Skocz do zawartości

Nintendo eShop


Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie eShop może nie działać - http://www.nintendo.com/consumer/network/en_na/network_status.jsp :

Due to a high amount of online traffic, network services may be intermittently unavailable. We apologize for the inconvenience, and thank you for your patience.

 
Start Date and Time of Outage:
Wednesday, December 25, 2013 2:08 AM Pacific Time
Ongoing
Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Ja mam, hit to nie jest. Takie 6/10. Kampania do przejścia w kilka godzin (można zmieniać postać - łącznie 4 do głównego trybu, 8 do masterowania wyników na wczesniej ogranych planszach i wszystkie napotkane w grze do trybu VS - online nie grał nikt nawet po premierze). Jak ktoś bardzo lubi chodzone bijatyki z możliwością levelovania postaci (czy może raczej konkretnych statystyk jak siła, szybkość itp.) i ubieraniem wydropionych/kupionych itemow to może nawet wciągnąć. Sam spodziewałem się dużo więcej po tej grze. Fabuła jest słaba, bardzo słaba ale jakiś tam humor jest tylko nie do każdego on trafi bo zdecydowanie nikt w tej grze na poważnie nic nie bierze. OD czasu do czasu włączam żeby zagrać jakiś level (bo są krótkie). System walki nie jest zbyt wymagający (chociaż nie każdą postacią walczyłem na tyle dużo żeby wszystko widzieć). Późniejsze etapy mogą być na tyle trudne, że mashowanie jednego przycisku raczej się nie sprawdza.

 

Ogólnie to za 40-50 zł bym powiedział, że warto (ale tylko dla fanów gatunku - ja nim jestem więc zapłaciłem premierowo i żałuję). Grania jest sporo tylko nie wolno sobie na raz tego wszystkiego chcieć ograć. Dawkować w rozsądnych ilościach to się nie znudzi aż tak szybko. 

 

E: do tego gra zwalnia momentami strasznie a samo sterowanie nie jest zbyt wygodne (przechodzenie między płaszczyznami jest z(pipi)ane)

Edytowane przez pawelgr5
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

także mam, ale w pełni się nie cieszę - spytacie dlaczego? a no dlatego, że nie naprawili tego co mnie denerwowało w wersji na Colara czyli bieg pod B, a skok pod A. Z racji konstrukcji GB colora nie mogli tego inaczej zrobić lecz 3DS posiada cztery przyciski Y,X,B,A i mogli spokojnie zrobić bieg pod Y, a skok pod B i było by o wiele wygodniej.   

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

także mam, ale w pełni się nie cieszę - spytacie dlaczego? a no dlatego, że nie naprawili tego co mnie denerwowało w wersji na Colara czyli bieg pod B, a skok pod A. Z racji konstrukcji GB colora nie mogli tego inaczej zrobić lecz 3DS posiada cztery przyciski Y,X,B,A i mogli spokojnie zrobić bieg pod Y, a skok pod B i było by o wiele wygodniej.   

Rly? W Mario zawsze skok był pod A, a bieg pod B, tak jest chyba najwygodniej (przynajmniej dla mnie). W 3D Land to odwrócili, nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...