Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

W grze pewnie używa się tej latarki przez 10% gameplay a tutaj rozwód na 3 strony dlaczego bezmózgie zombie bez oczu nie widzą światła.

 

Nic dziwnego, jak ma widzieć latarkę skoro nie ma w ogóle twarzy:

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/563257_10151317604819285_555249035_n.png

 

Ale rozmowa jest o tych zainfekowanych którego widać na screenie który wkleiłeś w lewym dolnym rogu.

Odnośnik do komentarza
latarka ułatwia poruszanie sie , ale w żadnej grze w którą ja gralem nie było tak że gdy latarka padnie to gracz znajduje sie w czarnej (pipi)e i nie da sie dalej grac

Ja kojażę takie sytuacje w Lost: Via Domus :) tylko że zamiast latarki była pochodnia. W jaskiniach gdy zgasła nie było widać nic, czarny ekran. Irytujące to było, mam nadzieję że w TLoU będzie taki półmrok i wtedy oszczędzanie baterii w latarce byłoby kolejnym smaczkiem.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Czyli wychodzi na to, że tej latarki będzie się używać od wielkiego święta, takie granie na czuja napewno będzie znacznie ciekawsze niż randomowe świecenie.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

ponawiam pytanie - grałeś w silent hill?

ta seria to idealny przykład na wykorzystanie latarki w grze, i mimo że bez niej nie ma kompletnej ciemności to i tak człowiek chce jej używać gdy tylko jest to bezpieczne, a nie "od święta"

 

 

 

zarazem sam proponuje juz zbliżac sie do konca tematu bo każdy z nas sie podnieca gra, a rzeczywiście wiązała sie długa dyskusja o średnio ważnej kwestii

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Przyznam szczerze że prawie w ogóle nie składam pre orderów. Na półce kurzy się kilka gier do ogrania a do tego dysk i PSN pękają w szwach od gier które trzeba przejść(w tym Batman AC) bo w czytniku tylko fifa a czasu na granie mało. TLOU chciałem kupić ale bez napinki. Po tym co sobie poczytałem, zobaczyłem no i usłyszałem szukam sklepu i zamawiam pre ordera. Tej gry w życiu nie odpuszczę na premierę. Rzekłem...

Odnośnik do komentarza

Uwaga moja teoria  na temat braku widzenia światła przez "runners'ów":

Widzą je, lecz kontrolujący ich grzyb nie reaguje na tego typu bodźce, stąd ich obojętność na źródło światła, ale już nie na postacie ludzi. Koniec tej jałowej pogadanki i doszukiwania się analogii ze świeceniem kretom po oczach.

 

O klimat raczej nie ma się co martwić. Mnie tam bardziej interesuje, czy będą:

- zagadki

- inne podejście do rozw. problemów ( w U2 i 3 można było np. czasami pozbyć się większości przeciwników po cichu/ tudzież ominąć resztę bez wykrycia)

- czy długość gry przekroczy 10h.

- co nam zaprezentuje multiplayer i dodatkowy co-op

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

na pierwszych trilerach byla jakas kombinatoryka z dostaniem sie na wyzsze pietro na ktore nie bylo wejscia jako takiego.. trzeba bylo dobrze sie rozejrzeć i poszukac odpowiedniego przedmiotu a nastepnie go urzyc.

mysle, ze wiecej bedzie takich bajerow, ktore w koncu wskocza na wyższy poziom. poza tym to survival horror, wiec nie wyobrazam sobie by ich zabraklo = jest to jeden z aspektow SH (resident, s.hill).

 

seria Uncharted miala/ma swietne zagadki, wiec i tu nie ma sie o co martwic na przod, na pewno maja to na uwadze :) jak i wiele innych rzeczy.

P.S

szykuje sie horror na miare tych jeszcze za czasow ps'one.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Serio chcą wydać grę kilka dni po E3? Wtedy większość jara się tym co będzie (np next-genowe gry), a nie tym co jest  w obecnej chwili. Nie wiem kto tam obmyśla takie strategie wydawnicze, ale powinien zostać wyjebany.  O ile pamiętam Infamous 2 też wyszedł w  dniu E3 i gra przeszła bez większego echa.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Jeśli news jest prawdziwy to Last of Us będzie pierwszą grą  naughty dog której premierę przesunięto.

 

lepiej żeby przesunęli i zrobili co mają zrobić, a nie jak w przypadku U3, które chcieli wydać w terminie i przez gra troche ucierpiała.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że ta pierwsza data była podana na wypadek gdyby R* zdecydował się wydać GTAV w maju - pewnie już by siedzieli w studiu 24/7 i jakoś by się wyrobili :P . No ale teraz skoro gta wychodzi dopiero we wrześniu to mogą sobie spokojnie bez pośpiechu wszystko dopracować. Chociaż wydawanie gry na początku sezonu ogórkowego (i po e3) nie wróży dobrze sprzedaży.

Mam nadzieję, że przynajmniej w zamian dostaniemy jakaś otwartą betę trybu multi - w sumie mogliby już coś zacząć ujawniać na temat tego multika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.