Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Chyba można być pewnym, że wcześniej czy później ta gra zagości na next genach. To będzie dla mnie prawdziwy system-seller. Oby tylko kierownice z current genów współpracowały z nowymi konsolami. No i marzę o tym dniami i nocami aby ktoś w Slightly Mad Studios wpadł na ten genialny pomysł i uznał za konieczne zaimplementowanie płynnej regulacji ustawień kamery tak jak to miało miejsce w poczciwym CMR 2.0 - regulacja widoku w każdej płaszczyźnie plus regulacja kąta wychylenia kamery na boki przy skrętach. To moim zdaniem już powinno być standardem od lat w grach wyścigowych a nie marne 4 widoki, które prawie zawsze wymagają korekty.

Edytowane przez Tommy Dee
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pozyskano licencje na Merca.

 

1952 300 SL W194
1971 300SEL 6.8 AMG ‘Rote Sau’
1989 Sauber C9
1990 190E 2.5-16 Evolution 2 DTM
1998 CLK-LM
2012 SLS AMG GT3
2012 C-Class Coupe DTM
2013 A45 AMG
2010 SLS AMG Coupé

 

 

W najlblizszym czasie maja wprowadzic opcje prawdziwej pogody (gra sobie sprawdzi jaka pogoda jest aktualnie w realu i taka bedziemy mieli w grze :) )

 

I fajny gif pokazujacy prace zawieszenia na przykladzie Zondy.

 

icyQ9pm7ZCcYi.gif

 

 

I kilka fot :P

 

67353363.jpg
51248429.jpg
32772714.jpg
42995515.jpg
91963841.jpg
12186236.jpg
63900681.jpg
62184110.jpg

Edytowane przez Magik
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dbałość o szczegóły urywa tyłek, ale oświetlenie to raczej poziom forzy gdzie samochody nieco plastikowo się prezentują. Bajkopisarze z polyphony chyba jednak lepiej radzą sobie w tym temacie.

 

edit:

chociaz u magika na pierwszym filmiku w pierwszych sekundach oswietlenie prezentuje sie zacnie.

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza

Nowe okrążenie lotusem.

Nie wiem tylko czemu mi się obraz rozmazuje chyba 3 razy w tym filmiku, słabo to wygląda ale nie chce mi się tego renderować jeszcze raz dzisiaj więc zostawie jak jest.

 

Edit:

 

Fomula A na Monte Carlo:

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Nowe okrążenie, tym razem Monza:

 

Spróbowałem nagrać replay i chyba jednak zostane przy nagrywaniu gameplayu.

Sporo ludzi się mnie pytało na pw o różne rzeczy związane z grą i zastanawiam się czy nie nagrać jakiegoś komentarza pokazującego mniej więcej co w tej chwili możemy znaleźć w pCARS. Ale to jak będę miał chwilkę.

Odnośnik do komentarza

A mi się całkiem fajnie gra hehe. Tyle, że w końcu muszę kupić jakieś G27 bo na padzie to przyjemnie się jeździ ale to jednak nie to samo :P

 

Najlepiej by było mieć takie combo:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7yIDNmAhefs#!

 

 

 

Dziś pstryknalem taka fotke z zamkiem w tle :D

 

XuJtbdX.jpg

 

a tu reszta mojego latającego samochodu:

 

iIyFhBU.jpg

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...