Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Uff, 4 dni, prawie 16 godzin gameplayu i TLoU skończone. Z każdą godziną gry wrażenia coraz lepsze.

 

Po lekkiej zadyszce z Uncharted 3 Naughty Dog wrócili do mistrzowskiej formy. Jest sens powtarzać ogólnie znane peany? wiarygodne postaci, relacje między nimi, świetna rozgrywka, rewelacyjna końcówka znajdująca się na przeciwnym biegunie niż np. kuriozum z ME3, wszystko to wyszło super.

Dalej- broń, w wielu grach jest 15 sztuk, a korzystamy z 3 na krzyż, tu każda się przydaje, nawet głupi łuk jest nieoceniony i daje masę frajdy. No i scenografia, Chryste Panie, ostatni raz przystawałem, kręciłem kółka kamerą i gapiłem się na widoczki z otwartą z podziwu gębą chyba w U2 albo Alanie Wake'u. Choćby kurort nad jeziorem, no Jezioro Żywieckie jak żywe, tylko ładniejsze- gałki oczne rozyebane jak nic. Dobra, kończę z farmazonami, bo mógłbym tak w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza

59 zł na polskim PSStore.

 

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/dodatki/the-last-of-us-%e2%80%93-left-behind/cid=EP9000-BCES01585_00-THELASTOFUSDLC02

 

Z opisem lekko pojechali po bandzieWraz z powrotem Ellie ujawnione zostaną szczegóły jej relacji z Rileyem – kumplem z czasów szkoły wojskowej, do której uczęszczali.   :unsure:

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza

TLoU nigdy przez zadna gre nie zostanie zjedzone. Komus sie moze nie podobac, kwestia gustu, ale ta gra jest jedna z najlepszych w historii branzy.

 

Fajny konkurs zorganizowal Eurogamer z okazji Left Behind.

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-02-13-wyniki-konkursu-the-last-of-us-left-behind

 

Moja praca sie niestety nie zalapala ;)

616453plakat.jpg

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że nie będziesz sklepiku integrował ze swoją kartą kredytową? Więc pozostaje ci kupić doładowanie. Są one w salonach Sony, Empikach i innych sklepach z grami. Najmniejsze doładowanie wynosi 100 zł. Na allegro też na pewno ktoś takie doładowania oferuje. Ale ja osobiście wolałbym iść na miasto i tam kupić. Abonamentu żadnego płacić nie musisz, tylko cena samego dodatku.

Edytowane przez Mantis
Odnośnik do komentarza

Jutro pożyczam od kumpla konsolę żeby ściągnąć i ograć ten dodatek, ale jestem zielony w tym jak to wszystko wygląda na playu... Muszę mieć wykupiony jakiś abonament? Co z płatnością? Mogę kupić na allegro jakieś punkty czy coś w tym rodzaju którymi zapłacę za ściągnięcie dodatku? 

Najszybciej karta kredytowa lub zakupić kody które doładowują konto... 

Odnośnik do komentarza

TLoU nigdy przez zadna gre nie zostanie zjedzone. Komus sie moze nie podobac, kwestia gustu, ale ta gra jest jedna z najlepszych w historii branzy.

 

Fajny konkurs zorganizowal Eurogamer z okazji Left Behind.

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-02-13-wyniki-konkursu-the-last-of-us-left-behind

 

Moja praca sie niestety nie zalapala ;)

616453plakat.jpg

 

Może gdybyś napisał poprawnie - 14 lutego to by coś zmieniło.

 

Odnośnik do komentarza

 

 

TLoU nigdy przez zadna gre nie zostanie zjedzone. Komus sie moze nie podobac, kwestia gustu, ale ta gra jest jedna z najlepszych w historii branzy.

 

Fajny konkurs zorganizowal Eurogamer z okazji Left Behind.

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-02-13-wyniki-konkursu-the-last-of-us-left-behind

 

Moja praca sie niestety nie zalapala ;)

616453plakat.jpg

Może gdybyś napisał poprawnie - 14 lutego to by coś zmieniło.

Moze masz racje? Ale SCEP w trailerze pisal jeszcze bardziej poprawnie - luty 14 :D
Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że nie będziesz sklepiku integrował ze swoją kartą kredytową? Więc pozostaje ci kupić doładowanie. Są one w salonach Sony, Empikach i innych sklepach z grami. Najmniejsze doładowanie wynosi 100 zł. Na allegro też na pewno ktoś takie doładowania oferuje. Ale ja osobiście wolałbym iść na miasto i tam kupić. Abonamentu żadnego płacić nie musisz, tylko cena samego dodatku.

No właśnie nie uśmiecha mi się integrować sklepu z kartą kredytową, bo pewnie co miesiąc by mi wtedy z konta ściągali jakąś kwotę? Ale bez sensu to sobie Sony wymyśliło, że najmniejsze doładowanie wynosi 100 zł, chce kupić dodatek za 59 zł i mam wybulić 100 zł? ;/ Nie da się jakoś tego obejść? 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nikt Ci nie będzie co miesiąc ściągał kasy, bo niby z jakiej racji? Dodasz kartę, kupisz DLC za 59 zł i gotowe.

A jeśli masz wątpliwości, to kartę można później bez problemu usunąć z konta.

 

 

Przy okazji: Left Behind ma 10 trofeów ;)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...