Skocz do zawartości

Nintendo eShop


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Ma XL'u strasznie dobrze sprawuje się w MH ten dotykowy dpad. Szczerze mówiąc, to nawet nie widzę sensu grania na CCP. Dpad na touch screenie w połączeniu z namierzaniem potworów za pomocą L działa bardzo dobrze.

 

Możliwe, że ns małym 3DS'ie jest gorzej, bo to jest bardzo niewygodna konsola.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

ja ogralem demko monhuna na normalnym 3dsie i jestem wniebowziety ^^ skok graficzny, animacje itd itp jest bardzo duzy w porownaniu z wersjami na psp :D gra sie bardzo wygodnie bez CPP, nawet touchscreena nie uzyw<m tylko gram jak w monhuna na psp :) geniusz gra, a castlevania tez tytulem zacnym jest

 

EDIT

 

A Plesioth zawsze byl dla mnie wrzodem w (pipi)e w kazdym monhunie ale zabilem pare sekund przed koncem ;P trochu nie ogarniam podwodnych walk ale.. ;)

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

No dla mnie granie bez CCP mija się z celem, owszem mogę olać to sterowanie za pomocą touchscreena (które mi bardziej przeszkadza niż pomaga) bo w głównej mierze używam wyłącznie Long Swordów. Jednak bez CCP gra traci dla mnie tą płynność potyczek i samej eksploracji a korzystanie z łuku czy kusz to jedno wielkie utrapienie bez CCP. Może też dlatego iż w MH na PSP nigdy nie grałem, przesiedziałem 350h w Tri na Wii używając Classic Controllera Pro tak więc przyzwyczajenie pozostaje. Tak czy siak no MH3Ultimate na bank zawita w mojej skromnej bibliotece (to będzie doskonały apetizer przed MH4).

 

Co do samego 3DS'a to nie uważam iż jest niewygodny, zwłaszcza gdy ciągle mam przyczepiony CCP do konsoli to mam znacznie lepszego gripa. No ale z przyjemnością obadałbym XL'ke (kto wie może uda się zakupić limitke z FE).

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Gruby tydzien (pierwszy taki w tym roku :P) dla europejskiego sklepu. Demko Fire Emblem, darmowy tool do transferu save'ow z wersji pudelkowych na cyfrowe, do tego sporo gierek. Resident Evil Mercenaries za 10 Euro (nie wiem jaki N ma przelicznik - na PSN to by poszlo za troche ponad 30zl), RE Revelations za 25 euro, Code of Princess (nareszcie :D) za 29, Harvest Moon ze SNES'a za 5 i jeszcze kilka innych, pierwszy raz od naprawde dawna zaloguje sie eShopu w nadchodzacy czwartek.

 

Co prawda nowosci dalej po 189zl (stawiam ze tyle wlasnie bedzie za Lugi Mansion 2 ktory tez bedzie w ten czwartek) ale te starsze gry juz znacznie taniej. Jeszcze zeby tylko samo N zaczelo robic jakies male obnizki na swoje najstarsze gry (bo naprawde nie wiem jak mozna dzis zaplacic za Star Foxa 189zl) i bedzie powoli normalnie. Jak Marian 2D spadnie na 80zl to moze w koncu go kupie :P

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak masz połączoną konsolę z kontem Club Nintendo to można podobno wytłumaczyć im na infolinii, której u nas w kraju nie ma, co się stało i przy odrobinie dobrej woli przerzucą ci prawa na nową konsolę, jeśli taką posiadasz.

 

Chociaż nie ma na to reguły i w takiej sytuacji raczej lepiej się od razu pogodzić z tym, że wszystko przepadło. Dlatego nic w tym archaicznym systemie nie kupię dopóki nie rozwiążą tego tak, jak np. Xbox.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Wczorajszy update:

 

 

 

Fire Emblem: Awakening  - 180 PLN/ €44.99 / £39.99

Super Little Acorns 3D Turbo  – 20 PLN/€4.99 / £4.99
 
Promocja:
do 30 maja:
Liberation Maiden  - 20 PLN /€4.99 / £4.49
Crimson Shroud  –   20 PLN/€4.99 / £4.49
Aero Porter  -  12 PLN/ €2.99 / £2.69
 
do 2 maja:
Virtue’s Last Reward  – 100 PLN/ €24.99 / £19.99
 
 

 

Przyznać się, kto zaopatrzył się w Crimson Shroud? ;)

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Ja mam. Po pierwszych zachwytach, jednak stwierdzam ze na dluzsza mete produkt lekko przynudza.I to do tego stopnia ze po kilkunastu godzinach mialem dosc i teraz mam od tej gry przerwe. walki moglyby byc bardziej dynamiczne, system jest ok, ale strasznie sie dluza. Dla mniej cierpliwych graczy nie polecam. Gra trafia naprawde w maly target graczy.Nawet tych oldschoolowych.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.