Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Wole te prawie 200 złoty odłożyć na Bad Company 3 :]

Masz racje- ono na bank bedzie wolne od bugow :)

 

Zwłaszcza że Bad Company 2 nie miał błędów :) co nie którzy mają bardzo krótką pamięć, sam uważałem że BC2 to najlepsza gra pod multi a mapy są legendarne :) ale nie wymarzę ze swojej głowy że ta gra miała bardzo dużo błędów o czym nie którzy chyba nie chcą pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Ostatnio odpaliłem BC2 i nie dość że mało ludzi, to wszystko wydawało mi się takie tooopoooorne.

 

Ja chcę dobrego BF3, bez bugów i bez naciągania na kasę! ;(

to chyba czas na kickstarter i tworzymy wlasna gre xD

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu powiedziałem sobie ,że nie bede finansował bandy obiboków z:Dice.Po tym co piszecie widze ,że niezłe cyrki .Dobrze ze w nich nie uczestniczę. :D

 

Taaa..stara śpiewka. Szukasz sobie wytłumaczenia a tak naprawdę każdy ten dodatek odbiera indywidualnie i póki nie zagrasz to się nie przekonasz czy dobrze zainwestowałeś kasę czy nie. W głębi serca wk.urwiasz się, że my już gramy a Ty niestety nie masz dwóch stów, żeby do nas dołączyć. Wymyślasz więc takie dyrdymały żeby lepiej się poczuć.

Mędrek pisze cały czas, że brak mu dźwięku, Szpic też szuka dziury w całym a ja mam to w pupie bo po pierwsze żaden kłopot z czymkolwiek u mnie nie występuje a po drugie dobrze się bawię.

Tobie też polecam kupić i dopiero wtedy będziesz mógł powiedzieć czy to cyrk czy też nie.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaki optymista? Kaze odkladac 2 mln na nowe konsole :D

 

Poza tym podpisuje sie pod tym co napisal Gesior. Kazdy ma wlasne zdanie i tylko grajac w dodatki bedzie mogl stwierdzic czy wywalil kase czy dobrze zainwestowal.

 

Przed patchem notorycznie znikal mi dzwiek na Wyspie Chark. Na razie nic mi nie zniknelo (odpukac) i nie zaliczylem zwiechy na Omanskiej - jest postep! :D

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

ten dodatek to rewelacja - wczoraj miałem tylko 1,5 godzinki wolnego, odpaliłem kilka meczy - rzeźnia wyżyłem się a potem wyłączyłem. naprawdę dzięki temu mogę spokojnie odpalić konsolę na godzinkę i nie ma niedosytu że to tylko jeden mecz. na mnie to działa a poza tym fajne akcje wychodzą na tych nowych mapach. narazie mój ulubiony to przeszklony wieżowiec :D

Odnośnik do komentarza

To juz by lepiej granaty reczne z regulowanym opoznieniem dali.

 

Właśnie opcja przytrzymania granatu i po sprawie :)

Mamy tu gameplay z nadchodzącego dodatku oglądajcie puki można bo nie wiem czy nie usuną :)

 

 

Filmik jest długi ale się powtarza, ale dobre i to ;)

Edytowane przez marekjw2523
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ej, kurna, wyczyscilo mi liste zdobytych dog tagow na bf3stats.com :confused: tez tak macie??

 

W ogole jakies cyrki z tymi blachami... Gesior, zdjalem Ci raz blache "100 gwiazdek zwiadowcy", ktora nie wiem jakim cudem miales majac zwiadowca 2 gwiazdki, zreszta jak patrze na Battlelogu, to nie masz jej w ogole w odblokowanych niesmiertelnikach...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...