Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

Też pograłem w Mistrza Broni (na fajny serwerek trafiłem, tylko nowe mapy i na zmianę nowy podbój z mistrzem broni) spostrzeżenia jak u Gęsiora, jest ciężko, ale wciągnęło mnie, najgorzej strzela mi się też z Magnum, najdalej byłem chyba na 14 poziomie. Najlepsze jest to, że na ostatnim poziomie musisz dorwać kogoś z noża, a wtedy wszyscy biegają już karabinami i snajperkami :] Tryb mógłby być bez podziału na drużyny, tylko każdy na każdego, wtedy runda byłaby szybsza.

 

Po za tym drugi wieczór jestem pod wrażeniem zniszczeń HD w nowym dodatku, po prostu Mistrzostwo.

czyli kolejna innowacja w bf3, ktora w CS'ie jest od 10 lat i to za darmo xD

Odnośnik do komentarza

czyli kolejna innowacja w bf3, ktora w CS'ie jest od 10 lat i to za darmo xD

 

w sensie zniszczenia HD? Gęsior sorki, ale wczoraj odpadłem szybko bo dzieciak dawał w p.izdziec niestety. Ale właśnie dlatego polubiłem nowy dodatek - grałem łącznie ze 40 minut i rozegrałem kilka fajnych meczy co na "normalnych" mapach rzadko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

czyli kolejna innowacja w bf3, ktora w CS'ie jest od 10 lat i to za darmo xD

 

w sensie zniszczenia HD?

w sensie tryby gry.

wczesniej chyba ten tryb skopiowal do siebie COD teraz BF. Czekamy na zombie mod, obecny w cs oraz tryby na same noze i wspinanie sie ;)

 

CS nie jest za darmo, bo trzeba mieć HL bodajże, czyż nie? ;)

nie wiem jak teraz ja cs'a do steam dodalem sobie juz pare lat temu i wtedy cs byl za darmo

Nie nie wymaga hl. na steam on sobie sciagnie sam silnik niego( bez leveli itp i ty nie bedziesz mogl grac w hl)

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Dice to jednak debile.

 

2 gry po 40 minut w kazdej 0 dzwieku. jedyne co slysze to wlasne kroki xD

 

i chyba troche zwalili znow random.

 

gralem w DM i random spot to zawsze byl ten sam spot.

akurat tam gdzie siedzieli wrogowie xD

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

O co chodzi z błędem w zakupie Premium na PS3 ? Co nie którzy musieli płacić dwa razy za premium ?

 

zamiast kupic w in-game store to kupili w ps. a jest jasno napisane,ze jak kupisz z ps to cos nie bedzie dzialac

Odnośnik do komentarza

O co chodzi z błędem w zakupie Premium na PS3 ? Co nie którzy musieli płacić dwa razy za premium ?

 

zamiast kupic w in-game store to kupili w ps. a jest jasno napisane,ze jak kupisz z ps to cos nie bedzie dzialac

 

to nie prawda, ja wszystko kupuję przez PSS (konsola zalicza zwiechę przy ingame store) i wszystko pięknie działa, za nic nie płaciłem dwa razy

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

O co chodzi z błędem w zakupie Premium na PS3 ? Co nie którzy musieli płacić dwa razy za premium ?

 

zamiast kupic w in-game store to kupili w ps. a jest jasno napisane,ze jak kupisz z ps to cos nie bedzie dzialac

 

to nie prawda, ja wszystko kupuję przez PSS (konsola zalicza zwiechę przy ingame store) i wszystko pięknie działa, za nic nie płaciłem dwa razy

 

Tak czytalem ;) ale moze chodzi o jakis inny blad

Odnośnik do komentarza

Ku.rwa, w Dice musi to być ukartowane. Muszą coś zje.bać w patch'u, żeby ludzie naprawiający nie stracili roboty, wiadomo że nie wymienia się programistów, chyba że się ich pozbywa gdy są niepotrzebni. Przecież te rzeczy powinny być sprawdzane, nie wierzę że mogli sprawdzać grę i głos nie znikał.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Ku.rwa, w Dice musi to być ukartowane. Muszą coś zje.bać w patch'u, żeby ludzie naprawiający nie stracili roboty, wiadomo że nie wymienia się programistów, chyba że się ich pozbywa gdy są niepotrzebni. Przecież te rzeczy powinny być sprawdzane, nie wierzę że mogli sprawdzać grę i głos nie znikał.

sa 2 wyjscia albo nie maja QA ( my nim jestesmy) ( nie bez powodu na ich stronie ciagle wisi ogloszenie o prace dla QA)

lub

Ktos wyzej (EA) naciska na szybka premiere zanim zdolaja przetestowac/naprawic wykryte bledy

Odnośnik do komentarza

Tu macie omówienie kolejnego DLC, wprawdzie nie filmiki z rozgrywki ale screenshoty ale chociaż tyle :) Już nie mogę się doczekać ;)

Jednak miałem rację że nową maszyną latającą będzie latająca forteca taka jak chyba była w jednej z misji w BC2

http://www.youtube.com/watch?v=7QRKSJlTAaw&feature=youtu.be

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

na metro koło flagi A prawe wyjście z metra jest budynek gdzie można się dostać na 3 piętro niedostępne tylko nie wiem jak jakiś random tam wszedł i postawił becona

 

Chyba na drugim, i można tam się dostać skacząc po tych namiotach czy jak to nazwać. Potem wystarczy zbić szybę, i spróbować wskoczyć - najlepiej jest patrzeć wtedy nieco w dół ;) O ile masz na myśli ten budynek patrzać w stronę USA z prawej, gdzie można wejść od strony drogi bocznej do hali, oraz od strony drogi prostopadłej do wejścia głównego ;) Jeśli nie chcesz by ktoś tam wchodził, to wystarczy że rozje.biesz tą ścianę gdzie pomieszczenie ma okno na boczną ulicę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Jakiś czas temu powiedziałem sobie ,że nie bede finansował bandy obiboków z:Dice.Po tym co piszecie widze ,że niezłe cyrki .Dobrze ze w nich nie uczestniczę. :D

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Zagrałem dwa razy w ten cholerny tryb Mistrz broni i powiem, że lekko nie jest, ale cholerstwo nieźle wciąga. Najwięcej mam kłopotów z (pipi)ym Magnum. Na razie dobrnąłem do 13 poziomu.

 

Fajna odskocznia od podstawowych trybow. No i faktycznie lekko nie jest, szczegolnie kiedy wbijasz w polowie rundy, biegasz z pistoletem, a pozostali wiekszymi pukawkami. Poza tym mozna komus cofnac level (bron), wbijajac kose. :)

 

Wole te prawie 200 złoty odłożyć na Bad Company 3 :]

 

Najpierw odloz 2000 tys na konsole nowej generacji. :blum2:

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...