Jump to content

Skyfall 007


dark gamer

Recommended Posts

Co prawda o samym filmie niewiele wiadomo,ale już rozpoczęły się zdjęcia,a premierę zapowiedziano na przyszły rok.Jak można się domyślić będzie to zamknięcie trylogii Craiga w roli Bonda.Jako,że Bond to nie byle koleś ,bardzo czekam na ten film,a jak pojawi się jakiś trailer to postaram się wrzucić.Skyfall-James-Bond-23-Logo.jpg

Edited by dark gamer
Link to comment

Napisałem tak ponieważ.może być to dla niego ostatni występ w tej roli i będzie to trylogia tegoż aktora.Natomiast co do fabuły,dokładnie jeszcze nie wiadomo,ale faktycznie raczej nie będzie miała wiele wspólnego z dwoma poprzednimi filmami.Wiadomo natomiast,z konferencji to,że lojalność Bonda ma być wystawiona na próbę i będzie musiał zlikwidować zagrożenie ,bez względu na skutki z tym związane(także osobiste).

Link to comment

Ja mam podobne odczucia: to tak jakby zrobić remake 101 Dalmatyńczyków ze sznaucerami albo bulldogami albo remake Drużyny A z białym BA.

 

Tak samo nie wyobrażam sobie zastąpić Morgana Freemana albo Denzela Washingtona jakimiś białasami w kolejnych częściach ich filmów, gdyby takie powstały.

Edited by Yacek
Link to comment

nigga, iz u takin' notes from an international epsionage fucking conspiracy?!

 

​widzę, że nie jesteście zwolennikami koncepcji, że james bond to nie jedna postać, ale raczej persona nadawana kolejnym agentom, aby seria mogła trwać wiecznie. no i najwyraźniej dobrze urodzeni, czarnoskórzy funkcjonariusze brytyjskiego wywiadu mówią tak jak gangsterzy z compton w latach 90tych. <ok>.

 

jedna skromna propozycja, a gdzieś w morzu postów o kolejnym aktorze grająym bonda (co swoją drogą nie jest żadną oficjalną informacją - craig nie wyrażał chęci rozstania się z postacią) zaginął gdzieś fakt, że film tym razem ma genialną obsadę (bardem i fiannes w rolach antagonistów o_O) i wreszcie dobrego reżysera więc jest duża szansa na naprawdę dobre kino. jestem dobrej myśli.

Edited by tk___tk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.