Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Roślinność wygląda mega, ale ten drugi samochód jedzie plastikiem (pierwszy też trochę). W ruchu pewnie wygląda to jeszcze lepiej. No i aliasing kłuje w oczy. Magik to twoje screeny ?

Tak moje:)

Dorzuce jeszcze kilka :P

1e3y3b.jpg

2mdl821.jpg

iojiah.jpg

30rxua8.jpg

j6icub.jpg

 

 

@Lionel

Kiedy byly jakies foty z X360, ale to bylo zanim dali dynamiczna zmiane pory dnia itp.

Plan jest taki by current genowa wersja byla czyms w pomiedzy pecetowymi ustawieniami medium/high w 720p na dx9.

Ja jednak licze na next geny:P

Edytowane przez Magik
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wreszcie menu jakoś wyglada w tym buildzie. Jaki masz czas w evencie który teraz jest?

są 4 eventy ;) ale ten z FA chyba najlepszy

 

Nie probowalem jeszcze :D

Ogolnie strasznie dziwny FFB jest w nowym buildzie, nie moge sie przyzwyczaic.

u mnie wręcz przeciwnie, krok w dobrą stronę, ciekawie to wygląda jak koła zablokujesz :D

 

edit

zmieniales cos w ustawieniach? bo standardowe sredno sie na monze nadaja

Edytowane przez filipppek
Odnośnik do komentarza

Na plus zdecydowanie czucie nierownosci.

No wlasnie z tym ciagnieciem kiery podczas blokowanie kol mam problem. Imo zbyt mocny efekt.

Podobnie jak za mocno skrecisz i przod zaczyna tracic przyczepnosc. W Audi DTM kiera staje staje sie prawie calkowicie luzna. W F1 z kolei jest lepiej (po prostu mniejsza waga kiery).

Moim zdaniem powinno byc wlasnie tak ze przy podsterownosci kiera traci swoja wage a przy blokowaniu traci prawie caly opor. Takie mocne szarpanie to dla mnie przegiecie.

Z drugiej strony FFB w tym buildzie nie oddaje zawieszenia/wagi a tylko i wylacznie opony (setting przygotowany do testowania nowego modelu opon) wiec pewnie to ulegnie zmianie :)

 

Edit. Zmienilem bodaj ustawienie skrzydel (5).

Generalnie nie potrafie jezdzic FA i na Monzy non stop mam problem na szykanach :D

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

C2D@3.3GHz, 4GB DDR2 i HD6870. Grałbym w rozdziałce 1650x1050. Potrafisz coś powiedzieć? :)

sam mam podobny sprzęt (C2D@3.6, GTX260, ta sama rozdziałka), szału nie ma, ale jak nie przesadzisz z ustawieniami to jeździć można (nawet w 60< fps w time trial albo free practice, z AI nie wiem bo raczej nie testuje) :) zreszta chyba gdzies do miesiaca mozna bez powodu zarządać zwrotu pieniędzy wiec raczej nic nie tracisz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...