Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Chcialem tylko po informowac tych co planuja kupic bf premium na 2 jest to zakazane i moga wam zabrac premium. Milego dnia :)

Nie chce bawic sie w moralne wywody i sam tego nie popieram juz ale wyraznie pisze w menu gry:

"Jednorazowa oplata za korzystanie z plikow do pobrania na maksymalnie dwoch aktywnych i kompatybilnych domowych konsolach."

jak najbardziej,jak masz 2 konsole w jednym domu. Zlozenie sie przez 2 rozne osoby jest zakazane.

Odnośnik do komentarza

czas zrobic nowa rotacje :) jezeli komus sie nie podoba noz z bf premium podobno mozna go zmienic w menu konsoli ale gdzie to nie wiem

Zaq, nóż w sygnaturkach Tommiego i Ziela wygląda jak obieraczka do ziemniaków hehe.

 

Kurna, przez premierę BF Premium jakoś umknęły mi wczorajsze konferencje na E3, a może to i dobrze, bo przeważnie byłem po nich rozczarowany.

Odnośnik do komentarza

@Zaq

Racja, ale wiadomo jak to wyglada w praniu, ja osobiscie sie nie bawie w skladki od momentu padniecia konsoli i stracenia wszystkiego tak pobranego ;)

 

@Pryxfus

Pare fajny rzeczy bylo fajne, ale nie warte chyba ogladania live, Assasyn 3, Last of Us, Beyond (nowa gierka tworcow Heavy Rain) i Tomb Raider to chyba najfajniejsze z wczoraj rzeczy, i nowy sand box od Ubi czyli Walking Dogs tez w miare.

Odnośnik do komentarza

@tommi szacun, kosiłeś mnie jak poj.ebany. mam z resztą z tego fajny materiał jak zasrałem okolicę dymnymi, odpalam moją kosiarkę na 200 kapsli i w tym momencie "out of fuckin' nowhere" wylatujesz z dymu i kosa. fajnie to wyszło, będzie wykorzystane.

sorki, Kozbinio, to nie bylo celowe- po prostu jakos (zdecydowanie ;) ) czesciej niz inni mi sie pod noz wczoraj nawijales ;) To w ogole wasze dymne byly ciagle? :D A ja juz sie chlopakom w pewnym momencie skarzylem, ze cos mi sie mocno z lufy kurzy i slabo widze :rofl2:

Czekam z niecierpliwoscia na materialy ;) W ogole jaka kosa Ci sie pokazywala- standardowa, czy ta nowa, bo nie zmienialem nic (nie widzialem nawet opcji wyboru nigdzie)?

Dodatek CQC

W mojej opinii nie da się grać tylko na tych mapach. Idealnie jest wpasować te mapy w jakąś rotację. Podbój trwa na jednej mapie około 8 minut. Znacząco poprawiono input laga więc rozgrywka przypomina już trochę CODa, co jest trochę na plus - chcesz BFa odpalasz pojazdy, chcesz CODa masz dodatek CQC. Gra się przyjemnie jest bardzo ostro, bardzo szybko. Każda mapa mimo niewielkich przestrzeni to wielokondygnacyjna budowla z mnóstwem korytarzy - mogę się nawet pokusić, że pod tym względem mapy są bardzo złożone niż METRO.

Daj spokoj- metra nawet nie ma co porownywac z nowymi mapami jesli chodzi o zlozonosc lokacji, wielokondygnacyjnosc/wielopoziomowosc, ilosc najrozniejszych przejsc itd. Takich map jeszcze tu nie bylo. I fakt, ten gameplay smells like CoD polaczony z KZ (zwlaszcza mapa zlomowisko- jak na nia pierwszy raz wszedlem, to od razu jak w KZ3 na cmentarzysku MAWLR-ow sie poczulem ;) )

BF3 PREMIUM

Premium to również pewne dodatkowe rzeczy, które przedstawiono w kalendarzu.

A widzisz, tego kalendarza to nawet nie zauwazylem w tych emocjach wczoraj ;) Dobre, nie sadzilem, ze az tyle tego bedzie :) Ale najbardziej to mam nadzieje, ze wsrod tych nowych broni jakis wymiatacz sie trafi, dzieki ktorym bedzie mozna kopac dupska skuteczniej (cos jak Famas w BtK) ;) Po pobieznym przejrzeniu giwery inzyniera zdaja sie byc obiecujace, no i ten M5P, czy jak mu tam. AUG-a juz mam, ale wczoraj zbyt niebezpiecznie bylo, zeby go testowac ;) (zreszta chce zrobic zadanie z F2000 najpierw). Bede musial doswiadczenia na randomach w tym celu przeprowadzic ;) Ale to chyba dopiero jak jeszcze cos wiecej odblokuje :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

W ogole nie wiem, czy zwrociliscie uwage na smugi po pociskach w powietrzu (jak w matrixie :) ). Nie wiem jeszcze, czy to po strzalach z dowolnej broni, ale pare razy rzucilo mi sie w oczy :) No i eksplozje jakichs tam beczek na zlomowisku tez spoko.

 

e: aaa, jeszcze jeden smaczek z CQ: te mapy "żyją"- co chwila przejezdza gdzies w poblizu pociag, przelatuje helikopter patrolowy albo przejezdza czolg ulica za oknem :) to robi klimat fajny :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

@Zaq

Racja, ale wiadomo jak to wyglada w praniu, ja osobiscie sie nie bawie w skladki od momentu padniecia konsoli i stracenia wszystkiego tak pobranego ;)

 

https://twitter.com/...942207652839424 tyle w temacie skladek.

 

Kolega już pobrał od innego dodatek i śmiga aż miło, więc takie gadanie jedynie :)

Juz zablokowali,mozna bylo kupic na 2 przed konfa. Teraz juz z tego co ludzie pisza nie dziala. A dla tych co znaja osoby,ktore kupily premium ze skladki i ich nie lubia, dice chetnie przyjmie nicki tych ludzi,zeby im dac specjalna nagrode ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Niestety panowie ale muszę przyznać rację Zaqowi, wczoraj rozmawialiśmy na temat zwiększonej pomocy w celowaniu na dalsze odległości, bo na bliskie to się nie zmieniło, i jest to największa wada nowego patcha, jeśli chodzi o nowe DLC to jakoś mi to nie przeszkadzało bo wszystko działo się blisko, ale dziś pograłem na normalnych mapach i to jest przegięcie, pięć meczy i jestem na minusie a kto gra ze mną wie że prawie nigdy mi się to nie zdarza ;)

 

Ta informacja zaprzecza jakby temu o czym piszesz:

 

"Efektywność wspomaganego celowania na krótkim dystansie została podwyższona. Testy na mapach Close Quarters pokazały, że dotychczasowe celowanie wspomagane nie radziło sobie w wąskich pomieszczeniach. Ta zmiana będzie miała wpływ na wszystkich mapach i trybach. Zmniejszono natomiast wspomaganie celności na większy dystans."

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Niestety panowie ale muszę przyznać rację Zaqowi, wczoraj rozmawialiśmy na temat zwiększonej pomocy w celowaniu na dalsze odległości, bo na bliskie to się nie zmieniło, i jest to największa wada nowego patcha, jeśli chodzi o nowe DLC to jakoś mi to nie przeszkadzało bo wszystko działo się blisko, ale dziś pograłem na normalnych mapach i to jest przegięcie, pięć meczy i jestem na minusie a kto gra ze mną wie że prawie nigdy mi się to nie zdarza ;)

 

Ta informacja zaprzecza jakby temu o czym piszesz:

 

"Efektywność wspomaganego celowania na krótkim dystansie została podwyższona. Testy na mapach Close Quarters pokazały, że dotychczasowe celowanie wspomagane nie radziło sobie w wąskich pomieszczeniach. Ta zmiana będzie miała wpływ na wszystkich mapach i trybach. Zmniejszono natomiast wspomaganie celności na większy dystans."

Zielu sie pomylil chyba. na blisko jest przesadzona. powinno nie byc aim assist w multi i by bylo sprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza

Tylko spokojnie, Litwin- ktos inny moglby sam pomysl skladek (a wiec ewidentne kombinowanie zeby obejsc system) nazwac polaczkowatym...

 

Bez Premiuma nikt z glodu nie zdechnie... Jak ktos uczciwie zaplaci normalna kwote, a ktos inny oszukuje, ma za pol ceny to samo, w tej samej funkcjonalnosci, i jeszcze sie cieszy, ze taki sprytny i wyruchal zlego wydawce, to jak to nazwac? Normalne, ze moze wkur.wiac...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

- zakładam nowe konto (przykładowo DICeaDICea) i kupuje na nim premium

- daje dane do konta DICeaDICea dla ziomka (ksywka przykładowo: Pimpus_JP), czyli konto DICeaDICea jest już aktywne na 2 konsolach - mojej i pimpusia_pl

- teraz odpalam BF3 na swoim Koncie (Kalinho_PL)

PYTANIE:

 

Czy Premium będzie działać na koncie Kalinho_PL oraz koncie Pimpus_JP gdy obaj gracze będą grali jednocześnie w BF3? Czy też jednak to podziału są tylko mapy a bycie graczem Premium jest zarezerwowane tylko dla konta DICeaDICea?

Odnośnik do komentarza

ja doladowalem zdrapkami i kupilem z poziomu gry (sciaga normalnie z portfela w PSN). Dodatek pobralem tez z poziomu gry (opcja "Sklep" w menu).

 

Dzięki za info. Wolałem się upewnić, bo w opisie Premium w PSN jest info, żeby dodatki ściągać z poziomu gry. Zmylił mnie też tekst: jak się będzie ściągać dodatki z PSN to opłata może być naliczona podwójnie...

Pewnie kupię kartę za 100 zł, w portfelu mam 21 zł, a resztę niech mi z karty ściągnie.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Tak czy siak, nie wiem jak sobie Dice na to patrzy, blokując możliwość grania na dwóch konsolach, skoro jest to warunkiem umieszczenia contentu na PSS, a w informacji pisze jak byk że może być używana na dwóch konsolach. To co, nagle okazuje się że Dice/EA może więcej?

W historii PSN tylko jedna gra miała dziwny DRM, który na dodatek sprawiał, że nie można było grać będąc offline. Polegał on na aktywacjach 24-godzinnych, można aktywować było raz na tej, albo raz na tej. Taką grą jest Final Fight: Double Impact. Jednakże odzew za to był tak negatywny, że nawet Capcom więcej nie ośmielił się czegoś takiego użyć.

Odnośnik do komentarza

Tak czy siak, nie wiem jak sobie Dice na to patrzy, blokując możliwość grania na dwóch konsolach, skoro jest to warunkiem umieszczenia contentu na PSS, a w informacji pisze jak byk że może być używana na dwóch konsolach. To co, nagle okazuje się że Dice/EA może więcej?

W historii PSN tylko jedna gra miała dziwny DRM, który na dodatek sprawiał, że nie można było grać będąc offline. Polegał on na aktywacjach 24-godzinnych, można aktywować było raz na tej, albo raz na tej. Taką grą jest Final Fight: Double Impact. Jednakże odzew za to był tak negatywny, że nawet Capcom więcej nie ośmielił się czegoś takiego użyć.

 

Mogę się mylić, ale przypadkiem Bionic Commando 2 nie wymagało do uruchomienia stałego zalogowania do PSN?

Odnośnik do komentarza

Tylko spokojnie, Litwin- ktos inny moglby sam pomysl skladek (a wiec ewidentne kombinowanie zeby obejsc system) nazwac polaczkowatym...

 

Bez Premiuma nikt z glodu nie zdechnie... Jak ktos uczciwie zaplaci normalna kwote, a ktos inny oszukuje, ma za pol ceny to samo, w tej samej funkcjonalnosci, i jeszcze sie cieszy, ze taki sprytny i wyruchal zlego wydawce, to jak to nazwac? Normalne, ze moze wkur.wiac...

 

Piszesz tak jakby dzielenie kont wymyślili Polacy i nikt inny tego nie robił.Nic nie trzeba kombinować,skoro jest to dozwolone,jakby $ony chciało to ukrócić to rozdało by bany wszystkim,którzy to robią,Dice tak pisze,bo liczą kasę i wiedzą że kilku się przestraszy jak się im paluszkiem pogrozi.Kurde jak kupuje truskawki,to tez powinni powiedzieć,nie wolno się dzielić,one są tylko dla pana,jak moja dziewczyna chce zjeść to musi kupić nowe.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...