Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra to, że single zarządzi (i że TLoU to gra targów) to pewnie nikt z nas nie ma wątpliwości. Mnie bardziej teraz ciekawi jak mają zamiar rozwiązać tryb multi? Mam nadzieję, że nie będzie to zwykła odmiana trybu team deathmatch. Skoro ten online już musi być to liczę na coś oryginalnego.

 

gdzie można obejrzeć gameplay z zamkniętego pokazu>? podobno demo dłuższe i inaczej rozegrane

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie. No chyba, że wycieknie jakiś urywek nagrywany komórką w gównianej jakości.

Odnośnik do komentarza

Ekipa ND i Kojima

Kojima - WY PIER DA LAJ!

LOL

 

Rozumiem, jakby to byl jakis Kevin Butler czy inny cwel, ale Kojima, mimo iz nie zaskoczyl niczym od kilku lat, to przeciez legendarny i zasluzony tworca gier w naszej branzy, ojciec kapitalnej serii Metal Gear Solid, ktorej pierwsza i trzecia czesc to do dzis jedne z najlepszych gier wszech czasow. Niektorzy jednak nie maja szacunku jak kolega wyzej, dla mnie liczy sie to, ze Hideo docenil Last of Us a to juz cos. Wstyd za niektorych.

Edytowane przez Square
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ekipa ND i Kojima

Kojima - WY PIER DA LAJ!

LOL

 

Rozumiem, jakby to byl jakis Kevin Butler czy inny cwel, ale Kojima, mimo iz nie zaskoczyl niczym od kilku lat, to przeciez legendarny i zasluzony tworca gier w naszej branzy, ojciec kapitalnej serii Metal Gear Solid, ktorej pierwsza i trzecia czesc to do dzis jedne z najlepszych gier wszech czasow. Niektorzy jednak nie maja szacunku jak kolega wyzej, dla mnie liczy sie to, ze Hideo docenil Last of Us a to juz cos. Wstyd za niektorych.

Napewno nie chce zeby Kojima ze swoja aktualna wizja gier maczal palce w TLoU. Wczesniej, owszem, jego nazwisko jak pojawialo sie w produkcji to moglo znaczyc, ze mamy do czynienia z czyms wyjatkowym. Dzisiaj on, jak cala Japonia nie potrafi sie odnalezc i jego obecnosc nie wrozy nic dobrego. Mam tylko nadzieje, ze to grupowa fotka, nic nie znaczaca.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Przeciez bylo pisane (na twitterze chyba) ze kojima odwiedzil ich bude na E3 i mowil ze gra mu sie podoba, to i przy okzacji sobie fotke strzelili. O zadnym maczaniu palcow nie ma mowy, ot zwykla przyjacielska wizyta kolegi po fachu. Podobnie z Watch Dogs i ich ekipą gdzie Kojima tez wpadl.

 

Dżizas, Słupek żartował przecież...

Odnośnik do komentarza

W przypadku prezentacji Last of Us zastanawia mnie tylko jedno, mianowicie - wszystkie dotychczasowe gry Naughty Dog jak i innych studiow Sony na E3 reklamowane byly nie tylko gameplay'em, ale takze trailerem. Tak bylo z Uncharted 1-3, GoW 3, Resistance i innymi. A w tym roku? W tym roku zarowno LoU jak i GoW:W nie dostaly trailera. A szkoda, wszak to zawsze glownie efektownie zmontowany trailer bardziej nakreca na gre.

Odnośnik do komentarza

Dżizas, Słupek żartował przecież...

 

Pisalem do Wojtka ktory wzial to chyba na powaznie, czytasz ty wszystkie posty ?

 

Po co on w ogóle był na tym E3, promował gierkę Platinum Games?

 

Pewnie mu sie nudzilo i dostal na pewno tez zaproszenie. Mozliwe tez ze promowal kolekcje HD Zone i MGS.

 

@up Don_Pedro

 

Po co Trailer jak jest Gameplay :)

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Kojima tęskni za czasami kiedy robił świetne gry. Teraz niczym zjawa kręci się po E3 i patrzy na inne gry z zazdrością i cyka sobie fotki.

Tylko tyle mu pozostało.

 

Kojima czeka już na PS4 i patrzy na innych z pogardą, że dopiero teraz wyciskają z konsoli pełną moc, on już to zrobił wszystko 4 lata temu przy MGS4.

Odnośnik do komentarza

Hideo się wypalił, taka jest prawda. Ostatnie lata spoczywa na laurach, a ten silnik FOX to sobie może wsadzić nie powiem gdzie...

 

Jego obecność na tym zdjęciu trochę mnie irtytuje. Kojima w branży jest za(pipi)istym populistą. Nie ma w sobie choćby krzty skromności. Sądzi, że seria MGS (choć wspaniała) pozwoli mu z generacji na generację zajmować miejsce wśród Panteonu dzisiejszych developerów, właśnie takich jak Naughty Dog. Nie to co Miyamoto, który pomimo prawie 60 na karku, nadal projektuje i promuje branżę. To dopiero mistrz. Określanie Hideo mianem mistrza od zawsze uważałem za śmieszne i trochę bezpodstawne. Kojima po prostu nie ma pomysłów i tyle.

 

Anyway, świetnie że nie był to skrypt w demie. Wyglądało to tak dobrze, że miałem co do tego pewne obawy. Szkoda, że premiera dopiero w 2013 roku. I to pewnie na jesieni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...