Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


SzczurekPB

Trofea w U3  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w najnowszych przygodach Drake'a ?



Rekomendowane odpowiedzi

Czy najlatwiejsza? Raczej porownywalna z U2, jesli nie identyczna pod wzgledem crushingu. Natomiast U1 trudniejszy o jedno oczko przynajmniej (blue room i kosciol, ktory z poczatku wydawal mi sie "nie do zajechania").

Dalem srednie, bo latwe trofea to Infamous 2 czy Assassin's Creed 2, nie mowiac juz o Hanna Montana czy Tekken Tag Tournament :banana: .

Dla mnie trudnosc U3 i U2 to 4/10 podczas gdy Drake's Fortune 5/10.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

zapytaj o to youtube, masz tam perfekcyjne filmiki na ten temat; ja tu miałem zonka, bo jestem przekonany, że byłem w tym miejscu w czasie pierwszej ng i nie znalazłem tam relikwii :]

 

zaznaczyłem łatwe, bo nie miałem chyba ani jednego dłuższego zacięcia na crushingu; najłatwiejszy crush z całej serii

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie przeczytałem temat ale nie do końca kumam czy to tak działa.

 

Trofeum zabij 75 wrogów bez zginięcia i mistrz przeładowywania czy mogę zabijać np. po 6-7 wrogów. W jednym miejscu, wgrywać checkpoint i tak do skutku? To liczy jako pod rząd, wpadną trofea? :huh:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Sposób na "75 pod rząd":

To get this trophy you have to kill 75 enemies in a row. You can not use "Restart checkpoint" when going for this trophy. It will unlock when you have killed 75 enemies in a row. I suggest doing this in Chapter 19 just after you kill the sniper with the T-Bolt, as it's a very good farming spot for other trophies as well. When going for Survivor, constantly rotate between no less than three save files, and save quite frequently. When you want to restart a section go to Load Game and not Restart Checkpoint.

Whenever you die for whatever reason, be it environmental, enemy, etc., immediately press start and load the most recent game save. It doesn't matter if it's a manual save or an auto-save. You will load back in as though nothing ever happened. Be sure not to let it automatically load the checkpoint, and don't hit Restart Checkpoint, otherwise your counter will be reset. If the game auto loads you back in to the game (you waited to long to hit Pause after death), you have to load your second to last save game. This is why you save frequently and rotate between 3 save games. Underneath is a video to show how it's done.

 

I w ten sam sposób można zrobić mistrz przeładowania (może nawet za jednym razem).

W sumie sam jeszcze tego nie próbowałem, bo do teraz chciałem to zrobić normalnie, ale zawsze jakoś albo ginąłem albo zapomniałem przeładować, więc jestem zmuszony użyć ten powyższy sposób :/ .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie przeczytałem temat ale nie do końca kumam czy to tak działa.

 

Trofeum zabij 75 wrogów bez zginięcia i mistrz przeładowywania czy mogę zabijać np. po 6-7 wrogów. W jednym miejscu, wgrywać checkpoint i tak do skutku? To liczy jako pod rząd, wpadną trofea? :huh:

Za przeładowanie na pewno można zrobić w ten sposób, bo sam tak zrobiłem o czym pisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Inne to już mam (oprócz paru skarbów) tylko te "upierdliwce" mi zostały właśnie ;]

 

Ten sposób co Beniek wrzucił :o o kurde heh. Dziękiiiii, mam nadzieję, że zadziała.

Ten sposób na 1000% działa, przed chwilą go sprawdziłem i oba te trofea wpadły :D.

 

Edit: I platyna też wreszcie wpadła (JUPI!).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Crushing w trójce jest najprostszym z wszystkich trzech do tej pory więc nie powinno być problemu. Platyna jest jeszcze prostsza.

 

Ja zacząłem od Hard'a więc Crushing poszedł w dwa posiedzenia. Jedynie 75iu kolesi z rzędu muszę teraz ubić i pozamiatane. Reszta trofeów za multi sobie daruję jakem lama.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...