Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

W którym miejscu on niby przypomina Drake'a? Bardziej już Sama Fishera z ostatniego SC. Zresztą widzę że ND stawiają bardziej na naturalny wygląd postaci, niż totalnie przerysowane karykatury (Gearsy, God of War :P). Gość z TLoS ma imo wystarczająco charakterystyczny wygląd, żebym nie musiał mylić go z kimkolwiek innym.

Odnośnik do komentarza

IdenticalFaces.jpg

Czy ja wiem ,podobieństwo jest,ale faktycznie Joel, jak powiedział K@t ,bardziej przypomina mi nowego Sama niż,Nathana.Pomijając wygląd, mają różnić się charakterem i będą mieć zupełnie inne cele ,jak dla mnie nie ma co utożsamiać tych dwóch postaci ze sobą.

Edytowane przez darkgamer
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zajebioza :D Miło, że Naughty Dog rzuciło nam coś jeszcze przed E3 :) Teraz jeszcze bardziej się nie mogę doczekać gameplay'a (może na E3 pokażą co się dzieje w grze po tej cutscence).

 

Graficznie cut-scenki niszcza (o ile sa realtime'owe). Nie moge sie doczekac pierwszego gameplay'u. Mam nadzieje, ze nie bedzie on w niczym przypominac Uncharted.

 

A jak nie są realtime'owe to już nie niszczą? :P Na 99% będą tak jak w Uncharted, na silniku gry ale nie w realtime.

Co do przypominania Uncharted - pierwszy trailer pokazywał, że amunicja będzie w małych ilościach. Tutaj z kilku oprychów tylko jeden ma pistolet, reszta ma deski i cegły. To chyba jasno wskazuje, że będzie to zupełnie inna gra niż Uncharted.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Świetnie.. ale czego innego można się spodziewać? ;)

Graficznie wypas, fajne animacje i mimika.. ale widać też, że tekstury trzymają wyraźnie niższy poziom w porównaniu do Uncharted. Niby niedobrze... ale z drugiej strony może to wskazywać na rzeczywiście bardziej rozległe i otwarte tereny do eksploracji.

 

Ps. Wstawki pewnie zrobione są podobnie jak w Uncharted, czyli nagrane z real-time'a i w samej grze odpalane jako filmik aby w tym czasie w tle odbywał się loading. Tak twierdził ktoś z ND. Kiedyś nawet pokazali jedną ze wstawek faktycznie w real-time (pociąg z U2), gdzie dowolnie przemieszczali kamerę.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

o cholera super to wyglada :D

 

tylko tak jak ktos powyzej mam andzieje że nie bedzie to przypominac uncharted, i że poprawia system otrzxymywania obrażeń - nie chce żeby wrogowie obrywali z karabinu w twarz i nadal szli na nas nic sobie nie robiąc. skoro amunicji ma być mało to każdy pocisk powienien odnosić odpowiedni efekt na wrogu (jak w max payne 2 i rdr)

 

oprocz tej jednej obawy to napalam sie strasznie :D

Odnośnik do komentarza

Wywiad z twórcami: http://uk.ign.com/ar...ailer-new-ellie

 

IGN: Uncharted's combat is all about wasting bullets and then just finding more. If we're scavenging in this apocalypse, is that style of fighting out the window?

 

Bruce Straley: Not completely, but it will have a much different feel, and greater consequence if you choose to play that way. The Last of Us takes place in a much darker, more brutal world. There has to be realistic tension between the characters, and a sense of danger and consequence when you are in combat. Civilization and the production of goods as we know it have ceased, and many things are in short supply – especially expendables like bullets, or first aid supplies. Because of this, you’re going to have to make judgment calls on when to use and when to conserve your supplies. But there still will be avenues the more action-oriented player can take to make their way through the game. That creates very different combat scenarios from most shooters out today.

 

 

IGN: What can people expect from The Last of Us at E3?

 

Bruce Straley: Our team has been working hard to have something ready at E3 that will please our fans. We’d love to say more, but we don’t want to spoil anything.

 

Odnośnik do komentarza

ta zmiana jest oficjalna i potwierdzona? bo też mi sie na trailerze wydawalo ze wyglada troche inaczej i rzeczywiscie mniej przypomina allen page

 

mysle ze obie wersje były ładne, ale jesli to podobienstwo do aktorki im wyszło przypadkiem to zrozumiałe jest ze zmienili to żeby nie robic sobie potem problemów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...