Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem bardzo rozsądne byłoby zaczekanie na next geny albo przynajmniej nowego klocka. W tej chwili samochodóki na current genach bardzo słabo się sprzedają, nie wiem konkretnie z jakich powodów ale takie są fakty. CARS przedstawia taki poziom graficzny, że wydając ją na X360/PS3 musieliby ją okroić do poziomu RACE Pro czy coś w tym stylu. Przesuwając ją na nowe konsole zainteresują sporo większą ilość osób, bo byłaby to najprawdopodobniej jedyna dostępna samochodówka na next geny. I wielu posiadaczy nowych sprzętów, nawet niespecjalnie zainteresowani ścigałkami, zakupiliby ten tytuł by poczuć nową generację :)

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

Suzuka genialna, kocham ten tor :) generalnie po filmikach sposób prowadzenia bardzo przypominają mi stare dobre GTR2 - czyli jazda musiała być bardzo delikatna i płynna, agresywna jazda była ciężka do uzyskania i surowo karana... oby tylko model jazdy dał radę bo sama koncepcja i wygląd gry bardzo ładnie spełnia moje wyobrażenia o idealnej grze wyścigowej, czego nie można niestety powiedzieć o serii Gran Turismo (którą broni tylko model jazdy na kierownicach, bo jako gra sama w sobie i to co chce sobą prezentować to kompletna porażka)... a dobrze by było mieć porządną alternatywę...

Edytowane przez pawel_k
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Koleś na Nurbie strasznie sie wlecze, a do tego robi błędy :P

Spie*dalaj :D

A tak powaznie to nie nie byl zaden hot lap tylko chcialem pokazac zmiany jakie dokonali w ostatnim czasie ;)

Mysle ze panowie z SMS odwalaja kawal dobrej roboty.

 

Takie male porownanie.

O ile jest jeszcze duzo do zrobienia jesli chodzi o wyglad otoczenia tak sam tor, zakrety, wzniesienia sa oddane juz bardzo przyzwoicie (a warto nadmienic ze ten tor jest w bardzo wczesnym stadium i caly czas go poprawiaja :) )

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kqdjTO7vUmA

 

 

Edit. Mataman...jaki masz nick w pCARS?

Probujesz swoich sil w eventach?

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dodano Nurburgring GP :>

No i jest w koncu multiplayer dla userow z kontem senior+!

W przyszly piatek bedzie dla fullmember+, pozniej reszta :)

 

Kurcze, gram w to juz od kilku miechow ale dbalosc o szczegoly ciagle potrafi zadziwic.

Dla przykladu porownanie "bebechow" Pagani (warto dodac ze widac jak pracuja resory :D)

 

pCARS

10h94kn.jpg

 

Real

12-pagani-huayra.jpg

Odnośnik do komentarza

Buld 322 zawiera w sobie prewsza wersje nowego modelu opon. Zeby go sprawdzic trzeba dodac "-seta" do pliku .exe

Aha i to dotyczy sie tylko Formuly 1.

Jak zamierzacie jezdzic innymi furami to po prostu skasujcie -seta.

Ja poki co nie potrafie opanowac bolidu (non stop baczek:P)

 

Edit. mozna probowac z innymi furami. Po po prostu nie maja one jeszcze odpowiednich opon do nowego STM.

W kazdym razie dla mnie jest znacznie trudniej utrzymac tyl.

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...