Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Gram na hardzie i jest tego naprawdę niewiele, przypominają mi się czasy PSX i pierwszych Residentów, gdzie człowiek przeszukiwał każdy kąt w poszukiwaniu amunicji czy roślinek. Dawno nie grałem w grę, gdzie ciężko o tego typu rzeczy, na najwyższym poziomie o amunicje podobno jeszcze trudniej. Było już kilka lokacji, gdzie po prostu omijałem klikaczy, bo nie miałem czym ich załatwić lub w plecaku był jeden koktaj plus butelka, jak dobrze zwabiliśmy klikaczy rozbitą butelka w jedno miejsce, to koktaj dokonał reszty (czasami padnie 3, 4 naraz).

 

Grales w nowe Metro? Interesuje mnie porownanie poziomu trudnosci i elementu survival... niby w metro mialo byc trudno, a calego rangera na najwyzszym poziomie trudnosci zaliczylem bez wiekszych skokow cisnienia.

Odnośnik do komentarza

Nie grałem. Co do amunicji, to maksymalnie mam jej 6-8 naboi do każdej rodzaju broni. Dodać do tego, że w takiego rozpędzonego klikacza trudno trafić, czasami robi się naprawdę nerwowo, jak mamy np. tylko jedno ostrze (można nim zabić klikacza po cichu). Z biegaczami można walczyć białą bronią, butelka, cegłówka, kij, lub rurka z przyklejonymi nożyczkami (sweet :) ).

 

PS. Granat składający się z puszki i gwoździ, coś pięknego, kończyny latają na wszystkie strony, a ekran pokrywa się juchą.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Fail roku także mamy za sobą, mi się sejwy wyebały już po otwarciu gry : ] Brawo ND, ciekawe ile na patcha poczekamy.

Podobno już wiedzą o problemie, wydaje mi się, że w najbliższych 24h to naprawią. Mnie to spotkało raz, po jakiś 3,5 gry, na szczęście miałem do nadrobie z 15 minut gry.

można wczytywac osobne rozdziały jak w Uncharted?

tak

Odnośnik do komentarza

Gra wyczuwa kto jest fanem ND i ma dobry gust do gier. Gram z 4h i zdarzyło mi się to raz, taki lajonel, fan AC i falafely wyłapał już 3 problemy z sejwem, przypadek? Nie sądzę.

 

A tak na serio, spróbujcie grać offline, lub gdy kończycie grę nie wchodźcie do menu, tylko od razy wychodźcie do XMB. Ja tak robiłem do tej pory, przy ostatniej sesji chciałem coś sprawdzić w opcjach gry, wchodzę do menu gry i od razu złapał mnie autosave. Dziwne, że problemy rozpoczęły się dziś, ludzie grali przed premiera i nie było problemu, ciekawe z czym jest to związane. Miejmy nadzieję, że patch dostaniemy już w weekend.

 

PS. Najpewniej to dzisiejszy patch, odinstalować nie zaszkodzi.

Edytowane przez YETI
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

taki save ze nie działa autosave pomimo tego ze opcja jest wlaczona. Czyli jak konsole wylaczysz i wlaczysz i bedziesz chcial kontynuowac przygode to moze okazac sie ze save sie zacial i zamiast kontynuowac w tym momencie gdzie skonczyles zaczniesz np 2h wczesniej

 

sprawdzal ktos czy ma ten sam blad jak anuluje sie opcje auto save? (jak gra prosi o wybor pierwszego save dajemy kółko i wtedy wyskoczy komunikat czy kontynuowac gre bez autosave i potwierdzamy TAK)

Odnośnik do komentarza

Kupilem dzis ostatnia kopie po pracy w extra-vision, w gamestopie juz nie mieli, ale popyt :). Mieszkam w Irlandii, gra posiada polskie napisy i dubbing, wiec uk wersja pewnie tez, a ktos pisal wczesniej, ze nie posiada. Takze smialo mozna kupywac, pozdro ;).

Odnośnik do komentarza

Gram dzisiaj 3 dzień. Ani razu nie miałem błędu. Dzisiaj po pobraniu patcha po 40 minutach błąd. Wywaliłem patcha oraz mały plik - kilkaset kb który był też w gamedata. Teraz 6 raz save robię ręcznie - nic się nie pieprzy. Minus to to że trzeba grać offline.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...