Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

No nie jest to takie głupie, ma to w zasadzie sens choć ja jednak wolałbym gotową ekipę bo nie trawię masy bezpłciowców bez przeszłości i charakteru (jakoś wątpię że my gracze sami o to zadbamy na modłę serii Mass Effect w której to tworzy się jako taką przeszłość bohatera). Ehh niech na E3 coś pokażą lub cu, bo do tego czasu jajo zniosę XD

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktokolwiek zauważył ale zapomniałem wspomnieć wcześniej iż w 32/33 sekundzie trailerka widać po lewej stronie w oddali postać walczącą ze stworem (widać jak wyświetlają się przy nim punkty obrażenia) Fakt iż sytuacja dzieje się przy tym wielkim stworze na cały ekran może nie świadczyć jeszcze o multiplayerze bo główna postać również jest daleko od przeciwnika którego atakuje co może tez oznaczać iż zasięg ataków czy samego jakby pola walki będzie ogromny, jednak daje do myślenia.

Odnośnik do komentarza

Z tego co czytalem jest wzmianka o multiplayerze poniewaz jak sie dobrze przypatrzyc mozna zobaczyc poza glowna postacia jeszcze 3 konta miiverse biorace udzial w walce. Gdzies nawet mialem wypisane te nicki i ludzie poszli sprawdzac czy te konta istnieja i do kogo naleza (zapewne monolith).

 

Ale musze powiedziec ze sprawne oko, ciekawe jak to multi moze dzialac i czy to jest jedna walka a ma tak duzy zasieg czy np ktos moze dolaczyc do gry i klepac innego stwora niz my.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

W 55 sekundzie trailerka można dostrzec coś na wzór potężnego statku kosmicznego który uderzył o ziemię, zaś w 60 sekundzie (gdzie pseudo motocykl zmienia się w mecha) widać w oddali potężne działo AA. Ciekawi mnie czy właśnie wrzucą do gry jakieś pomysły z podróżami międzyplanetarnymi or somethin like that ;]

Odnośnik do komentarza

@Enkidou - nie głupi pomysł z tym rozbitym statkiem, ale dziwnie kojarzy mi się to z ostatnim Star Ocean? W końcu na końcu Xenoblade'a wiadomo iż "uwaga spoiler" Zniknął Bionis i Mechonis a na ich miejsce pojawił się stały (i chyba) połączony ląd "koniec spoilera". Najazd nowej rasy ludzi? To już by zawiało kopią Phantasy Star Universe/Online gdzie istnieje rasa "Newman".

 

Jeśli miałaby być podróż intergalaktyczna (czy jak to się nazywa) to mam nadzieje iż nie zrobią kopiuj-wklej z Xenosagii tylko się bardziej wysilą.

Swoją drogą powrócę do samych mechów zwanych "Dollami", na trailerku widać iż podczas walki postać kierująca mechem odcina głowę stwora lub coś w ten deseń. Mam dziwne wrażenie iż tym razem zwykłe ataki nie będą wyprowadzane automatycznie i będziemy mieli znacznie większą kontrole nad postacią, ba przecież nawet nie ma tego trójkąta łączącego całą ekipę podczas walki a wspomniana przezemnie postać walcząca w oddali tym bardziej mnie w tym utwierdza iż Monolith przygotowuje dla nas coś więcej niż Xenoblade w stylu "bigger, better and more badass".

 

Co wy o tym myślicie?

 

 

Edit: Dostrzegłem jeszcze parę ciekawych rzeczy, mianowicie na początku trailerka, gdy biegnie czarnowłosa postać z mieczem widać chyba na plaży w oddali mecha, jednak ciekawi mnie czym jest stosowny obok "mecha" tekst w zielonym kolorze, skoro na końcu gdy ta sama postać wchodzi do Dolla to takiej ikonki nie ma. Co do systemu walki to jednak wychodzi na to iż będzie ponownie swoisty chain-link postaci tyle iż przez wszystkie potyczki jakie widzimy ani razu nie może on być aktywowany (no i co z mechami? czy też mogą stworzyć tego chaina, czy tylko jedna osoba na drużynę może je kontrolować?).

 

Kurcze im więcej razy oglądam ten trailer tym bardziej mnie ten tytuł rajcuje xD

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

szczerze to jaram się najbardziej tym xeno - przynajmniej tutaj masz pewność, że to będzie wielki i rozbudowany jrpg. Versus trailerem pokazał, że grafika będzie genialna ale liczba niewiadomych po tym trailerze u mnie niepokojąco wzrosła - czy to będzie festiwal qte i skryptów w korytarzykowych lokacjach na wzór tych z trzynastki z pseudo elementami rpg? dużo niewiadomych, a forma square daleka od najlepszej

Odnośnik do komentarza

Wow, jak to wygląda!

Genialny mecha design, świetna muzyka, grafika i design świata no ogólnie jestem pod ogromnym wrażeniem. To będzie gra dla której będzie warto kupić WiiU.

Ten hangar z wszystkimi mechami, mniam chętnie bym już w to zagrał.

 

Mecha addict XD

 

 

Co się tyczy muzyki to za ost odpowiada Hiroyuki Sawano więc jeśli komuś się nudzi to może przesłuchać OSTy jego autorstwa do różnych anime. Polecam ten z Gundam Unicorn najbardziej. Ot choćby:

 

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...