Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

:obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:

SŁODKI JEZU. Kupie kiedys łiju dla tej gry  :pechowiec:

JA kupiłem dla xenoblade i xenoblade x i się nie zawiodłem :) Ogrywam xenoblade a wcześniej skończyłem last story i obie to jrpg generacji. Tylko lost odyssey na past genach trzymał podobny poziom. Wszystko inne Ni no kuni, Tales of Vesperia czy Star Ocean 4 o 2-3 poziomy niżej.

Odnośnik do komentarza

 

:obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:

SŁODKI JEZU. Kupie kiedys łiju dla tej gry  :pechowiec:

JA kupiłem dla xenoblade i xenoblade x i się nie zawiodłem :) Ogrywam xenoblade a wcześniej skończyłem last story i obie to jrpg generacji. Tylko lost odyssey na past genach trzymał podobny poziom. Wszystko inne Ni no kuni, Tales of Vesperia czy Star Ocean 4 o 2-3 poziomy niżej.

 

Mam Wii, ogralem last story i zabieram sie powoli trzeci raz za xenoblade pierwsze. Zgodze sie w sumie z teza o jrpg generacji, ale w xenoblade troche przytlacza mnie ogrom rzeczy do zrobienia. 

Odnośnik do komentarza

To fakt ilość questów już w pierwszej kolonii potrafi przytłoczyć. Ja też na początku wymiękłem bo robiłem WSZYSTKO. Kiedy skupiłem się na fabule ze sporadycznymi przerwami na quest i farmę gra nabrała rumieńców.  To jak z whisky. Pić można z lodem i w ten sposób troszkę powoli rozcieńczasz. Niestety jak wlejesz dużo wody to Whisky straci smak i będzie nijakie.  Nie rozcieńczaj za bardzo xenoblade i skup się na fabule. To nie ps czy xbox i nie masz achievementów. Grasz dla przyjemności.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wersje Wii męczę nie zmiennie od kilku lat a X jest przeze mnie bardziej wyczekiwaną gra niż Zelda w chwili obecnej. Ogrom tej gry jest niesamowity a jak do tego dodać jeszcze jak kolega napisał w chwili obecnej BD to wole nie myśleć bo wyjdzie nam kolejny tytuł z 500 zadań do wykonania opcjonalnie ale jednak wartych uwagi.

Odnośnik do komentarza

Coś mi się wydaje, że Final Fantasy 15 nie wytrzyma tej próby i padnie tuż przed metą w rywalizacji z nowym Xenoblejdem. Przepastny świat oraz mnogość rozgrywkowa, rozwala czachę każdego miłośnika prawdziwego JRPG, prawdziwego, a nie jakiegoś gówna młodzieżowego obesranego, z roznegliżowanymi hentajowymi sukami - niestety mnóstwo tego szajsu ostatnio.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Kolejny filmik i znów hype na gierkę urósł o kilkanaście %. Ostatnio patrzyłem na Allegro i widzę,że jeszcze da się dorwać Xeno z Wii do 200zł więc nie wiem czy to nie jest ostatni dzwonek by zapoznać się z poprzedniczką.Dobrze,że chociaż z odsłoną na WiiU nie powinno być chyba takich problemów bo człowiek już bardziej oczytany w temacie Nintendo i wie,że nie ma co przeoczyć takich kozaków.

Odnośnik do komentarza

Strasznie napaliłem się na tą grę. W przeszłości zagrywałem się w Xenogears. Wiem że było sporo tytułów z "serii" Xeno. Mogę gdzieś w miarę szczegółowe streszczenie poszczególnych części przeczytać? Bo grać we wszystko nie ma kiedy.

 

Co do kupna WiiU to dostałem od żony talon na prezent bo nie wiedziała co mi kupić i głupia nie napisała limitu cenowego hehe. Tylko dla jednej gry konsolę brać? (pozostałe mariany itp aż tak mnie nie kręcą, chociaż kto wie może się wciagne).

Odnośnik do komentarza

Nie podobał mi się fakt, że w Xenoblade było pierdylion sidequestów do wykonania. Lubię robić wszystko co się da w rpgach i ciągle odmawiałem sobie posuwania fabuły do przodu na rzecz sidequestów. Robiłem i robiłem, a one się kończyć nie chciały... Dopiero gdzieś w połowie gry powiedziałem sobie dość i je olałem.

Inna sprawa, że aktywacja tych sidequestów była upierdliwa, bo zleceniodawcy pojawiali się o różnych porach dnia i chyba nawet w różnych miejscach. Jakby tego było mało, to niektóre questy otwierały się dopiero po spełnieniu jakichś wymogów, więc kończyło się to na tym, że jeśli chciałeś zrobić wszystko, to musiałeś ciągle latać po mieście i sprawdzać, czy NPCty miały jakieś nowe zadania.

Ogólnie to twórcy chcieli chyba nawalić tych questów, żeby było w czym wybierać, a nie po to, aby je wszystkie pokończyć :F

Dlatego mam nadzieje, że teraz będzie ich mniej, albo jakoś lepiej będą one zorganizowane.

A co do trailera to :banderas: Eksploracja w "jedynce" to jeden z najlepszych elementów jak dla mnie, a tutaj mapy wydają się być ze 3 razy większe  :fsg:

Odnośnik do komentarza

Ja obecnie kończę Xeno 1 raz w sumie od ... 3 lat ale side questy były dla mnie ciekawym rozwiązaniem jedno co by mogli w tej sprawie poprawić to ich log by npc od których się dostawało byli lepiej oznaczeni, 2 sprawa to bestiariusz tez byłby mile widziany. Zauważyłem że rating wiekowy opadł z 16 na 12 nie wiele to zmienia ale faktem jest.

Odnośnik do komentarza

Trochę info o postaciach:

 

image: http://www.siliconera.com/wordpress/wp-content/uploads/2015/01/fxUw656_thumb.jpg

fxUw656_thumb.jpg

Monolith Soft recently introduced an interesting mix of Xenoblade Chronicles X characters with a 13-year-old engineering prodigy, and a strange little creature named Tatsu. Today, the official website introduced two more characters: Van Damme and Irina.

 

Van Damme:

image: http://www.siliconera.com/wordpress/wp-content/uploads/2015/01/xenobladex_chara_1501220_thumb.jpg

xenobladex_chara_1501220_thumb.jpg

image: http://www.siliconera.com/wordpress/wp-content/uploads/2015/01/xenobladex_chara_1501221_thumb.jpg

xenobladex_chara_1501221_thumb.jpg

Van Damme is the commander of the private military organization, BLADE. He was previously the chief engineer of an interstellar immigrant ship known as the “Moby Dick”.

 

He’s a little ill-mannered, and occasionally says rude things to whomever. His sharp tongue is considered his one flaw.

 

Irina:

image: http://www.siliconera.com/wordpress/wp-content/uploads/2015/01/xenobladex_chara_150122_thumb.jpg

xenobladex_chara_150122_thumb.jpg

image: http://www.siliconera.com/wordpress/wp-content/uploads/2015/01/xenobladex_chara_1501222_thumb.jpg

xenobladex_chara_1501222_thumb.jpg

Irina is a member of the private military organization, BLADE. Back on Earth, Irina was a member of the government spec-ops vehicular instructor corps, the Doll Squad, and was a senior officer working under Elma at the time. Even now , she still idolizes and respects Elma the way she used to back in the Doll Squad.

 

She’s a bit of a tomboy, and has a strong sense of duty to protect those living on the planet Mira.

 

You can read out earlier report for some details on Xenoblade Chronicles X’s other key characters in Elma, Lynlee, and Tatsu.

 

Xenoblade Chronicles X is slated for release in Japan on April 29, 2015 for Wii U. It’ll release sometime this year in North America and Europe.


Read more at http://www.siliconera.com/2015/01/22/xenoblade-chronicles-x-introduces-foul-mouthed-commander/#EHGRff2i2rePTWoR.99
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...