Skocz do zawartości

Nintendo eShop


Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo, że od czasów NESa/Pegazusa gdzie były dwa przyciski, bieg był pod B a skok pod A jednak tu chodzi o wygodę. W NESowym padziku przyciski rozłożone są równolegle do siebie, a w Gamebou kolorze są po "siekosie" także jednoczesny bieg i naciskanie skoku kciukiem jest mało wygodne. Natomiast w 3DSie mamy 4 przyciski i można sobie wybrać właściwą konfiguracje np. Y bieg B skok, wtedy kciuk leży bardziej naturalnie i lepiej się gra - zresztą grałem tak właśnie w New Super Mario Bros 2 i niebo a ziemia na rzecz klawiszologi --- Y - bieg, B - skok.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Całkiem dobra zniżka na ostatniego Phoenixa oraz Laytona:

 

Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies (Capcom, €17.49 / £13.99 until 27th February, normally €24.99 / £19.99)

 

Professor Layton and the Miracle Mask (Nintendo, €29.99 / £27.99 until 27th February, normally €44.99 / £39.99)

 

Są jeszcze zniżki na jakieś badziewia. Cały czwartkowy update rozpisany jest tutaj:

 

http://www.nintendolife.com/news/2014/02/nintendo_download_20th_february_europe

Odnośnik do komentarza

Kurde przegapiłem Friday Monsters i Liberation Maiden :/ myślałem, że promo jest do końca lutego.

Nie śledzę za bardzo eshopu ale wiecie czy jest jakaś szansa, że znowu będzie taka promocja (bo strzelam że ta była związana z wydaniem weapon de omase, które nota bene też chce:))?

Jak nie to kupie AotFM!ATT za full price no i do tego WdO.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dostałem w promocji kiedyś tego super mario 3d land. Czy jeżeli go skasuję będę mógł ponownie go pobrać? Aktywowałem go przy pomocy kodu , jak patrzyłem w sklepie dalej ma cenę 189 zł  a nie jak w przypadku PSN napis zakupiony.

Odnośnik do komentarza

Sprawdz w sciagnietych przedmiotach, powinienes tam miec wylistowane wszystkie rzeczy jakie kupiles do tej pory i bedziesz mogl za free pobrac :)

Nie mam nigdzie na 3ds opcji sprawdzenia tego co ściągnąłem... Albo po prostu nie widzę tego .

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Kupiłem na promocji kupiłem BitTrip Saga. Naprawde fajna giereczka. Taka rozgrzewka przed nowym Theatrytm Final Fantasy. Zdecydowanie inne klimaty ale jak ktoś lubi muzyczne gierki to smiało może inwestować (koszt to jakieś 30zł za Bit Tripów). Kupiłem też Residenta Mercenaries i wstępnie moge powiedzieć że gra nie jest warta więcej niż te 18zł z promocji. Szkoda, że samo Nintendo nie robi dobrych promocji tylko jakieś gówniane kilka procent.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...