Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Piszą coś na forum czy fizyka na next genach będzie taka jak na PC?

 

Różnice mają być tylko w grafice z tego co wiem

 

czemu 95% gameplayu jaki widzimy z tej gry jest ze środka auta?

widok zza auta widziałem tylko w paru scenach

Bo to symulator, gra typowo pod kierownice więc ze środka gra się najlepiej. Nie wiem czy inni też tak mają, ale ja na kierownicy z widokiem zza auta po prostu nie potrafie grac.

 

Ja przez jakiś czas nie miałem kierownicy i uwierzcie mi, że na padzie bez asyst nigdy nie zrobicie dobrego czasu (więc online na padzie odpada). Mam sporo filmików z pada jeszcze, jakoś nie mogę sobie wyobrazić wygrywania wyścigów padem na Nurbie, w moim przypadku tak to wyglądało

 

:whistling:

Odnośnik do komentarza

Bo to syrious byznes te gierki. 

 

Ja tylko na padzie, mimo, że miałem zajawkę na kierę tak musiałbym skupić się tylko na wyścigach i na żadnym innym gatunku gier. Zbyt wiele czynników mnie rozprasza podczas grania na kierce, nie mówiąc o skupieniu się. Wolę pad, a kierą kręcić w realu. Tru story. Szanuję zapaleńców. Choć miałem znajomego który na padzie czesał nie mniejsze wyniki niż "prosy" na kierce także, argument, że tak powiem z dupy.

Odnośnik do komentarza

A ja uwielbiam granie na kierownicy, w odpowiednim fotelu. W pełni wówczas wczuwam się w grę. Totalne scalenie gracza z grą poprzez zestaw pedały + kierownica. I mam ambitny plan zbudować coś takiego. Jak raz usiądziesz przy kierownicy i pojeździsz ze dwie godziny i zacznie ci iść lepiej i lepiej, to powrót do pada jest niemal niemożliwy.

 

 

 

IMG_2264.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

nie wiem skad przekonanie ze trzeba byc zapalencem zby grac na kierownicy

W jakiej grze twoj kolega krecil te czasy? W semi arcadowym GT czy Forzie? Uwierz ze jazda bez asyst w simie sie rozni od GT, mozesz byc niemilo zaskoczony.

Granie w CARSy na padzie po prostu nie jest fun, chyba ze jezdzimy z asystami. Ale w takim razie po co komu ten model jazdy I fizyka jak samochod za nas utrzymuje sie na torze.

Odnośnik do komentarza

 

Piszą coś na forum czy fizyka na next genach będzie taka jak na PC?

 

Różnice mają być tylko w grafice z tego co wiem

 

czemu 95% gameplayu jaki widzimy z tej gry jest ze środka auta?

widok zza auta widziałem tylko w paru scenach

Bo to symulator, gra typowo pod kierownice więc ze środka gra się najlepiej. Nie wiem czy inni też tak mają, ale ja na kierownicy z widokiem zza auta po prostu nie potrafie grac.

 

Ja przez jakiś czas nie miałem kierownicy i uwierzcie mi, że na padzie bez asyst nigdy nie zrobicie dobrego czasu (więc online na padzie odpada). Mam sporo filmików z pada jeszcze, jakoś nie mogę sobie wyobrazić wygrywania wyścigów padem na Nurbie, w moim przypadku tak to wyglądało

 

:whistling:

 

 

 

Koszmar, kiedy ty walczysz o utrzymanie auta w linii i tracisz na to czas, człowiek jadący na kierownicy robi wszystko płynnie i zyskuje na każdym zakręcie. Już po filmiku widać że granie na padzie to koszmar będzie. Już nawet w NFS:Shift to się dało wyczuć. 

Odnośnik do komentarza

Oby fizyka była ta sama na PC i konsolach, przejazd magika powala.

Panowie pamiętajcie że kierownica nie dodaje wam fizyki, są ludzie co ogarniaja pady i są lepsi niż ci na kierownicy, tacy ludzie grają na max czułości w fpsy.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Co ja tu czytam... W co ci ludzie grają na padzie? W GT czy Forzę? Czy może w rFactora albo AC? Przecież spusty pada mają mniejszy skok niż pedał gazu i hamulca, tak samo zakres wychylenia gałki pada jest wręcz śmiesznie mały porównując do koła kierownicy. Przez to Twoja precyzja jest bliska zeru.

Zagrajcie sobie tak jak Magik w deszczu ale na padzie, a gwarantuję, że przy każdym wyjściu z zakrętu wylecicie poza tor.

 

Dlatego najpierw kierownica+wsp, później ta gra. Dla ludzi podchodzących mniej poważnie do gier wyścigowych, a tylko dla zabawy jest DriveClub i Forza Horizon.

Odnośnik do komentarza

 

Oby fizyka była ta sama na PC i konsolach, przejazd magika powala.

Panowie pamiętajcie że kierownica nie dodaje wam fizyki, są ludzie co ogarniaja pady i są lepsi niż ci na kierownicy, tacy ludzie grają na max czułości w fpsy.

prosze Cie, chociaz poza CW powstrzymaj sie od pisania nonsensow ;)
Nie piszę, mogę się z kimś zmierzyć, ja będę jechał na padzie a druga osoba na kierownicy, zobaczymy czy różnica w czasie będzie opłacalna wydania +/- 1 500zł na dobry setup.

Ja wiem ze gra się na kierze świetnie, sam miałem DFGT i juz na niej było bardzo dobrze, wręcz nie wyobrażam sobie jak dobrze by było mając g27.

ale nie popadajmy w paranoję, nigdy nie gram ze wspomagaczami, mam tylko ABS zawsze na 1 ustawione i tyle, i potrafię cieszyć się fizyką nawet na padzie w szczególności na tak dobrym padzie jak ten od Xboxa One.

Odnośnik do komentarza

... zobaczymy czy różnica w czasie będzie opłacalna wydania +/- 1 500zł na dobry setup...

 

 

Od sekundy na okrążeniu wzwyż.

Ale za to pokłady funu jaki dostarcza kierownica są wprost proporcjonalne do jej ceny. Gałka analogowa nie odbije ci gdy wpadniesz w poślizg, nie będzie próbować cię zepchnąć z drogi jak będziesz jechać jednym kołem po trawie i nie będzie chciała Ci połamać palców (T500 RS :D ) jak wpadniesz w poślizg przy prędkości >200km/h. Kontry na kierownicy są warte wydania pieniędzy, w porównaniu do emocjonującego wychylenia analoga w przeciwną stronę.

Edytowane przez NewNickPL
Odnośnik do komentarza

W tym właśnie problem, że grając swego czasu na kierce nie doznawałem żadnych przyjemności bo i najpierw trzeba skilla sobie wyrobić i ogarniać manuale - co w grze a w rzeczywistości ma inne znaczenie. Po prostu nie mam na to czasu i przyjemność w samochodówkach czerpię grając na padzie. 

Odnośnik do komentarza

Ale kierownicy nie używa się tylko po to, żeby mieć lepsze czasy, których w wielu grach kierownica nie gwarantuje. Chodzi o całkowity feeling jazdy, o forcefeedbacko, o pedały zamiast triggerów itd. itp. Jak ktoś tego nie potrzebuje to niech sobie gra na padzie, ale niech nikomu nie wmawia, że nie ma różnicy pomiędzy tymi kontrolerami :)

Odnośnik do komentarza

Ale kierownicy nie używa się tylko po to, żeby mieć lepsze czasy, których w wielu grach kierownica nie gwarantuje. Chodzi o całkowity feeling jazdy, o forcefeedbacko, o pedały zamiast triggerów itd. itp. Jak ktoś tego nie potrzebuje to niech sobie gra na padzie, ale niech nikomu nie wmawia, że nie ma różnicy pomiędzy tymi kontrolerami :)

A ktoś to robi? XD
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...