Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz tak jakby dzielenie kont wymyślili Polacy i nikt inny tego nie robił.

A ty piszesz tak, jakby tylko w Polsce ktos sie cieszyl, ze zbanowali oszusta.

Nic nie trzeba kombinować,skoro jest to dozwolone,jakby $ony chciało to ukrócić to rozdało by bany wszystkim,którzy to robią,

Nie rozsmieszaj mnie... Co jest dozwolone? Jakby sony chcialo, zeby dzielic zakupy z INNYM UZYTKOWNIKIEM, to by dalo oficjalnie taka mozliwosc, bez potrzeby kombinowania z zakladaniem lewych kont itd.

Kurde jak kupuje truskawki,to tez powinni powiedzieć,nie wolno się dzielić,one są tylko dla pana,jak moja dziewczyna chce zjeść to musi kupić nowe.

A teraz tos pojechal z tym porownaniem, nie ma co... Nie spodziewalem sie tego po tobie- az mi sie nie chce tlumaczyc ci roznicy, ale niech ci bedzie. Jak kupujesz truskawki dla siebie oraz twojej dziewczyny, to normalne, ze kupujesz wiecej, niz zjadlbys sam. Pan ma to w doopie, czy kupisz tyle samo w dwoch osobnych transakcjach, czy w jednej, a nawet chetniej sprzeda to naraz, bo tylko raz sie z platnoscia musi palowac. Zyskuje czas, a nie traci nic, w przeciwienstwie do dewelopera, ktory przy skladce ma tylko 50% wplywu, a nie zyskuje nic. Dalej twierdzisz, ze to to samo?

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Litwin moim zdaniem ma rację.Skoro jest opcja dzielenia,to czemu z niej nie skorzystac?Ja się nie czuję jakobym był cokolwiek dłużny Dice,żeby teraz mieć wobec nich jakieś skrupuły.Gramy nadal w popsutą grę,za którą zapłaciliśmy pełną cenę,a obiecane prywatne serwery nie tyle nam dano,co sprzedano i jakoś nikt się o kieszeń Graczy nie martwił.Wy,z całym szacunkiem,kłócicie sięo to,że ktoś tam mniej pieniędzy nygusom z Dice zapłacił.Nie ogarniam tego.

Odnośnik do komentarza

A ty piszesz tak, jakby tylko w Polsce ktos sie cieszyl, ze zbanowali oszusta.

 

Może dlatego ze siedzę na Polskim forum i srednio mnie interesuje co piszą inni,odniosłem się do naszego poletka gdzie był przykład a ty mi wyskakujesz z teoretyczną mozliwością gdzie indziej,fajnie nie ma to jak postawić domysł kontra konkretna treść.

 

 

 

 

Nie rozsmieszaj mnie... Co jest dozwolone? Jakby sony chcialo, zeby dzielic zakupy z INNYM UZYTKOWNIKIEM, to by dalo oficjalnie taka mozliwosc, bez potrzeby kombinowania z zakladaniem lewych kont itd.

 

Czytasz co napisałem,jakby $ony chciało to dałoby bany,skoro samo nie wie jak to ugryźć to ja nie będę z tego rezygnował,bo ktoś mi pisze ze to nie moralne,bo kim np. jest zaq lub ty by mnie uczyć moralności?

 

A teraz tos pojechal z tym porownaniem, nie ma co... Nie spodziewalem sie tego po tobie- az mi sie nie chce tlumaczyc ci roznicy, ale niech ci bedzie. Jak kupujesz truskawki dla siebie oraz twojej dziewczyny, to normalne, ze kupujesz wiecej, niz zjadlbys sam. Pan ma to w doopie, czy kupisz tyle samo w dwoch osobnych transakcjach, czy w jednej, a nawet chetniej sprzeda to naraz, bo tylko raz sie z platnoscia musi palowac. Zyskuje czas, a nie traci nic, w przeciwienstwie do dewelopera, ktory przy skladce ma tylko 50% wplywu, a nie zyskuje nic. Dalej twierdzisz, ze to to samo?

 

Porównanie głupie jak każde inne,czy to truskawki czy samochód.Gry wideo są innym medium i ciężko znaleźć odpowiednie porównanie,a jeszcze głupszym jest pisać że ktoś jest złodziejem bo płaci 50%.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Skoro jest opcja dzielenia,to czemu z niej nie skorzystac?

Na Xboxie poszli nawet o krok dalej: jak jest mozliwosc wypalic na Verbatimie za 1PLN, to czemu z niej nie skorzystac? :D W koncu nagrywarki w pelni legalne sa- jakby nie chcieli, zeby ludzie plyty nagrywali, to by ich zabronili :D

To samo z Windowsami z bazaru itd.- to tez pewnie wszystko legalne, a jak ktos placi 0,25% ceny, to nie jest zlodziejem, tylko git kolesiem, a cala reszta to frajerzy, zgadza sie? :)

 

Robta to chceta, kazdy niech za siebie decyduje.

 

Ja tylko mam nadzieje, ze te pazerne łajzy zabiora swoje łapska od uzywek- zabranianie/utrudnianie obrotu nimi to jest dopiero skur.wysynstwo...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Skoro jest opcja dzielenia,to czemu z niej nie skorzystac?

Na Xboxie poszli nawet o krok dalej: jak jest mozliwosc wypalic na Verbatimie za 1PLN, to czemu z niej nie skorzystac? :D W koncu nagrywarki w pelni legalne sa- jakby nie chcieli, zeby ludzie plyty nagrywali, to by ich zabronili :D

To samo z Windowsami z bazaru itd.- to tez pewnie wszystko legalne, a jak ktos placi 0,25% ceny, to nie jest zlodziejem, tylko git kolesiem, a cala reszta to frajerzy, zgadza sie? :)

 

Robta to chceta, kazdy niech za siebie decyduje.

 

Ja tylko mam nadzieje, ze te pazerne łajzy zabiora swoje łapska od uzywek- zabranianie/utrudnianie obrotu nimi to jest dopiero skur.wysynstwo...

 

No nie,mnie zganił za głupie porównanie a sam postawił znak = pomiędzy dzieleniem konta a piractwem.Kodeks cywilny chyba definiuje kary za piractwo,co do składkowiczów to wątpię.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Tommi_t jesteś ofiarą durnego PR zachłannych firm developerskich i wydawców. Przecież oni twierdzą, ze kupując używaną grę jestem złodziejem. Nie jest to prawdą.

To samo jest z dzieleniem gry na dwa konta.

Fakt niektórym nie przetłumaczysz.Nie bądź świętszy od papieża.

Dobra a teraz konkret. Czy ten pyskaty developer zwany DICE poradził sobie z input lagiem?

Edytowane przez da$io
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

@Litwin, ok., dajmy juz spokoj :) Powiedz lepiej, co tam na serwie w BC2 slychac? ;)

 

@dasio, chyba mnie nie zrozumiales :) przeciez napisalem wprost, ze ZABRANIANIE/UTRUDNIANIE obrotu uzywkami ze strony wydawcow to najwieksze skur.wysynstwo :) To nie byla zadna ironia czy zart ;) Naprawde mam nadzieje, ze choojkom, ktorzy wymyslaja i wprowadzaja akcje typu online passy itp., w bolach odpadna fujary i do konca zycia nie podupcą i beda sikac na siedzaco... Nie wyobrazam sobie, zeby ktos mi zabranial sprzedazy zakupionego uczciwie towaru (auto, ksiazka, cokolwiek). Powinna sie tym zajac komisja europejska czy cos...

 

Nie bądź świętszy od papieża.

Jasne- tak samo mnie np. wkur.wia fakt, ze giery w dystrybucji cyfrowej sa czesto drozsze (!), niz w pudelku w sklepie, mimo braku kosztow logistyki, posrednikow itp., ktore robia lwia czesc kosztow. To jest jawna pazernosc i ruchanie w d. graczy przez wydawcow i z tego powodu takie pozycje tez bralbym pewnie ze skladki, zeby ich ukarac.

Po prostu polemizuje czasem ze skrajnymi/obrazliwymi/szowinistycznymi opiniami co poniektorych ;)

...a tez i BF jest moja ulubiona gra i chociazby z tego powodu uwazam, ze chlopaki uczciwie zapracowali na swoje wyplaty ;)

Edytowane przez tommi___t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok dajmy sobie spokój lepiej pogadać o czym innym ;)

 

Dźwięk miał być naprawiony a jest niestety gorzej niż przed patchem :(, pierwszy filmik dla Premium bardzo fajny, i już wiem że w DLC popełnialiśmy duży błąd, bo trzeba postawić na defensywę :)

 

mi ciągle nie działa ten filmik ;/

Odnośnik do komentarza

Ok dajmy sobie spokój lepiej pogadać o czym innym ;)

 

Dźwięk miał być naprawiony a jest niestety gorzej niż przed patchem :(, pierwszy filmik dla Premium bardzo fajny, i już wiem że w DLC popełnialiśmy duży błąd, bo trzeba postawić na defensywę :)

 

mi ciągle nie działa ten filmik ;/

 

 

Bo masz pewnie battlelog po polsku ? mam rację ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie musi wystarczy że z polskiego battleloga wejdzie na filmik, oczywiście się nie załaduję ale w ścieżce skasujesz pl i już :)

 

O tak

 

battlelog.battlefield.com/bf3/pl/premium/video/2012-06-04%2015:00:00/

 

battlelog.battlefield.com/bf3/premium/video/2012-06-04%2015:00:00/

Edytowane przez marekjw2523
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja pierd.olę, z tym traceniem głosu to jakaś parodia. Nie słychać strzałów, nie słychać helikoptera, nie słychać jak dostajesz, nie słychać komunikatów rzucanych do kogoś - i nie wiesz czy poprosiłeś o apteczkę/amunicję czy też nie. Granie po ciemku praktycznie, zresztą w zwarciu jest to zabawne, bo można kosy wklejać nic nie świadomym gościom że obok strzelałeś. Teraz tłumik daje wyje.bistą przewagę, jak ktoś akurat ma ten problem, to można strzelać i może się nie pokapować nawet skąd. Jak dla mnie to powinno być naprawione w ciągu tygodnia, albo niech spie.rdalają je.bane kasociągi.

 

AUG to mocarna pukawka, może nie FAMAS ale na pewno będzie top ;)

Odnośnik do komentarza

tommi masz rację, Litwin nie masz racji. możemy zakończyć dyskusję bo jak nie to dostaniecie wszyscy odpoczynek od forum na 3 dni i się skończy. ja tu znam ludzi (hi mendrek), mój mąż z zawodu jest dyrektorem.

 

input lag spadł znaaacząco - jest spora różnica i gra się dużo szybciej. mi to pasi i problem uważam za zamknięty. zaraz obczaję ten filmik, ale muszę zmienić język battleloga, gdyż jak kasuję pl to on i tak je dopisuje na siłę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...