Skocz do zawartości

Przyszłość gier video?! - zagraj w Crysis 2 w przegląderce


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Takie usługi znajdą swoje miejsce w świecie gier, ale na pewno nie wyprą tradycyjnej dystrybucji tak jak iTunes i inne tego typu sklepy internetowe nie wyparły płyt CD i dalej pojedyncze single potrafią schodzić w mln egzemplarzy.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ale to wcale nie oznacza, że płyty znikną, po prostu ich produkcja lepiej będzie dostosowana do zapotrzebowania. Obecnie wracają nawet winyle i to w śmiesznie niskich cenach jak na bardzo małe nakłady w jakich są tłoczone.

Odnośnik do komentarza

robi wrażenie ta strona, u mnie C2 w przeglądarce wygląda jak na x360, wiedzmin 2 jeszcze lepiej i miałem okazje po raz pierwszy w to zagrać po czym jestem napalony na fulla :)

 

płynność/lag w zupełności do zaakceptowania, można spokojnie grać, jestem ciekawy ile użytkowników w danej chwili gra na tej stronie bo wprowadzenie czegoś takiego na x360/ps3 i premiera takiego coda = zagłada.

 

Na konsolach jestem na TAK ale tylko jako testowanie w ten sposób wersji demonstracyjnych, po co ściągać 2GB jak wystarczy odpalić grę na serwerze i sprawdzić w akcji.

Odnośnik do komentarza

Ale to wcale nie oznacza, że płyty znikną, po prostu ich produkcja lepiej będzie dostosowana do zapotrzebowania. Obecnie wracają nawet winyle i to w śmiesznie niskich cenach jak na bardzo małe nakłady w jakich są tłoczone.

 

 

Zawsze jest taka sinusoida. Raz jest coś popularne, później nie, a za jakiś czas znów wraca na top.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Dostałem info z Onlive, że będzie można w ich gry grać na tabletach i telefonach, jak na razie tylko na androidzie.

Sterowanie? Poprzez przyciski ekranowe lub dżoja onlive.

Aplikacja mobilna Onlive juz jest, to fakt, jednak póki co działała tylko jako przeglądarka, bez możliwości grania.

Odnośnik do komentarza

Przysłość czy nie, na moim 1 mbps jest straszna lipa, bo nie chce się odpalić (insufficent bandwidth).

 

@UP: To granie na tabletach i innych tego typu sprzętach przez onLive to niesamowita koncepcja, wreszcie będzie można grać w to tylko się zechce niezależnie od sprzętu. Trzeba tylko wyposażyć się w porządne łącze...

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

kuhwa

 

na gaikai mam za słaby procesor a na Onlive wyskakuje, że procesor nie obsługuje SSE2 - co to w ogóle jest.

 

:(

 

edit.

wlaczylem starego laptopa i onlive dziala. gry wygladaja jak 240p na youtubje i troche sie zacinają ale jest

Jak ty nie masz instrukcji SSE2, to na czym ty przegladasz internet? Na mikserze 0__o ?!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...