Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Gra wyjdzie w 2014 roku.

 

(przynajmniej w Japonii)

 

Iwata aka Lamie Angielski mowil na ND o tym ? Bo chyba mi umknelo.

 

Swoja droga tylko mnie niszczy napis "huge succeeded" przy wcisnieciu B podczas ataku potworow ? xD

 

Zauwazylem tez ze przez pewien okres w okienku imion postaci sa napisy "Player 1 - 2 - 3 - Tester" a po chwili normalnie krzaczki wypisane, czyzby jakis co-op ?

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

System walki widzę zachowany, co mnie trochę martwi, bo jest jedna mega irytująca rzecz w Xenoblade, która mam nadzieje nie pojawi się ponownie. Chodzi o to, że szansa na wygranie walki, pomimo pierdyliarda mozliwosci cutomizacji i taktyki, zależała w głównej mierze od naszego levelu. Ide na przeciwnika z levelem większym o 2 - jedzie mnie jak szmate, ide na przeciwnika z levelm mniejszym o 2 - ja go jade jak szmate. Momentami to było po prostu komiczne, solidny upgrade ekwipunku i skilli, na który się ostro napracowałem, dawał mi mniej niż wbicie nędznego levela. Strasznie to było wkurzające, tym bardziej, że gra oferuje multum opcji customizacji i spore możliwości taktyczne, które na góvno są, bo mam 2 levele za mało, więc gra celowo utrudnia mi życie do takiego stopnia, że stosownie jakichkolwiek taktyk to czysty masochizm i już lepiej poświęcić te 15 minut i wbić te 2 levele i od razu będzie z górki. To jest kretynizm, żeby 2 levele robiły tak kosmiczną różnicę. Eh, aż się zdenerwowałem na wspomnienia o tym. Najlepiej jakby te levele w pi.zdu wywalili.

Edytowane przez Dahaka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Taka ciekawostka. W grze pojawia się fragment flagi murikańskiej i kilka literek tworzących zapewne napis "United States":

 

http://i.imgur.com/3S9Phyh.jpg

http://i.imgur.com/mBtkmBD.jpg

 

Poza tym niektórzy wychwycili, że jedna z postaci mówi, że kiedyś "ta planeta będzie ich domem" albo coś w tym stylu (niestety, ja nic nie słyszę, więc tego nie potwierdzam). Takahashi mówił swego czasu, że jest zainteresowany opowiedzeniem 'uniwersalnej' historii, która trafiłaby do większej liczby ludzi. Welp, na to się wg mnie zapowiada.

 

BTW: Ten trailer utwierdza mnie w przekonaniu, że będziemy tworzyć własną postać.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza

Ktoś kto ten system 2 lvl przewagi wymyślił powinien opuścić skład tworzący gry a dlaczego jestem w Sword Valley i chce ubić tego mecha przy 3 bramie i co mam Dunbanem i Shulkiem 55 a Sharlą 54 a ten mnie gniecie po utracie 50% energii 2 ciosami. Dokupiłem oręż ponad 900k G daje możliwości a tu nie mam pomysłu. Do tego brak statystyki exp pozostałego do następnego lvl mnie irytuje nic mi nie mówi pusty prostokącik kiedy tego trzeba nabić ponad 30k. Obecnie nie mam pojęcia ile exp przypada na kolejny lvl bo te lecą długo a questów zostaje mi coraz mniej :confused: Może te mechy mają sztucznie podbity poziom trudności ku czemu się skłaniam.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Galeria:

http://minus.com/m4Vmej5zPv3c

 

 

X Marks the Spot

The next massive sci-fi role-playing game from Monolith Soft, the creators of Baten Kaitos and Xenoblade Chronicles, comes exclusively to Wii U. A terrible intergalactic war leaves just a handful of Earth survivors trying to live in a beautiful yet hostile environment. Players engage in battles against powerful creatures of all forms and sizes using the deep battle system that builds on the triumphs of Xenoblade Chronicles for Wii.


FEATURES:

  • Riding and controlling a weaponized mech, players can explore every inch of the massive open world displayed in gorgeous high-definition graphics. The world is filled with strange and imaginative creatures, from small bugs to giant dinosaurs.
  • As characters improve in different classes, they will learn new combat and defensive skills, or Arts. Players can customize the Arts palette as their characters learn new Arts. All Arts have a “recast” time – once cast, the player must wait out a “cooldown” period before that Art can be used again.
  • Players can customize everything about the main character’s appearance, including gender, shapes, height, skin color, voice and tattoos.
Odnośnik do komentarza

Twarze postaci kobiecych były cholernie niepokojące,a szczególnie tej czarnej co gadała :/ Mam nadzieję,że w wersji finalnej nie będą tak koślawe.

Hype jest.Jrpg+wielkie roboty=awesome. Teraz tylko czekać na gameplay i zobaczyć jak to ma wszystko wyglądać w trakcie normalnej rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

desing postaci dla mnie w większości okej, ale ich wykonanie to poziom pierwszej xenosagi przecież =/ 
 

z tym downgradem to bym się wstrzymał. wcześniej nie było zbliżeń na postacie i cutscenek, tylko sam gameplay, więc ciężko stwierdzić.


a nawet jesli to kogo to obchodzi lol. dostaniemy mesjasza na 100 godzin - to jest pewne

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

trailer fajny, chociaż do samej gry staram się podchodzić trzeźwo, bo nie chcę się zawieść. postaram się dorwać wiiu w czasie świąt + pierwsze Xenoblade(no co XD pewnie będzie jakoś powiązane hehe, szkoda że samo Xenoblade drogie jak c.h.u.j) a X kupić w czasie premiery żeby odkrywać ten świat z resztą świata, hehe. trailer kojarzy mi sie trochę z Xenosagą. pewnie będzie czuć ducha tej serii)

 

a i rzeczywiście mordy postaci jakieś dziwne, ale co tam. w pierwszej Xenosadze postacie tez miały dziwne ryje ale to nie przeszkodziło grze opowiedzieć solidnej historii.

 

podsumowując czekam na nową grę mojego ukochanego Monolithu. trzymam kciuki panowie developerzy!

Edytowane przez Mace
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...