Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

@UberAdi

Możesz mi napisać czy po wyjeździe poza tor przyczepność wyczuwalnie spada bo jak oglądam inne filmy z rozgrywki to po opuszczeniu toru auto praktycznie prowadzi się identycznie jak na asfalcie co mnie trochę smuci. Wygląda to trochę arcade'owo więc od dłuższego czasu szukam potwierdzenia, że nawet jazda off-track to wciąż symulator :D

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj powinienem dostać stojak pod T500RS więc mogę zrobić zdjęcie górnej części i sobie porównasz ze swoim stojakiem.

 

Wysłane z G2.

Super to poproszę o zdjęcie.

...apropo zestawów kiera + fotel. Macie jakiś fajne konstrukcje, które możecie polecić i sa w przystępnej cenie?

Edytowane przez kts
Odnośnik do komentarza

@UberAdi

Możesz mi napisać czy po wyjeździe poza tor przyczepność wyczuwalnie spada bo jak oglądam inne filmy z rozgrywki to po opuszczeniu toru auto praktycznie prowadzi się identycznie jak na asfalcie co mnie trochę smuci. Wygląda to trochę arcade'owo więc od dłuższego czasu szukam potwierdzenia, że nawet jazda off-track to wciąż symulator :D

Bez obaw. Przyczepnosc na trawie/piasku jest decydowanie mniejsza (ba....trzeba sie pilnowac na tarkach bo i te bywaja sliskie).

Do tego poza torem sa spore nierownosci destabilizujace auto.

Zreszta nie ma co sie rozpisywac...lepiej pokazac ;)

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Jutro mi przychodzą 2 dodatkowe monitory, triple screen here i come  :banana:

Pochwalisz się CARSami na tych trzech monitorach? :D

 

Jasne tylko właśnie dostałem maila z przeprosinami i paczka ma zostać wysłana dopiero dzisiaj. Mimo tego, że sklep zarzeka się, że wysyła wszystko do 48h od zaksięgowania wpłaty  :verymad:

Ciekawy jestem tylko jak z klatkami na 3 monitorach, przy takiej rozdziałce moja karta może nie podołać  :whistling:

 

 

Z ciekawości zapytam jakie to monitory? Jestem ciekawy jak prezentuje się taka konfiguracja. Wstaw koniecznie zdjęcia lub film :)

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

Z ciekawości zapytam jakie to monitory? Jestem ciekawy jak prezentuje się taka konfiguracja. Wstaw koniecznie zdjęcia lub film :)

Zamówiłem monitory Aoc i2369Vm w Neo24 i nie polecam tego sklepu.

 

Mieli na stronie jako "towar dostępny" z wysyłką w ciągu 48h od zaksięgowania wpłaty. Nie dostawałem maila o wysyłce przez 3 dni, jak pierwszy raz do nich zadzwoniłem mówili ze "dzis będą już dokumenty i paczka zostanie nadana". Nie dostałem maila, zadzwoniłem na drugi dzień i okazało się, że nie mieli w ogóle tego sprzętu na stanie czyli zwyczajnie wodzili mnie za nos. Czekam aż mi pieniądze na konto wrócą i zanim znów zamówie będę dzwonił do sklepu czy na 100% mają.

 

:|

 

Mój setup to będzie póki co prowizorka, na necie możesz znaleźć dużo lepsze rzeczy ;)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze co do samej gry

 

Magik, wiadomo może jak bardzo będzie różniła się wersja bety którą posiadasz z Adim od produktu finalnego?

Nie do mnie pytanie ale ja robiłem sobie długą przerwe od tej wczesnej wersji, odpaliłem ją niedawno pierwszy raz od 2-3 miesięcy chyba i mam wrażenie, że kilka samochodów nadal nie jest skończonych.

 

Odnośnie modelu jazdy i fizyki to nie mam jakichś większych zastrzeżeń, gracze którzy wcześniej mieli styczność jedynie z GT i Forzą powinni być bardzo zadowoleni. Spodziewałem się tylko, że lepiej będzie działał FFB. Ciężko mi czasem ocenic przyczepność, myślałem też, że nierówności na drodze będą bardziej odczuwalne bo po przesiadce z Assetto Corsy jadąc po tym samym torze odczucia są zupełnie inne. W CARS czuje czasem jakbym jechał po świeżo wyłożonym asfalcie bez żadnej skazy.

Nie zmienia to faktu, że gra jest świetna i daje mase fun'u i satysfakcji. Wg mnie tytuł artykułu z Eurogamera który wyżej wrzucał Kasias  jest w 100% trafiony ;)

Odnośnik do komentarza

asysty dla pada są obecne, właśnie to sprawdzam i chyba nagram filmik z okrążeniem na padzie vs kierownica.

Wszystko kryje się pod magicznym filtrowaniem sterowania

nWMnesF.jpg

 

Jeśli to wyłączymy dzieją się cuda, ciężko przy szybkiej jeździe utrzymać samochód jadąc w prostej linii. Jednak już na 50% jeździ się komfortowo tylko, że mam uczucie jakbym grał w Shifta.

Nagram może ten filmik na 20%, zobaczymy co wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Magic, mysle ze asysty do grania za pomoca pada musza byc wprowadzone, szczegolnie w wersjach konsolowych gdzie wybor kierownic bedzie mocno ograniczony. W przeciwnym wypadku SMS strzeli sobie w kolano, my to wiemy i oni rowniez.

 

Zgadzam się, ale nie chodzi już nawet o kierownice, bo i tak większość na konsolach zawsze gra na padach, ale o to, że wielu niewprawionych graczy po przesiadce z NFS itp. produkcji na gry pokroju Forza itp. potrafi mieć trudności z opanowaniem auta nawet z asystami :) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...