Skocz do zawartości

Skyfall 007


Rekomendowane odpowiedzi

zazwyczaj jeśli ktoś zaczyna zdanie od "nie jestem rasistą, ale..." to coś jest na rzeczy

 

 

Ujmę to inaczej,czarny moim zdaniem(i nie tylko)nie nadaje się do roli Bonda,z tego powodu ,że w książkach Fleminga,miał ojca Szkota ,a matkę Szwajcarkę,a oni byli oczywiście biali.Popsuło by to cały klimat,tak więc dla czarnego w roli Bonda stanowcze NIE!

Edytowane przez dark gamer
Odnośnik do komentarza

Ujmę to inaczej,czarny moim zdaniem(i nie tylko)nie nadaje się do roli Bonda,z tego powodu ,że w książkach Fleminga,miał ojca Szkota ,a matkę Szwajcarkę,a oni byli oczywiście biali.Popsuło by to cały klimat,tak więc dla czarnego w roli Bonda stanowcze NIE!

 

O nie, niezgodność filmu z książkami Fleminga, to by zupełnie zrujnowało klimat.

 

Skoro Bond był biały, to wiadomo, że rodzice też, to dość tautologiczny argument. Dla mnie esencja Bondowatości to jednak nie kolor skóry, a pewien styl. Elba jako zimny jak lód madafaka w garniturku traktujący najtrudniejsze misje jak spacerek jest jego na pewno bliżej, niż KGB-owaty Craig. Ma świetny brytyjski akcent, ma w sobie coś twardego i niebezpiecznego, a jednocześnie naturalny luz. W archetypie Bonda jest też naturalne i bezceremonialne kobieciarstwo, w tym względzie również Elba bardziej niż ktokolwiek od czasu Connery'ego pasuje...

 

idris-elba.jpg

 

Daniel-Craig_9.jpg

 

 

Zarówno Craig, jak i podobno główni rywale do tytułu nowego Bonda - Fassbender i Mortensen - są świetnymi aktorami, nawet lepszymi, niż Elba, ale... po części z tego powodu, mniej pasują na to miejsce.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ludzie spokojnie nie założyłem tego wątku ,żeby się kłócić na temat jaki ma być Bond,również chcę ,aby grał go dobry aktor ale na pewno by się znalazł jakiś biały który by sprostał zadaniu.Moim zdaniem najlepszy był Moore do tej pory i chciał bym podobnego aktora,oczywiście o własnym stylu i charakterze.Craig jeszcze nie skończył swojej roli 007 ,tak więc myślę,że nie ma o co się na razie spierać.Jest to świetny aktor i stworzył,że tak powiem własnego Bonda,zresztą wszyscy począwszy od Connery`ego wnosili coś własnego i ciekawego do tej roli.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...