Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


SzczurekPB

Trofea w U3  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w najnowszych przygodach Drake'a ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Czad! Mam 100% w 1 i 2. Sprzedałem 3 bo nie dawali trofek do DLC. Będzie teraz sens ponownie zaopatrzyć się w swój egzemplarz

 

Jeśli chcesz żeby Uncharted 3 Ci pozostało na 100% to nie ściągaj patcha. Te trofea (raczej prawdziwe, bo ND je usuwało) są chore:

 

  1. Kill the three end bosses in Chapter 5 (Harry Flynn, Eddy Raja, Zoran Lazarevic) within 20 seconds of each other on Hard
     
  2. Kill the three end bosses in Chapter 5 (Harry Flynn, Eddy Raja, Zoran Lazarevic) within 20 seconds of each other on Crushing
     
  3. Reach level 75 of Legacy Level 5, with all boosters at level 3
     
  4. Play in 200 Lab Matches
     
  5. Get the Unyielding Medal while on Hard Difficulty
     
  6. Get the Unyielding Medal while on Crushing Difficulty
     
  7. Get the Curator Medal while on Crushing Difficulty
     
  8. Get 3 Hang In There Medals while on Crushing Difficulty
     
  9. Get 3 Hang In There Medal while on Hard Difficulty
     
  10. Get 10 Detonator Medals while on Hard difficulty
     
  11. Get 10 Detonator Medals while on Crushing Difficulty
     
  12. Get 10 Mad Bomber Medals
     
  13. Get 25 Return To Sender Medals
     
  14. Get 25 Triple Threat Medals
     
  15. Get 25 Here, Hold This Medals
     
  16. Get 25 If It Bleeds Medals
     
  17. Get 25 Executioner Medals
     
  18. Get 30 Turret Kills
     
  19. Get 50 Head Hunter Medals
     
  20. Get 50 In Your Face Medals
     
  21. Get 50 Commando Medals
     
  22. Get 50 Gunslinger Medals
     
  23. Get 50 Fisticuffs Medals
     
  24. Get 50 Strike Three Medals
     
  25. Get 50 Three Medal Pickup Medals
     
  26. Get 50 Three Kickback King Medals
     
  27. Get 50 None Shall Pass Medals
     
  28. Get 50 Frag Em Medals
     
  29. Get 50 Lights Out Medals
     
  30. Get 50 Power Killer Medals
     
  31. Get 50 Expansionist Medals
     
  32. Get 50 Double Down Medals
     
  33. Get 50 High Five Medals
     
  34. Get 50 Strike Three Medals
     
  35. Get 50 Retaliation Medals
     
  36. Get 50 Assassin Medals
     
  37. Get 100 In The Soft Spot Medals
     
  38. Get 150 Shade Survivalist Medals
     
  39. Get 150 In the Shade Medals
     
  40. Complete the Antiquity Treasure Set
     
  41. Complete the Artifact Treasure Set
     
  42. Complete the Legend Treasure Set
     
  43. Complete a Co-op Arena Map on Crushing Difficulty without losing a single life
     
  44. Complete all Co-op Adventure Maps on Crushing
     
  45. Complete 9 Co-op Arena Maps on Crushing Difficulty
     
  46. Win 50 matches of Three Team Deathmatch
     
  47. Win 50 matches of Hardcore
     
  48. Win 50 matches of Elimination
     
  49. Win 50 matches of TDM
     
  50. Win 50 matches of Team Objective
     
  51. Win 50 matches of Plunder
     
  52. Win a Plunder game without letting the opposing team score (5-0)
     
  53. Earn 3000 Objective Points

http://community.us....74901#U37574901

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Też się dziwie, przecież to jest strasznie łatwe. A do tego co Ficuś napisał to nie X, a [] wystarczy wciskać. dodatkowo aby wyprowadzić kontre nie trzeba wcale się śpieszyć z wciśnięciem trójkąta. Dopiero przy Talbocie trzeba mieć odpowiedni timing.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Też się dziwie, przecież to jest strasznie łatwe. A do tego co Ficuś napisał to nie X, a [] wystarczy wciskać. dodatkowo aby wyprowadzić kontre nie trzeba wcale się śpieszyć z wciśnięciem trójkąta. Dopiero przy Talbocie trzeba mieć odpowiedni timing.

Grał na Xbox'ie więc się zgadza. Ja osobiście nie pamiętam bym miał jakiekolwiek problemy w Uncharted 3. Owszem,

końcówka z "duchami"

potrafiła zatrzymać mnie na kilka minut dłużej, ale w ostatecznym rozrachunku Crushing w trójce jest najprostszym ze wszystkich crushing'ów.

Odnośnik do komentarza

Grał na Xbox'ie więc się zgadza.

:rofl: :rofl: :rofl:

 

Mogli by jeszcze w jakimś DLC dorzucić coś ponad crushing, żeby gra weszła na poziom trudności U1, bo ten crush to coraz łatwiejszy, a są tacy, którzy chcieliby poprzeklinać :)

Najtrudniejsze momenty dla mnie to

sala balowa i wrakowisko

- obie za całokształt. Może nie są to miejscówki takie, w których się strasznie blokujesz, ale trzeba było pokombinować, poszukać kryjówek i zaplanować scenariusz walki... ciężko był na pałę przejść.

Odnośnik do komentarza

właśnie dotarłem do złomowiska i tak jak piszesz, bez zaplanowania i odpowiedniego dobrania punktów do ostrzału to długo nie pożyjesz. w razie kłopotów zawsze może dać nura do wody ale to też raczej na z góry patrzoną pozycję.

a z innej beczki to tyle zwiech to przy U3 to jeszcze nie miałem. a dodatkowo przy złomowisku gra pogubiła wszystkie tekstury i przed soba miałem tylko ocean. po kilkudziesięciu sek.płynięcia woda zamieniła się w ropę po czym Nate... spadł.

Odnośnik do komentarza

tez chyba mialem w tym miejscu podobnego buga. na zlomowisku warto pamietac o granatach. sprawdz tez jakiej broni jest najwiecej, bo nic nie wkurza bardziej nisz szczek oproznionego ostatniego magazynku i koniecznosc wyskakiwania zza zaslony i biegu po nowa bron. spokoj Cie tylko ratuje ;)

fajna miejscowka, ale duzo trudnosci jej brakuje do oslawionego Blue Room z U1, ktory jako lokacja jest o wiele krotszy od shipwreck'a.

Odnośnik do komentarza

czy te nowe pucharki multi online zliczają się wstecz ? tzn nie mam wkupionego DLC i mam np 47/50 jakiś tam medali na pucharek. jak wykupie DLC to wystarczą jeszcze 3 czy od nowa osobno liczy 50 od momentu wykupienia ?

btw jest jeszcze jakaś paczka ze wszystkimi DLC w niższej cenie ? czy jakbym się porwał na 100% to każdą osobno trzeba zakupić ? był chyba jakiś "hunter club" czy coś ale nie widzę na PL PSS ...

Odnośnik do komentarza

Wiecie ile będziecie mieć procent gry, gdy nie zdecydujecie się nabijać trofek DLC? (oczywiście pieję do tych co zdobyli platynę)

51%!!!

 

Takiego wała ND, mnie tyle zostaje bye bye.

 

Ale co z tego? One się nie liczą do platyny. To tylko głupia liczba, cyferka nic nieznacząca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...