonne (jak i reszta w sumie)

a i jeszcze losowy za odrzucanie granatów (za dużo czynników na raz: nie dość że ktoś musi rzucić w nas to jeszcze trzeba odrzucić i jeszcze trafić) ale tu znowu kwestia czasu - narazie w ciągu ok 10h wpadł mi 5/25.

 

btw ktoś wie co zrobić aby na stronie ND były widoczne staty multi U3? logować się loguje ale wyświetla mi zerowe statystyki (pierwszy level , zero fragów itp) , widoczne są tylko wyniki z bodajże 4 ostatnich meczy ?

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Mam male pytanie:

 

Ostatnio chciałem odpalić multi, żeby mi wpadły dwa pucharki za rozgeranie trybów, co się okazuje, w egzemplarzu gry, który kupiłem w jednym z łódzkich sklepów, był wykorzystany kod sieciowy (przy czym jak kupowałem grę w maju ubiegło roku, to sprzedawca mówił, że nówka, tylko bez folii i online pass aktywny). Jak debil dałem się na to nabrać i dopiero po próbie aktywacji kodu okazało się, że chooy go strzelił. Teraz nie wiem czy jak ściągnę z PS Store multi Uncharted 3 to po rozegraniu meczu wpadną mi te dwa trofea czy nic z tego bo to działa tylko na krążku z grą?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

nemesis - trofeum za coop wbijesz na 2 pady, a za multi w darmowym F2P z Psn, wiec przepustka niepotrzebna

Na moim głównym koncie nie chciało mi wpaść trofeum za multi w tej darmowej wersji F2P, a dla ciekawości włączyłem na Japońskim koncie i wpadło od razu po pierwszym meczu... więc chyba nie wszystkim wpada :confused:

 

 

 

EDIT

@c0r Hmmmmm mam nową teorie: może dlatego mi pucharek nie wpadł, bo brałem wcześniej udział w dwóch Betach U3 i tam wbiłem maksymalny lvl jaki się dało, a na tym całym F2P po odpaleniu multiplayera gra "pamiętała" mój lvl z Bety itd. i coś się posr@ło. W każdym bądź jedna platyna mniej  :teehee:

Edytowane przez mr.Zajac
Odnośnik do komentarza

UWAGA, pomyliłem się - jednak trzeba ko-opa dokupić, bo na dwa pady nie wejdzie, ponieważ podczas wchodzenia do trybu pisze żeby dokupić. Mi dzięki Bogu trophy wpadlo a plytowej wiec do platyny zostalo jeszcze przejscie gry na crushing (jestem w 15 rozdziale;trudy crushingu odczulem dopiero przy 12, przedtem z górki, bardzo latwe strzelaniny), zebranie reszty skarbów (usunąłem te z 1 przejścia żeby mi się nie mieszało), 3 trofea związane z zabojstwem z danej broni (Mag 5, RPG 7 i Pak 80), weteran za zabicie 75 wrogow bez deada (szkoda ze nie ma glitcha jak w dwojce), za 50 zabojstw bez automatycznego reloadu, trophy za 10 zabojstw odrzucenia granatu i za odrzucenie granatu i zabicie 2 naraz.

Odnośnik do komentarza

3 trofea związane z zabojstwem z danej broni (Mag 5, RPG 7 i Pak 80), weteran za zabicie 75 wrogow bez deada (szkoda ze nie ma glitcha jak w dwojce), za 50 zabojstw bez automatycznego reloadu

Nie wiem na czym ten glitch polegał, ale w 3 jest patent na 75 zabójstw bez deada. Mianowicie wystarczy zapisać grę, a w razie niepowodzenia (lub gdy zabraknie w pobliżu przeciwników) ją wczytać - nie restart from checkpoint, a normalnie wczytać. Zabójstwa się kumulują, więc można zapisywać i wczytywać do woli. Przy okazji można zrobić trofeum za 50 zabójstw bez przeładowania. Ja to zrobiłem w lokacji ze statkami, w miejscu gdzie jest 2 przeciwników na ckm-ach, podczas tego farmiłem zabójstwa z rpg-7 i zabójstwa z wody. Kilka minut i po krzyku :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...