Skocz do zawartości

Nintendo eShop


Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz mi mówić co mam kupić. Jedynie podpowiedzieć gry warte zakupu. 

Okej - Cave Story, VVVVVV, Mutant Mudds, Pushmo, Steamworld Dig, Gunman Clive, Retro City Rampage, Mighty Switch Force, Attack of the Friday Monsters, 2 fast to gomez itp itd,..... oraz masa gier z wirtualnych konsol - nes, gb,  gbc, a także sega - wachlarz jest szeroki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

hehe za(pipi)ista informacja . Kupię na premierę (aby wesprzeć twórców) ale zagram w święta bo się nie wyrabiam.  Bayonetta i Cywilizacja za tydzień w listopadzie far cry 4, dragon age do tego pewnie lords of the fallen . Jeszcze Xenoblade ruszyłem :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj znalazłem fajną promocję gdzieś na stronach eShopu.

 

Przy zakupie i rejestracji w klubie Nintendo konsoli 2DS/3DS/3DS XL i nowych Pokemonów/Super Smash Bros dostajemy do pobrania za free kod na jedną z gier:

 

- Monster Hunter 3 Ultimate
- The Legend of Zelda: A Link Between Worlds
- Yoshi's New Island
- Kirby: Triple Deluxe
- Mario Golf: World Tour
- Mario Party: Island Tour
- Pokémon Art Academy

 

Dotyczy to wszystkich rejestracji między 1 września 2014 a 12 stycznia 2015.

 

Ja się łapię, z nowymi pokemonami zamierzałem się póki co wstrzymać, ale dla darmowej Zeldy pewnie zdecyduję się na nie wcześniej ;)

Odnośnik do komentarza

Nie ma, tylko znizka 33% jesli posiadasz juz shovel knight na jednej konsoli. Nie wiem jak z innymi grami.

 

Dostał ktoś ten darmowy theme do Shovel knight? Nie mam go na konsoli, zadnego maila z kodem tez nie dostałem.

 

Zrobiłem na klopie jeden poziom, gra zacna, duck tales mi przypomina.

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

From 12/25/2014 to 1/4/2015, INAZUMA ELEVEN is half off, and AERO PORTER, CRIMSON SHROUD, LIBERATION MAIDEN, ATTACK OF THE FRIDAY MONSTERS! A TOKYO TALE, THE STARSHIP DAMREY, BUGS vs. TANKS!, and even WEAPON SHOP de OMASSE are $2.99/£2.69/€2.99!

Ze swojej strony polecam attack of the friday monsters, crimson shroud i liberation maiden

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...