Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

raczej nie ma specyzowanych informacji. 

na 100% będą oskryptowane obozowiska związane z fabułą, ale raczej sami sobie ich nie pozakładamy

 

raczej nie bedzie też potrzby szukania jedzenia i wody, jedynie apteczki, postacie mają pasek życia ale chyba nie bedą mialy zadnego wskaznika głodu itp

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Spójrzmy prawdzie w oczy I am Alive to był średniak z aspiracjami do crapa, zapowiadało się super, a wyszło.....

Co do TLoU to kurde mam po tym filmiku(mimo, że nie oglądałem tylko słuchałem) mocnego hajpa na gierkę. Nie wiem czy poczekam miesiąc po premierze do kupna. 

Odnośnik do komentarza

mnie też kusi tLoU na premierę, z drugiej strony wiem, że za 2 miechy będzie identyczna sytuacja jak z GoW:A i kupię ją za 120-130zł. Tym bardziej, że w tym roku planuje kupić jeszcze co najmniej GTAV, Killzone Mercenary i Tearaway i GT6(o ile premiera to będzie 2013)a mam zasadę by jednak tych 200zł za gry nie dawać.

Odnośnik do komentarza

Porównywać serie która zeszła na psy do nowego IP od najlepszego studia na świecie.

 

 

27787529.jpg

 

 

Ja bez żadnych wątpliwości biorę TLoU na premierę, rozglądam się tylko za dobrym preorderem. Jak sobie przypomnę jakie emocje wywoływały u mnie poprzednie gry ND, jak świetnie zapowiada się sam TLoU, jestem w pełni przekonany, że się nie zawiodę, a może i gra przebije obecny mój numer jeden z tego roku (Bioshock). Na żaden tytuł tak bardzo nie czekam w tym roku, chodź konkurencja jest spora, MGSV, Beyond, GTAV czy nowy Batman.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Porównywać serie która zeszła na psy do nowego IP od najlepszego studia na świecie.

 

 

27787529.jpg

 

 

Ja bez żadnych wątpliwości biorę TLoU na premierę, rozglądam się tylko za dobrym preorderem. Jak sobie przypomnę jakie emocje wywoływały u mnie poprzednie gry ND, jak świetnie zapowiada się sam TLoU, jestem w pełni przekonany, że się nie zawiodę, a może i gra przebije obecny mój numer jeden z tego roku (Bioshock). Na żaden tytuł tak bardzo nie czekam w tym roku, chodź konkurencja jest spora, MGSV, Beyond, GTAV czy nowy Batman.

 

 

Wiesz, ja jestem jeszcze trochę ortodoksyjnym fanem RE ale to wstyd przejść obok gry Psiaków obojętnie znając ich wyczyny choćby z serii Uncharted (bo Bandicoot z PSX ma już status legendy). Chyba jednak pokieruję się rozsądkiem i wezmę TLoU.

Odnośnik do komentarza

nie wiem, jak Wy, ale IMO exclusive'y powinno sie kupować w dniach premiery:

  • raz, ze mamy coś czego nie ma konkurencja,
  • dwa, wspieramy nowe projekty, ktore tylko przyniosą nam same korzyści(nowe IP) - kolo sie zamyka.

rozumiem, ze nie każdego stać, lecz tak to powinno wyglądać.

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem tylko jeden filmik z tej gry i to wystarczy żebym brał na premierę. Będzie przech*j i mocarz generacji, nie mogę się doczekać tego tytułu i mam nadzieję na dorosła fabułe z dramatycznymi motywami (uwielbiam zgony bohaterów pod koniec filmów/gier i licze na to i w tym przypadku). tak naprawdę jedynie do czego mam zastrzeżenia wyczytanych z opisu rozgrywki to to, że molotovy i płomienie powstałe po ich rzuceniu nie rozjaśniają pomieszczeń. Niech to poprawią bo inaczej będzie mega fail i nieużyję ich ani razu. :P

Odnośnik do komentarza

Naughty Dog has told Game Informer that its upcoming survival horror epic The Last of Us will be released digitally through the PlayStation Store on June 14, the same day that the game releases in stores on Blu-ray disc. There's also something special about this simultaneous release.

 

Naughty Dog's creative director Neil Druckmann and The Last of Us game director Bruce Straley told Game Informer that Sony has worked a little magic so that you won't have much of a delay before playing the digital version. The game will be playable once the download hits 50 percent. Sony has promised that, on PlayStation 4, downloadable games will be almost instantly playable while the download carries on in the background.

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2013/05/16/the-last-of-us-will-release-be-released-digitally-same-day-as-retail.aspx

 

Mówią o wszystkim, tylko nie o multiplayerze. A szkoda, bo multik z U2 to jeden z moich ulubionych jeśli chodzi o gry akcji, a teraz jakby się wstydzili pokazać co tam przygotowali w TLoU.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Graficznie niszczy, ta leśna lokacja z początku wygląda prześlicznie. Walka z ludźmi na końcu filmiku też na plus, można walczyć na różne sposoby no i te teksty rzucane przez przeciwników, dodają tylko klimatu, który i tak jest gęęęęsssty. Już nie mogę się doczekać premiery. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...