Skocz do zawartości

Skyfall 007


Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda o samym filmie niewiele wiadomo,ale już rozpoczęły się zdjęcia,a premierę zapowiedziano na przyszły rok.Jak można się domyślić będzie to zamknięcie trylogii Craiga w roli Bonda.Jako,że Bond to nie byle koleś ,bardzo czekam na ten film,a jak pojawi się jakiś trailer to postaram się wrzucić.Skyfall-James-Bond-23-Logo.jpg

Edytowane przez dark gamer
Odnośnik do komentarza

Napisałem tak ponieważ.może być to dla niego ostatni występ w tej roli i będzie to trylogia tegoż aktora.Natomiast co do fabuły,dokładnie jeszcze nie wiadomo,ale faktycznie raczej nie będzie miała wiele wspólnego z dwoma poprzednimi filmami.Wiadomo natomiast,z konferencji to,że lojalność Bonda ma być wystawiona na próbę i będzie musiał zlikwidować zagrożenie ,bez względu na skutki z tym związane(także osobiste).

Odnośnik do komentarza

Ja mam podobne odczucia: to tak jakby zrobić remake 101 Dalmatyńczyków ze sznaucerami albo bulldogami albo remake Drużyny A z białym BA.

 

Tak samo nie wyobrażam sobie zastąpić Morgana Freemana albo Denzela Washingtona jakimiś białasami w kolejnych częściach ich filmów, gdyby takie powstały.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

nigga, iz u takin' notes from an international epsionage fucking conspiracy?!

 

​widzę, że nie jesteście zwolennikami koncepcji, że james bond to nie jedna postać, ale raczej persona nadawana kolejnym agentom, aby seria mogła trwać wiecznie. no i najwyraźniej dobrze urodzeni, czarnoskórzy funkcjonariusze brytyjskiego wywiadu mówią tak jak gangsterzy z compton w latach 90tych. <ok>.

 

jedna skromna propozycja, a gdzieś w morzu postów o kolejnym aktorze grająym bonda (co swoją drogą nie jest żadną oficjalną informacją - craig nie wyrażał chęci rozstania się z postacią) zaginął gdzieś fakt, że film tym razem ma genialną obsadę (bardem i fiannes w rolach antagonistów o_O) i wreszcie dobrego reżysera więc jest duża szansa na naprawdę dobre kino. jestem dobrej myśli.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...