Skocz do zawartości

Nintendo eShop


Rekomendowane odpowiedzi

Sa powerupy jak w Metroidzie, czy Castlevanii. Mozna dokupowac lepszy sprzet oraz parametry postaci (Armor, czyli pasek HP; Water Tank, czyli odpowiednik MP z Castlevanii). Z Mr. Drillera odgapiono mechanike eksploracji - kopiesz i idziesz caly czas w dol, pozniej mozesz zreszta uzywac wiertla, tak jak w Drillerze. Zamiast konczacego sie tlenu, jest wypalajaca sie lampa. Im dluzej jestes w kopalni, tym slabsze jest swiatlo, az w koncu lampa sie wypala i nie widzisz, gdzie kopiesz. Nie wiem jeszcze jak jest z dlugoscia gry. Gdzies czytalem, ze sa 3 duze mapy. Ja obecnie przechodze druga i mam na liczniku 3:36.

Odnośnik do komentarza

To pewnie sobie sprawię jak już ogram klasyczne Zeldy. Dodatkowo w czwartek wpadło demo Etrian Oddyssey IV. Mam nadzieje, ze to pierwsza i ostatnia gierka której demko ma gówniany limit 3 uruchomień. Szkoda bo ja zawsze za pierwszym razem właczam demko od tak na chwile żeby zobaczyć jak się gierka prezentuje. Tutaj na razie sobie odpuściłem. Poczekam aż będę miał czas posiedzieć dłużej (zakładam, że skoro to RPG to demo nie zakonczy się po 5 minutach).

Odnośnik do komentarza

Wlasnie przed chwila skonczylem. Przejscie gry ze znalezieniem wszystkich kamieni/mineralow oraz maksymalnym rozwinieciem postaci, zajelo mi 10:41 (czasem ginalem i musialem wracac kawal drogi po upuszczony loot). Mimo wszystko, gra byla jednak jak dla mnie troche zbyt krotka. Spokojnie mozna ja ukonczyc w 4-5 godzin, a speed runowcy pewnie przejda calosc w jakies 40 minut. Gdyby byla jeszcze jedna kopalnia, to dlugosc gry bylaby w sam raz. Gdybym mial oceniac, dalbym jakies 8.5/10. Gdyby gra byla troche dluzsza, dalbym 9.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W zeszły czwartek kilka gier doczekało się nadprogramowej obniżki - wcześniej kosztowały 20-30 zł, ceny miały spaść do 2 euro (8 zł), ale można każdą kupić za 2 zł :). Nie sprawdzałem, czy zmienili ceny na 8 zł, ale w weekend tyle właśnie kosztowały.

 

Lista gier:

3D Game Collection

3D Mahjongg

Gardenscapes

Murder on the Titanic

Odnośnik do komentarza

Występują jakieś wyprzedaże powaznie w eshopie? Zapowiedziane co jest fajnego? Kuplbym pół vc ale 20zl za gierke drogo :confused:

Na VC w przeszłości zdarzały się promocje. Nawet Mario było w promocji (12zł chyba jak dobrze pamiętam). Ja bym specjalnie nie czekał na jakieś obniżki Nintendo pod tym kątem jest straszne. Sam kupiłbym DUŻO więcej jak bym tylko było troche taniej (albo regularnie jakieś dobre promocje) i jak by gry były przypisane do jakiegoś konta (wtedy to pewnie poszalałbym z zakupami duzych gierek).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

to amerykanski shop

No tak, wszystko jasne:/... Szkoda, że w Europie czegoś takiego nie robią - w kolejnych tygodniach w USA przecenione mają zostać serie Mega Man, Mario i Donkey Kong. My dla odmiany mamy teraz w promocji takie "hity" jak 3D Classics, 2 Fast 4 Gnomz czy Football Up 3D :P

 

Chociaż w sumie i tak jest lepiej niż jeszcze kilka miesięcy temu, gdy ciężko było o jakiekolwiek promocje na eShopie :) . Powiem Wam, że ja w zeszłym tygodniu skusiłem się na Resident Evil: Mercenaries za 24 zł - nigdy tej gry nie rozważałem, bo uważam ją trochę za skok na kasę ze strony Capcom, ale za taką cenę można było już zakupić :) .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...