Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kufir

(pipi) Fanek nie porównuj CARS do Drivecluba. Przy tym DC to resoraki dla małych dziewczynek ;) każde auto prowadzi się f(pipi) inaczej i uwierz, że czuć masę nie tylko ;)

 

Ale niezywkle piękne resoraki z uproszczonym modelem jazdy  ale  z olbrzymią możliwością  wyboru resoraków z markami takimi jak Lambo czy Ferrari oraz niesamowitą grywalnością i frajdą gdy gramy z kokpitu na manualu.

 

 

Obie dwie gry trafiają w nieco innych odbiorców, ja wole DC.

Odnośnik do komentarza

Hahahahaha

 

 

 

Taka sytuacja:

Mistrzostwa Ginetta g40 Uk Challenge

 

Drugi "długi wyścig" ostatnia runda weekendu wyścigowego (obowiązek zjazdu do boxu na zmianę opon- brak zjazdu dyskalifikacja).

 

Zaplanowany zjazd miałem na 4 z 5 okrążeń. Oczywiście prowadziłem cały wyścig. Przy wyjeździe z boxu okazało się, że jestem drugi. Myślę sobie trudno, ten co "prowadzi" zjedzie na ostatnim okrążeniu i przekroczy linie mety z pit lane, a ja i tak wygram. 

Trochę się zdziwiłem gdy okazało się, że jego pit stop był na pit lane za linią mety.... oczywiście skończyłem jako drugi  :facepalmz:

 

 

Premiera opóźniona o tyle miesięcy a tu takie bugi...

Edytowane przez Rmac32
Odnośnik do komentarza

marek, jak sobie dobrze ustawisz pada, wspomagacze i inne rzeczy to da się grać. gra ewidentnie pod kierownicę a pada albo olali albo ich przerósł lecz nie ma tragedii. gra wymaga też dużego wczucia. trzeba zupełnie zmienić przyzwyczajenia, styl jazdy i nauczyć się cierpliwości. jeżeli wolisz nie tyle czysty arcade co po prostu bezstresowe jeżdżenie to może lepiej sobie odpuść, przynajmniej na razie. w GT bez problemu, w FM bez problemu. nawet bez systemów itd. tutaj najpierw walczę ze sterowaniem, później z rywalami.

Odnośnik do komentarza

nie jest źle. są widoczne czasami ale nie na tyle żeby coś zepsuć. jechałem brands hatch w ulewie i nie mogę narzekać. w tej chwili jedyne co psuje przyjemne granie to to nieszczęsne sterowanie. wiem, marudzę i powtarzam się ale serio gdyby to ogarnęli jak należy to gra była by o wiele przyjemniejsza.

Odnośnik do komentarza

nie jest źle. są widoczne czasami ale nie na tyle żeby coś zepsuć. jechałem brands hatch w ulewie i nie mogę narzekać. w tej chwili jedyne co psuje przyjemne granie to to nieszczęsne sterowanie. wiem, marudzę i powtarzam się ale serio gdyby to ogarnęli jak należy to gra była by o wiele przyjemniejsza.

To jest symulator i to nie oni mają ogarniać sterowanie, tylko Ty. Mniej więcej tyle samo czasu grzebie się w ustawieniach auta/sterowania, co na torze. To jest urok tych gier. Łatwe sterowanie to masz w Driveclubie.

Odnośnik do komentarza

Jest dobrze. Pograłem około 3 godzin i bardzo mi się podoba. Co do sterowania jak to w symulatorze zabawa jest przednia. Czuć, że trzeba do końca być skoncentrowanym, bo jeden malutki błąd i wylatujemy z trasy i ciężko po tym nadrobić straconą pozycje. Zgodzę się z Colinem. Gra jest bardziej nastawiona na kierownicę. Rzeczywiście sterowanie w GT jest jakoś bardziej przystępne do gry na padzie niż tutaj, ale myślę, że to kwestia czasu i treningu. Nie zauważyłem większych spadków fps a próbowałem w różnych wariantach pogodowych i z jak największą liczbą aut. Kolejny plus to dźwięk, który naprawdę robi dobrą robotę :good: W końcu opony oddają naturalny pisk, nie jest tak sztuczny jak w GT.

Edytowane przez Krolik85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Shift 2 to była najlepsza gra wyścigowa na PS3, przynajmniej tylko dla mnie i dla wąskiej grupy z GTPlanet :D Wierze że Cars to świetna gra ale poczekam aż połatają ją patchami i jak skończę Wiedźmina 3 to dopiero wtedy zacznę szaleć po Nordschleife w BMW M1 Procar. 

 

Tym którzy już ogrywają życzę cierpliwości udanej zabawy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem pozytywnie zaskoczony, bardzo dobra grafika, świetny model jazdy choć ktoś kto grywał w Assetto szoku nie dozna. Assetto miałem bardzo dobrze opanowane, tutaj musze się uczyć od nowa. Wolniejszymi autami jakoś idzie na te mocniejsze jeszcze jestem za cienki. Ogólnie jako całość jest to lepszy produkt od Corsy. Świetne warunki pogodowe, emocjonujące wyścigi, genialne A.I !! Poniżej prezentuje filmik jaka walka jest vs A.I - jechałem Lancerem, rywalizacja- poezja - przepraszam za jakośc. Full HD, wszystko na hihgh, MSAA - high, aut 15. Dubai od południa kiedy przechodzi w noc jest po prostu nie do opisania. Na kierownicy gra sie bajecznie.


BTW: Kręciłem go do 8 tys, po 10 okrążeniu zatarłem silnik 
tongue.gif  Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Hej! Czy macie problemy z przypisaniem funkcji do guzików pada wg własnego uznania? Mi zawsze po poprzestawianiu wyskakuje info, że nie można kontynuować bo nie wszystkie konieczne funkcje mają przypisane buttony... Przez to muszę wracac do defaultowych ustawień, które mi nie leżą ani trochę.

Bo pewnie zmiany biegów nie masz przypisanej.

Edytowane przez mattaman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...